Chocolate Slim – koktejl na hubnutí

Rating: 2.3. From 9 votes.
Please wait...

chocolate-slim-hubnuti-recenzeVypít koktejl živin a rychle hubnout. Bohužel, tak snadné to vážně nebude – takže o podobném pokusu ani raději nepřemýšlejte.

Dietní koktejly na hubnutí ovšem mají už dlouholetou tradici. Některé minimálně pomohou vylepšit zažívání a tím pádem i rozjet metabolické procesy nutné k tomu, aby se začaly spalovat tukové polštářky o něco rychleji.

Jiné jsou jen nefunkční placebo nebo zažívání naopak pořádně rozhází. Jak je na tom koktejl Chocolate Slim? Dokáže pomoci hubnout nebo jde o produkt, kterému bychom se raději měli vyhnout?

Recenze na nápoj Chocolate Slim na hubnutí

Ryze přírodní složky, to je vždy vítané – a u Chocolate Slim je minimálně na tohle spoleh. Ale co vlastně tento koktejl obsahuje?
Drtivou většinu složek si přitom můžete snadno sehnat jinde a za zlomek ceny, se kterou přichází na trh právě Chocolate Slim a mnoho jiných podobných výrobků.

Nepřehlédněte:  Eco slim kapky recenze

Jednoduše, zelený čaj, Acai berry, Goji, Chia semínka nebo přírodní kakao – to je k mání snad všude, kam se podíváte. A zaplatit za měsíční užívání koktejlu třináct set korun, to je přeci jen trochu velká částka, že?

Ačkoliv se tváří jako sleva a poprvé na vás vyskočí, že ušetříte padesát procent. Ale kdo by dal za měsíční koktejlovou party dva a půl tisíce korun?

Deset kilogramů za čtyři týdny, to je také spíše nereálná cifra. Navíc, jak jistě známo, zdravé hubnutí je maximálně o jeden kilogram váhy týdně.

Výhodou Chocolate Slim koktejlu je určitě fakt, že neobsahuje – alespoň podle deklarace výrobce – umělá barviva a jiné potenciálně škodlivé látky.

Mírným pozitivem je i příchuť, čokoládu má až na vzácné výjimky každý rád. Lepší však bude začít se trochu hýbat a změnit životosprávu.

To totiž začnete hubnout zaručeně a vlastně i zdarma, což je celkem důležité. Nepřijdete o peníze za potenciálně nefunkční placebo.

Další recenze na přípravky na hubnutí:

Nutridrink protein – recenze

Eco slim kapky recenze

Spalovače tuků recenze

Další diskuze o nápoji Chocolate Slim:

http://www.emimino.cz/diskuse/chocolate-slim-268695/

https://www.poradte.cz/nejen-pro-zeny/9999-chocolate-slim.html


http://www.omlazeni.cz/spalovac-tuku-chocolate-38-586484-0.html

A co vy, máte zkušenosti s koktejlem Chocolate Slim na hubnutí? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuse

Rating: 2.3. From 9 votes.
Please wait...

8 thoughts on “Chocolate Slim – koktejl na hubnutí

 1. Zde jsem koupila přípravek na hubnutí po kterém jsem zhubla 8kilo za 1měsíc . http://sibutramin-20-spectrum-pharm.webnode.cz

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Kolik takový přípravek stojí? Opět se člověk nikde nedočte cenu.

   No votes yet.
   Please wait...
  2. Dobrý den Alice, můžete mi říct kolik takový přípravek stojí, jako na většině stránkách se o ceně nepíše.

   No votes yet.
   Please wait...
 2. Zde jsem koupila přípravek na hubnutí po kterém jsem zhubla 8kilo za 1měsíc . http://sibutramin-20-spectrum-pharm.webnode.cz

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Za 1300,- ( s 50% slevou ) koupíte parádní
  ,,najky,, a můžete běhat a běhat

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 4. Za 1300,- ( s 50% slevou ) koupíte parádní
  ,,najky,, a můžete běhat a běhat

  Rating: 4.0. From 1 vote.
  Please wait...
 5. K nápoji Chocolate Slim – S tím shodit kila? Ani náhodou. Není to nic jiného jen trik jak ze zákazníků vypumpovat peníze. Vyhodila jsem přes tři tisíce Pánu Bohu do oken. Stejné lákadlo je firma v Šimkově ulici v Hradci králové. Té jsem nacpala 10 000Kč a bez efektu.Nakonec se mi rozpadl kyčelní kloub. Shodila jsem pouze pod příšernou dietou a to před operací jíst syrové zeleninové kaše, namočené pohanky ovoce s nízkým obsahem cukru a semena. Po operaci jsem při normální stravě v lázních Velichovky opět nabrala kila zpět.

  No votes yet.
  Please wait...
 6. Přikládám tip na čtení, co se týče hubnutí a zdraví mrkněte https://www.radcevyzivou.cz. Je to pěkné čtení. Již jsem několik rad i vyzkoušela a fungují.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *