Az dodávky Brno – recenze

No votes yet.
Please wait...

Jste z Brna nebo okolí a potřebujete si na několik dní půjčit dodávku? Stěhujete se, potřebujete dovézt stavební materiál nebo si užít dovolenou s partou přátel?

Pak je zde půjčovna s názvem AZ Dodávky Brno, fungující už několik let v Brně v Železniční ulici. Otevřeno je zde každý všední, víkendový i sváteční den mezi sedmou a devatenáctou hodinou.

A stačí jen řidičský průkaz skupiny B, který je platný pro všechny dodávky v nabídce.

Krátko i dlouhodobý pronájem, stěhování nebo doprava zboží

az-dodavky-brnoAť už potřebujete cokoliv, je tato půjčovna dodávek zcela flexibilní. Pronájem dodávky je možný klidně i na pouhou jednu hodinu, ale také na déle než týden, záleží na přání klienta.

Pokud potřebujete řidiče nebo pomocníky k vykládání materiálu či zboží, jsou AZ Dodávky zcela k vašim službám.

Dálniční známka u všech modelů je samozřejmostí, přeprava všeho potřebného se dá uskutečnit v mnohem kratším čase. Ujeté kilometry? Žádný problém, můžete projet klidně celou republiku křížem krážem.

Jaké modely jsou zde k dispozici?

Stačí si jen vybrat, za všechny jmenujme třeba Opel Movano, Volkswagen Caravelle, Fiat Ducato nebo Ford Transit – jinými slovy – připravena je zde absolutní špička ve světě dodávek.

K zapůjčení je zde například i střešní box o obsahu až 400 litrů. Nechte si přistavit vozidlo v rámci našeho druhého největšího města, ale klidně i kdekoliv mimo něj, jde – jako ve všem ostatním – o věc dohody.

Samozřejmostí jsou také nonstop asistenční služby, takže se nemusíte obávat nejhoršího, když třeba motor v půli cesty odmítne spolupracovat…

Ceník pronájmu dodávek

Na hodinu dvě stě korun, na čtyři hodiny celkem 650 Kč.

Nepřehlédněte:  Zkušenosti s Conseq

Na čtyřiadvacet hodin je dodávka k mání za 1100 korun. Dlouhodobý pronájem, tj. například na dva týdny, slibuje cenovou hladinu pod tisíc korun na den.

Otevírací hodiny:

 • pondělí 7–19
 • úterý 7–19
 • středa 7–19
 • čtvrtek 7–19
 • pátek 7–19
 • sobota 7–19
 • neděle 7–19

Web: https://www.az-dodavky.cz/

Telefon: 775 555 006

Vaše zkušenosti a recenze s půjčením dodávky od firmy AZ dodávky Brno

Miloš Kundrát:


“Vše proběhlo podle domluvy. Dodávka byla nachystána, předání i vrácení bylo rychlé. Pan Lysoň je velice příjemný a ochotný člověk. Za sebe mohu zapůjčení v této půjčovně určitě doporučit. Oceňuji možnost ponechání svého osobního vozu přímo v místě půjčovny na chráněném parkovišti.”

 

No votes yet.
Please wait...

1 thought on “Az dodávky Brno – recenze

 1. Velmi pěkně sepsaná recenze. S touto půjčovnou osobně zkušenosti nemám. Prozatím mám jen dobré zkušenosti s půjčovnou dodávek maxidodavky – http://pujcovnadodaveklesna.cz/. Byl bych rád, kdyby jste na ni také napsali recenzi :) Děkuji

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *