Crediton půjčka recenze

Jednou z nebankovních půjček, kterou můžete využít před výplatou je Crediton půjčka, kterou u nás nabízí pobočka lotyšské úvěrové společnosti.

Typ úvěru je ta stejná SMS půjčka, jakou u nás nabízí například Ferratum, Perfect Money anebo Omega Financial. Půjčíte si menší částku na kratší dobu a neplatíte tak zbytečné poplatky a úroky za peníze, které nevyužijete. Je to ale ověřená firma anebo jde je Crediton podvod?

Je Crediton podvod?

crediton-recenzeTuto otázku byste si měli položit vždy, když si od nějaké nebankovní společnosti chcete půjčit. Tento sektor totiž není tak bezrizikový jako když si půjčujete v bance.

Nebankovní poskytovatelé mohou být dost často podvodné a neexistující firmy anebo jen zprostředkovatelé, kteří si berou provize ze získaných zakázek.

Není to však případ firmy Crediton, která se řadí mezi klasickou nebankovní společnost, která peníze opravdu půjčuje. Půjčit si u nich můžete až 10 000 Kč.

Vše probíhá přes internet anebo po telefonu. Je potřeba se jen zaregistrovat a odeslat ověřovací poplatek 1 Kč předem. Doba splatnosti je maximálně měsíc, to je však velmi podobné, jako u konkurence.

Vaše recenze a zkušenosti

marcela

Tak jsem to dnes zkusila, zaregistrovala se,kolem 14 hodiny odeslala poplatek a doposud se nikdo neozval, nepřišla žádná sms, je to trochu divné.

Martin

Maximalní spokojenost, penize mam na ucte do 60 min, vždy rychle a spolehlive vyrizeno. Jednou jsem nezaplatil vcas, a byli maximelne vstricni… Vrele doporucuji.

josef

Velmi spokojen z pujckou od creditON. poslal jsem poplatek behem dne mi zavolali ohledne prijmu apod a do 10 min jsem mel penize na ucte. a kdyz se vyskytne problem z vracenim tez se da snima dobre domluvit. coz u jinych pujcek je nemozne a hned vas odbudou.

Zizi

Nepřehlédněte:  Smart půjčka

Poslala jsem jim registrační poplatek 2x. protože mi nejprve odpověděli že ho sice zaúčtovali ale přišel blbě, tak ho musím poslat znovu na to, aby mi sdělili, že směšné 2000 nedostanu – bez jakéhokoliv důvodu

HODNOCENÍ

17 komentářů

 1. Podnikatel
 2. Václav
  • Hana Hrudková
   • Milan
   • Hana Hrudková
   • Václav
 3. nic
 4. Majda
 5. Pavla
 6. Antonín
 7. Hanka
 8. Blanka
  • Milka
 9. Lenka
 10. Anonymní
 11. Jiřina
  • Kateřina Nová

Přidejte vaše hodnocení