Audisin Maxi Ear Sound

No votes yet.
Please wait...

naslouchatko-audisin-maxi-earLepší sluch? Jistě, co by za něj někteří senioři dali. Samozřejmě, tonoucí se stébla chytá, a to platí i pro podobné případy. Asistent sluchu Audisin Maxi Ear Sound je jedním z výrobků, které je třeba obejít ve vlastním zájmu obloukem – jde o další nelegální zboží, u kterého vlastně ani nevíte, odkud pochází.

Špatná zkušenost jeho uživatelů by měla posloužit jako varování, jiné obrany zřejmě není. Dojemné a líbivě znějící story, jak potěšila vnučka své prarodiče, je lepší prostě ignorovat.

Asistent sluchu Audisin maxi ear sound

Projděte si online lékárny, zajděte na kamennou pobočku. Nikdy se nedozvíte nic o Audisinu Maxi Ear Sound, protože nejde o produkt, který by měl prokázanou účinnost na lidské zdraví a dal se tak nazvat v tomto směru pomůckou.

Lékař, který jej doporučuje, ostatně vůbec neexistuje – podobný výmysl však často zabere a na podobnou vějičku se bohužel úspěšně nachytají stovky lidí.

Kde lze koupit naslouchátko Audisin a za kolik?

Co všechno slibuje Audisin Maxi Ear Sound? Například, okamžitě zvýší sluch až o padesát procent, to platí i pro šepot a velmi nízké tóny, současně má pomoci s problémy s usnutím nebo bolestmi hlavy.

Ztráta sluchu (i částečná) je samozřejmě mimořádně nepříjemná, musíme ale vzít v potaz, že léčba je v podobném případě o něčem jiném než nasazením zázračného sluchátka, které patří snad jen do říše pohádek.

Ověřte si dostupná fakta, budete mít hned jasněji. Sedmkrát přesnější a třikrát rychlejší zachytávání zvukových vln? Využití poznatků ze světa kosmonautiky? A cenová hladina v rozmezí neuvěřitelných dvou až tří tisíc korun?

Pokud kývnete, dostanete bezcenný výrobek, který bude navíc hodně drahý. Nekupujte výrobky, u kterých neznáte místo původu, stejně jako jejich distributora.

Nepřehlédněte:  Obezin recenze

Vrátit podobné bezcenné zmetky je pak nemožné – a soud nemá smysl, táhl by se léta a vlastně ani s jistotou nevíte, koho přesně žalovat…

Další recenze na Audisin Maxi Ear:

Audisin Maxi Ear Sound vás rozzuří, ale…


Máte zkušenosti s naslouchátkem Audisin Maxi Ear Sound? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

No votes yet.
Please wait...

8 thoughts on “Audisin Maxi Ear Sound

 1. žádal jsem „dodavatele“ o dodatečné vystavení faktury s údaji, které obvykle fakury mívají. Poslal jsem žádost mailem, protože jinak nelze s tajemným dodavatelem komunikovat. Dostal jsem zajímavou odpověď. Pan Jan Veselý mi napsal, že “ faktury nejsou vystavovány, protože se jedná o prodej voucherův, které se později mění na služby“. Zajimavé zdůvodnění, ale naprosto nesmyslné. A navíc dostanete dotaz, jak jste spokojeni s jeho práci.
  Prostě šmejdi najeli na nové metody, už žádné velké sály a svozy autobusy, ale inzeráty v časopisech, na internetu.
  A to ještě nabízejí tabletky pro zlepšení sluchu (Antivlan), nebo na zhubnutí a pod. Drahá zkušenost. Jenom doufám, že ty mlýny je také semelou.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. bOHUŽEL JSEM PODLEHLA REKLAMĚ A TENTO O PŘÍSTROJ JSEM SI KOUPILA.TEĎ BYCH HO RÁDA VRÁTILA,ALE BOHUŽEL NEVÍM ADRESU,KAM.
  POUŽÍVAT HO NEMOHU A NA VYHAZOVÁNÍ PENĚZ JAKO 89LETÁ SENIORKA NEMÁM.PROSÍM PROTO ORADU,JAK SE TOHOTO PŘÍSTROJE ZBAVIT,KAM HO POSLAT ZPĚT.DĚKUJI A PŘEJI POHODOVÉ VÁNOCE.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Děkuji vám alespoň za varování.Trpím i tinitusem,občas raději přikývnu i když nerozumím.Naučil jsem se částečně odlehčovat si akupresurou.Na cca.10 vteřin zmačknout bod ve žlábku pod nosem a potom ve spojnici na horním konci nosu a čela tak 5 x denně.Není to žádný zázrak,chce to trpělivost,na chvíli však šumění ustane.Je to různé,někdy to nezabírá třeba dva dny a potom najednou ZÁZRAK…Na chvíli je ticho.Před tím bylo šumění stálé.

   No votes yet.
   Please wait...
  2. Racionální důvody, proč nekupovat Audisin Maxi Ear Sound
   Navrhuji, abychom ignorovali líbivé fotografie a dojemné příběhy (“vnučka dovezla babičce zázračný dárek ze Švýcarska, kde pracuje na elitní zdravotnické klinice”). Ověřujme fakta, zkoumejme argumenty, hledejme citované odborníky v internetovém vyhledávači. Všichni přece rádi sledujeme a čteme detektivky, tak jednou buďme sami komisařem Columbem! A jakmile začneme přemýšlet kriticky, hned narazíme na usvědčující důkazy, například:

   V obchodních podmínkách chybí název odpovědné firmy, adresa, identifikační číslo (IČ), zkrátka jejich autor nechce prozradit svoji totožnost. Čeho se bojí?
   Zázračné naslouchátko neseženete v žádné normální kamenné lékárně, kde jinak najdete každou zdravotnickou pomůcku, kterou lze legálně prodat.
   Citovaní odborníci na poruchy sluchu, aktuálně MUDr. Robert Lipecký, údajně provozují vlastní ordinace. Ale přitom nemají vlastní webovou stránku, ani profil v katalogu lékařů, nenapsali žádný článek – zkrátka neexistují.

   No votes yet.
   Please wait...
 3. Zakoupil sem si toto naslouchátko v naději že potíže se sluchem zlepším. Mám dojem že sem dostal výrobek z druhé ruky. Návod uvádí že
  první nabíjení trvá 8 hodin a další 4 hodiny. Nabíječka začala svítit zeleně už za 6 minut, to znamená že už to někdo nabíjel. Zkrátil sem
  dle návodu plast. hříbek o 3 mm a dal sem ho do ucha. Zlepšení sluchu bylo částečné, pouze do doby kdy sem ho vytáhl z ucha. Plastový
  hříbek zůstal uvězněn hluboko v uchu. Byl velký problém ho dostat ven. Jsem velice zklamán z tohoto výrobku. Případné zájemce varuji
  před koupí tohoto rádoby skvělého výrobku.

  No votes yet.
  Please wait...
 4. Děkuji za recenze, také jsem měl v úmyslu koupit tento produkt, takže díky za varování.

  No votes yet.
  Please wait...
 5. Můj dlouholetý DOBRÝ soused pan Jos.Štrop si od této vaší podvodné firmy v náhlém popudu zakoupil sluchadlo AUDISIN MAXI Ear Sound.Po několika dnech přestal tento výrobek fungovat .Žádným způsobem se ho nepodařilo znovu uvést do chodu, ani lidem kteří jsou v používání podobných pomůcek zběhllí. Největší „PECKA“ je ovšem to , že se NIKDE zákazník pan Jos.Štrop nemůže dozvědět , na jakou poštovní adresu tento vadný výrobek pro reklamaci odeslat. Výrobek stál kolem 2000Kč a jak to tak vypadá , můj soused se s obnosem může rozloučit. Já tedy jednám v zastoupení a jestli vám není HANBA , že takhle VYČŮRÁVÁTE s člověkem , kterému je 86 let , tak mi odpovíte. Na e-mailové adrese , která je uvedena v přiloženém letáku v balení sluchadla , contactcz@todaycom.com jsou jenom samé recenze na obchodované výrobky této firmy , vesměs negativní , ale NIKDE žádný kontakt na vrácení tohoto šmejdu. Můj soused naletěl při koupi šmejdu od ŠMEJDŮ !!!

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Vďaka pán Hora, že ste napísali skúsenosť o tomto šmejde. Chcel som si ho zakúpiť, vďaka Vám tak neurobím.

   No votes yet.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *