Bioxelan recenze

Rating: 2.4. From 11 votes.
Please wait...

Co všechno vlastně pomáhá proti vráskám nebo se tak alespoň tváří? Krémy? Pleťové masky? Speciální séra? Jeden z takových přípravků má být podle jisté firmy i Bioxelan, je tomu skutečně tak?

Nebo se spíše jedná o předražené placebo, které může zruinovat nejeden měsíční důchod a nabourat rozpočet řady penzistů? Recenze hovoří opravdu jednoznačně…

Jaké je složení? Vlastně jde o velmi drahou konvenční kosmetiku, není tu nic navíc!

bioxelan-skin-recenzeGel z Aloe vera, hydrolyzovaný elastin, rozmarýn, zelený čaj a olej z meruňkových jader. To vše mluví ve prospěch Bioxelanu, protože podobné složení má i další kvalitní kosmetika.

Je však pravdou, že taková skvadra proti vráskám rozhodně nestačí. A proč jde ještě o nedůvěryhodnou záležitost?

Nepřehlédněte:  Snake b-effect

Relativně malá dávka krému stojí zhruba tisícikorunu, vymýšlí si neexistující lékaře, kteří výrobek doporučují a sídlo dodavatele je dokonce až v USA.

Malá tubička krému rozhodně není žádným zázrakem, masti, kterými se několikrát potřete a vyhladíte vrásky, patří patrně do říše pohádek, to si musí každý racionálně uvažující člověk uvědomit.

Má být sice určen na jakýkoliv typ pleti a využíván v jistých luxusních kosmetických salonech, výrobce ale zapomněl uvést nějaké konkrétní příklady.

Bioxelan by měl být běžně k dostání v lékárnách jako schválený produkt, ale v tuto chvíli tomu tak není. Nemůžete získat ani vzorek, je možné si jej pouze objednat přes internet za dosti přemrštěnou cenu, což rozhodně nebudí důvěru.


Navíc nejde o první produkt, jenž lze od tohoto výrobce shledat jako podvodný. Kromě Bioxelan Skin Renewal Excellence, jak zní plný název daného kosmetického šperku, si možná někteří pamatují i na nabídky produktů ve stylu Perle Bleue nebo Lefery Cosmetics. Vlastně jde o totéž – podobné nebo stejné složení, odlišné je vlastně jen jméno.

Rating: 2.4. From 11 votes.
Please wait...

1 thought on “Bioxelan recenze

  1. Ahojte, tá lekárka tam na stránke je slovenka, ktorej zmenili meno a tiež jej zmenili funkciu.
    https://hoax.sk/lekarka-mudr-baranova-phd-bioxelan/
    a bacha, recenzezdarma.cz zobrazuje hneď v článku reklamy na bioxelan.

    Rating: 5.0. From 1 vote.
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *