Beast gel recenze

0

Beast gel recenzeZázračný přípravek Beast gel slibuje ústy prodejce mužům intenzivnější milostný prožitek, a to už po první aplikaci. Navíc slibuje i prodloužení jejich chlouby.

Podobných produktů najdete na internetu desítky, a co se týče funkčnosti, rozhodně to s nimi není nijak růžové. Beast gel není o nic moc lepší. Tomuto přípravku byste se měli raději vyhnout. Proč?

Výrobce slibuje nemožné

Nikdo nepopírá, že vám tento přípravek opravdu může zlepšit sexuální požitek. Co je ovšem holým nesmyslem jsou sliby o tom, že vám tento gel dokáže při pravidelné aplikaci prodloužit penis.

Nepřehlédněte:  Vimax - recenze, zkušenosti a diskuse

To je dosud možné pouze mechanickou cestou, tedy operací, a ani ta se neprovádí příliš často. Pro pouhé zlepšení požitku existují i mnohem levnější přípravky, které možná i fungují lépe.

Prodejce schovává svou tvář

Firma, která prodává Beast Gel, není registrovaná v českém ani evropském rejstříku podnikatelů. To znamená jediné, nejsou na ní vymahatelné žádné národní směrnice ani nařízení EU.

V případě, že by došlo k problémům s přípravkem, nemáte ho komu reklamovat.

I pokud by se vám podařilo se se zahraniční firmou nějak spojit, vaše právo není vymahatelné. Přípravek je navíc poměrně drahý, za jednu lahvičku utratíte klidně i kolem tisícovky.

Nejasné složení výrobku

Aby mohl být přípravek prodáván na evropském trhu, musel by obdržet certifikaci. Problém je ale v tom, že ho patrně nikdo z evropských odborníků nikdy nedostal příležitost zkoumat.

To znamená jediné – na etiketě může být uvedeno složení, které se od toho skutečného může na hony lišit. Navíc, pokud by měl gel opravdu tak zázračné účinky, jak je slibováno, myslíte, že by už dávno nebyl slavný po celém světě?

Místo toho tu ovšem máme jednoho jediného prodejce s velmi jednoduchými webovými stránkami, a o společnosti, která produkt vyvinula, se nemůžeme prakticky nic dozvědět.

Další informace o přípravku Beast Gel:

Máte vlastní zkušenost s přípravkem Beast Gel? Přidejte vaše recenze a zkušenosti do diskuze, děkujeme :)

1 Comment
  1. Reply
    Renata Nguyen 2017/08/17 at 13.13

    hm tak psali že to bude v posteli lepší a budu mít i většího tomu druhýmu jsem teda nevěřil ale za zkoušku nic nedáte…akorát mi jako nepomohl vůbec, reklamace nula nula nic, litr úplně spláchnutej do hajzlu a ještě ani nevim co jsem do sebe nakopal, to přesný složení si střežej páni výrobci zřejmě pod pásem cudnosti takže sečteno a podtrženo – naprosto NEDOPORUČUJU!!! K užívání

Sem napište vaši recenzi

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo