Hodnocení: 3.3. Počet hlasů: 3
Please wait...

Domácí léčba cukrovky? Ano, takových zázračných přípravků tu už bylo. Civilizační onemocnění číslo jedna, diabetes, rozhodně není nic příjemného – už jen proto, že s sebou nese spoustu omezení.

Muset si odepřít oblíbené sladkosti a píchat si pravidelně injekce inzulinu, to je jen začátek celé pouti, která čeká na každého těžkého diabetika.

Jedním z produktů, které mají ulehčit průběh cukrovky, by měla být náplast DiaRemedium. Co o ní můžeme říci, jak vlastně účinkuje a je vůbec k něčemu dobrá?

Jsou drahé, neúčinné a mohou být i nebezpečné

Diaremedium recenze

Zdroje napříč tuzemským internetem se shodují v jednom – DiaRemedium rozhodně není žádný zázrak moderní lékařské vědy, ale spíše potenciální hrozba pro každého diabetika, který by uvěřil v jeho ryze pozitivní účinky.

Cena za DiaRemedium

Koho neodradí příliš vysoká cena (balení náplastí vyjde bratru i na 1500 korun), měl by zpozornět u recenze, kterou připravili odborníci na diabetes jako takový. Totiž, DiaRemedium může znamenat dokonce i určité nebezpečí…

Nalepit si náplast na spodní část chodidla a čekat nějaký valný efekt, to rozhodně není příliš moudré. Nezhubnete a cukrovku už vůbec nevyléčíte, jde o příliš komplikované onemocnění, které nelze touto cestou nijak vyřešit.

Náplasti na léčbu diabetes

Pokud navíc obsahují některé náplasti větší množství vstřebatelného a rozpustného cukru, může nastat velký problém – zdravotní komplikace, která je u cukrovkářů celkem běžná, pokud si nebudou dávat dobrý pozor na hladinu krevních cukrů.

Tip pro diabetiky: Vlašské ořechy pomáhají při léčbě cukrovky

Ostatně, na internetu najdete i vyjádření několika lékařů – a je jisté, že někdo s titulem MUDr. si v tomto případě nemůže vymýšlet, naopak – každý z nich důrazně varuje diabetiky před používáním podobných náplastí.

Nepřehlédněte:  Zero smoke recenze

Přinejlepším neuškodí ani nepomohou, ale potřebujete dávat stovky a tisíce korun za podobné neúčinné placebo?

Další články o podvodu DiaRemedium:

Hodnocení: 3.3. Počet hlasů: 3
Please wait...

Další užitečné recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.