Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 1
Please wait...

Firma Drypol přináší systém na vysoušení zdiva, podlah, sklepů a podobně. Cena se pohybuje mezi třiceti a čtyřiceti tisíci, což je oproti podřezání stavby z tohoto důvodu jen zlomek.

Celá akce slibuje ušetřit náklady za vytápění, výrazně zvednout kvalitu bydlení a v případě prodeje nemovitosti pak samozřejmě i její výslednou cenovku.

V ČR za několik let fungování má za sebou společnost Drypol už více než dva a půl tisíce instalací svých patentovaných systémů, které mají odvlhčit zdivo a dopřát svěžejší vzduch i ve sklepení budovy.

A co říkají reference?

Samozřejmě, daná firma se může různými způsoby bránit, ale pořád tu jsou reference od klientů, kteří jsou hodně nespokojení.

Některá diskuzní vlákna na Drypol jsou doslova přehlcena zvěstmi o tom, že systém nefunguje a současně jeho pořízení vyjde na příliš velkou finanční částku.

Nepřehlédněte: DRYPOL spol. s.r.o. v likvidaci >>

drypol-system-elektroosmozaJde však jen o část uživatelů, nadpoloviční většina si celý systém pochvaluje. Je však pravdou, že pochvalné recenze jsou poměrně krátké a naopak – ty záporné – jsou trochu obsáhlejší a popisují problematiku do hloubky.

Je tedy na úsudku čtenáře, kteroud z nich si vybere a zda systém opravdu vyzkouší. Záruka by neměla být problém a výsledky můžete vidět dříve, než bude ukončena. Je ovšem třeba nejvyšší opatrnosti, vše je nutné si prověřit.

Před tím, než podobnou firmu jako je Drypol kontaktujete, nechte si nezávislou společností prověřit vlhkost zdiva – a např. po roce celou akci opakujte, jestli se dostavil nějaký výsledek.

Pokud ne, máte nárok z platné smlouvy na to, abyste dostali zpět své peníze. A jistě, pokud si pročtete reference podobné firmy na internetu, měla by prakticky každá z nich být pozitivní, odchylka snad jen v řádu procent, protože nespokojenec se vždy najde. I proto je třeba obezřetnosti, nejde náhodou o podvod?

Nepřehlédněte:  Fito spray - recenze

Přečtěte si například tohle:

Vaše recenze a zkušenosti s Drypol – přidejte vaše názory a reference

Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 1
Please wait...

Další užitečné recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.