Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 5
Please wait...

Bolesti kloubů, omezenější pohyb, stále postupující problémy. Ano, to vše patří k podzimu života, ale jsou tu různé metody, jak od takového nepohodlí trochu ulehčit.

Jedním z produktů, které údajně mají fungovat na jedničku, je doplněk Articulatio Pro, tablety se stoprocentním přírodním původem. Co o nich můžeme říci?

Articulatio Pro recenze
Articulario Pro – složení přípravku na klouby

Několik přírodních složek, mimo jiné i kopřiva a přeslička

Trumfy lidového léčitelství, to vše pěkně v jednom. Přeslička, violka, kopřiva, Maca a pampeliška. Samozřejmě, vše v kombinaci dokáže udělat určitou práci a zmírnit zánětlivé procesy v kloubech, ale nejde o zázračnou pilulku, po které budete běhat jako srna a už nikdy nebude zapotřebí lékařské pomoci.

Například kopřiva obsahuje značné množství minerálních látek v přirozené formě, výtažky z ní tudíž podpoří kromě kostí vlastně celé tělo.

To, že bylinky pomáhají, jistě není nic nového pod sluncem. Tato skutečnost je známa lidstvu už tisíce let. Otázkou je, jak zaberou právě v této oblasti bez další podpory – tedy bez konzultace s lékařem, změně stravování i bez přiměřených sportovních aktivit.

Bylinky totiž dokáží výrazně pomoci s léčbou kašle nebo zánětu průdušek, onemocnění kostí je ale vždy dlouhodobá záležitost a často se musí přistoupit dokonce ke kloubním náhradám.

Měsíc užívání tobolek určitě nezpůsobí žádný zázrak.

Když se navíc podíváme na recenze Articulatio Pro napříč světem tuzemského internetu, kromě oficiálních stránek produktu se nedočkáme zrovna příznivých zpráv.

Informace o firmě, která tento doplněk výživy uvedla na trh, dokonce úplně chybějí – a už jen to samo o sobě budí nedůvěru, že? Dokonce se objevují zprávy od dlouhodobých uživatelů, kterým kapsle vůbec na bolesti kloubů nepomohly.

Podobné přípravky na klouby, které nefungují:

Když si k tomu připočteme i fakt, že měsíční dávka Articulatio Pro vyjde na zhruba tisícikorunu, máme vlastně jasno…

Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 5
Please wait...

Další užitečné recenze

3 zkušeností a recenzí v diskuzi

 1. Vyzkoušel jsem 60 kapslí Articulatio Pro New, čekal jsem slibované zlepšení stavu kolen, ale nic se nedostavilo, je to jen podvod, který pomáhá jen prodejcům..!! V žádném případě nedoporučuji !!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Docela dost mě bolí klouby, už pěknou řádku let. Taky mi bude už skoro osmdesát. Dodnes si vyčítám, že jsem na něco podobného skočila. Ale je pravdou, že šlo o ponaučení jen za pár stovek. Kdyby tak šlo v životě všechno, ušetřila jsem se mnoha problémů, takže Articulatio není to nejhorší, co mě potkalo. Nicméně nemůžu doporučit. Klouby bolí dál, a dokonce mi přišlo, že po tomto zázračném léku pobolívají ještě víc…

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 3. ARTICULATIO PRO – nabízím 60 kapslí (58 – dvě jsem již použila, ale mám alergickou reakci – zčervenání pokožky) za cenu 600,-Kč

  Přidej první hodnocení
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.