ForFemina na odvodnění

Rating: 3.5. From 142 votes.
Please wait...

Nepříjemná nadváhá může být způsobena z mnoha důvodů. Jedním z důvodů, který není ovšem tak často zmiňovaný je zavodnění těla.

Mnoho lidí, kteří nedodržují pravidelný pitný režim anebo mají zdravotní potíže, jsou „objemnější“ hlavně kvůli tomu, že je jejich tělo zavodněné a drží si tedy v těle více vody, než je potřeba.

Forfemina odvodnění recenze

K tomu, aby se člověk odvodnil je potřeba dostatečně pít, dodržovat zásady zdravého životního stylu (například omezit sůl) a také musí mít v pořádku svoje tělo a to především ledviny.

Právě přípravek Forfemina na odvodnění, který můžete koupit například v lékárnách dr. Max, má pomáhat lidem, kteří jsou zavodnění a potřebují se zbavit nadbytečné vody v těle.

Jde o bylinný doplněk stravy, který se podává v tabletách. Každé balení Fo rfemina obsahuje 30 tablet, což je dávka, která vám vyjde na měsíc. Než přejdeme k tomu, co by měl přípravek Forfemina dělat, je dobré si ujasnit toto:

Forfemina odvodnění recenzePřípravek Forfemina – přípravek na odvodnění těla cps.30 je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.  

Složení přípravku Forfemina

 • 80 mg prášek z brusinek (klikvy velkoplodé)
 • 50 mg extrakt z kopřivy
 • 50 mg prášek z jablečného octa
 • 12 mg zinek  * (*120 % doporučené denní dávky)

Může Forfemina účinkovat?

Podle složení se jistě nejedná o žádný zázračný přípravek, který vás okamžitě zbaví problémů. Ovšem šance na to, že vám Forfemina pomůže určitě je. Bylinné složení má pozitivní vliv na odvodnění a otoky nohou, avšak u lidí, kteří jí velmi nezdravě a jejich potíže jsou většího rázu se účinek nemusí vůbec dostavit.

Nepřehlédněte:  Colostrum recenze


Hodnocení doplňku stravy Forfemina na Heurece od kupujících zákazníků je 75%. Většina recenzí na Forfemina je tedy kladných, ovšem vyskytuje se tam i množství negativní recenzí a hodnocení.

A co vy? Máte s přípravkem ForFemina na odvodnění zkušenosti? Přidejte vaše hodnocení do diskuze!

Rating: 3.5. From 142 votes.
Please wait...

2 thoughts on “ForFemina na odvodnění

 1. Nemůžu říct, že by to byl nějakej zázrak, ale trošku mi to pomohlo. Něco na tom bude, jasně, brusinky, kopřivy a jablečnej ocet, to jsou recepty na zdraví mýho mládí. Akorát ta cenovka je hrozná, protože ne každej na to má ty peníze, fakt dost velká pálka, a to ještě nejsem vůbec důchodkyně.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. je třeba si pamatovat, že na co je reklama to obvykle nestojí za nic. Dobré a kvalitní zboží drahou reklamu nepotřebuje. A taky trochu přemýšlet . Konkrétně u tohoto výrobku si spočítat kolik octa, a kopřivového čaje by člověk za tu cenu nakoupil

   No votes yet.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *