Audisin Maxi Ear Sound

Přidej první hodnocení
Please wait...

naslouchatko-audisin-maxi-earLepší sluch? Jistě, co by za něj někteří senioři dali. Samozřejmě, tonoucí se stébla chytá, a to platí i pro podobné případy. Asistent sluchu Audisin Maxi Ear Sound je jedním z výrobků, které je třeba obejít ve vlastním zájmu obloukem – jde o další nelegální zboží, u kterého vlastně ani nevíte, odkud pochází.

Špatná zkušenost jeho uživatelů by měla posloužit jako varování, jiné obrany zřejmě není. Dojemné a líbivě znějící story, jak potěšila vnučka své prarodiče, je lepší prostě ignorovat.

Asistent sluchu Audisin maxi ear sound

Projděte si online lékárny, zajděte na kamennou pobočku. Nikdy se nedozvíte nic o Audisinu Maxi Ear Sound, protože nejde o produkt, který by měl prokázanou účinnost na lidské zdraví a dal se tak nazvat v tomto směru pomůckou.

Lékař, který jej doporučuje, ostatně vůbec neexistuje – podobný výmysl však často zabere a na podobnou vějičku se bohužel úspěšně nachytají stovky lidí.

Kde lze koupit naslouchátko Audisin a za kolik?

Co všechno slibuje Audisin Maxi Ear Sound? Například, okamžitě zvýší sluch až o padesát procent, to platí i pro šepot a velmi nízké tóny, současně má pomoci s problémy s usnutím nebo bolestmi hlavy.

Ztráta sluchu (i částečná) je samozřejmě mimořádně nepříjemná, musíme ale vzít v potaz, že léčba je v podobném případě o něčem jiném než nasazením zázračného sluchátka, které patří snad jen do říše pohádek.

Ověřte si dostupná fakta, budete mít hned jasněji. Sedmkrát přesnější a třikrát rychlejší zachytávání zvukových vln? Využití poznatků ze světa kosmonautiky? A cenová hladina v rozmezí neuvěřitelných dvou až tří tisíc korun?

Pokud kývnete, dostanete bezcenný výrobek, který bude navíc hodně drahý. Nekupujte výrobky, u kterých neznáte místo původu, stejně jako jejich distributora.

Nepřehlédněte:  Spirulina nebo chlorella?

Vrátit podobné bezcenné zmetky je pak nemožné – a soud nemá smysl, táhl by se léta a vlastně ani s jistotou nevíte, koho přesně žalovat…

Další recenze na Audisin Maxi Ear:

Audisin Maxi Ear Sound vás rozzuří, ale…


Máte zkušenosti s naslouchátkem Audisin Maxi Ear Sound? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

Přidej první hodnocení
Please wait...
Zdraví

Počet recenzí a zkušeností s “Audisin Maxi Ear Sound” je 4

 1. Zakoupil sem si toto naslouchátko v naději že potíže se sluchem zlepším. Mám dojem že sem dostal výrobek z druhé ruky. Návod uvádí že
  první nabíjení trvá 8 hodin a další 4 hodiny. Nabíječka začala svítit zeleně už za 6 minut, to znamená že už to někdo nabíjel. Zkrátil sem
  dle návodu plast. hříbek o 3 mm a dal sem ho do ucha. Zlepšení sluchu bylo částečné, pouze do doby kdy sem ho vytáhl z ucha. Plastový
  hříbek zůstal uvězněn hluboko v uchu. Byl velký problém ho dostat ven. Jsem velice zklamán z tohoto výrobku. Případné zájemce varuji
  před koupí tohoto rádoby skvělého výrobku.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Děkuji za recenze, také jsem měl v úmyslu koupit tento produkt, takže díky za varování.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 3. Můj dlouholetý DOBRÝ soused pan Jos.Štrop si od této vaší podvodné firmy v náhlém popudu zakoupil sluchadlo AUDISIN MAXI Ear Sound.Po několika dnech přestal tento výrobek fungovat .Žádným způsobem se ho nepodařilo znovu uvést do chodu, ani lidem kteří jsou v používání podobných pomůcek zběhllí. Největší „PECKA“ je ovšem to , že se NIKDE zákazník pan Jos.Štrop nemůže dozvědět , na jakou poštovní adresu tento vadný výrobek pro reklamaci odeslat. Výrobek stál kolem 2000Kč a jak to tak vypadá , můj soused se s obnosem může rozloučit. Já tedy jednám v zastoupení a jestli vám není HANBA , že takhle VYČŮRÁVÁTE s člověkem , kterému je 86 let , tak mi odpovíte. Na e-mailové adrese , která je uvedena v přiloženém letáku v balení sluchadla , contactcz@todaycom.com jsou jenom samé recenze na obchodované výrobky této firmy , vesměs negativní , ale NIKDE žádný kontakt na vrácení tohoto šmejdu. Můj soused naletěl při koupi šmejdu od ŠMEJDŮ !!!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
  1. Vďaka pán Hora, že ste napísali skúsenosť o tomto šmejde. Chcel som si ho zakúpiť, vďaka Vám tak neurobím.

   Přidej první hodnocení
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *