Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 109
Please wait...

Nepříjemná nadváhá může být způsobena z mnoha důvodů. Jedním z důvodů, který není ovšem tak často zmiňovaný je zavodnění těla.

Mnoho lidí, kteří nedodržují pravidelný pitný režim anebo mají zdravotní potíže, jsou „objemnější“ hlavně kvůli tomu, že je jejich tělo zavodněné a drží si tedy v těle více vody, než je potřeba.

Forfemina odvodnění recenze

K tomu, aby se člověk odvodnil je potřeba dostatečně pít, dodržovat zásady zdravého životního stylu (například omezit sůl) a také musí mít v pořádku svoje tělo a to především ledviny.

Právě přípravek Forfemina na odvodnění, který můžete koupit například v lékárnách dr. Max, má pomáhat lidem, kteří jsou zavodnění a potřebují se zbavit nadbytečné vody v těle.

Jde o bylinný doplněk stravy, který se podává v tabletách. Každé balení Fo rfemina obsahuje 30 tablet, což je dávka, která vám vyjde na měsíc. Než přejdeme k tomu, co by měl přípravek Forfemina dělat, je dobré si ujasnit toto:

Forfemina odvodnění recenzePřípravek Forfemina – přípravek na odvodnění těla cps.30 je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.  

Složení přípravku Forfemina

  • 80 mg prášek z brusinek (klikvy velkoplodé)
  • 50 mg extrakt z kopřivy
  • 50 mg prášek z jablečného octa
  • 12 mg zinek  * (*120 % doporučené denní dávky)

Může Forfemina účinkovat?

Podle složení se jistě nejedná o žádný zázračný přípravek, který vás okamžitě zbaví problémů. Ovšem šance na to, že vám Forfemina pomůže určitě je. Bylinné složení má pozitivní vliv na odvodnění a otoky nohou, avšak u lidí, kteří jí velmi nezdravě a jejich potíže jsou většího rázu se účinek nemusí vůbec dostavit.

Nepřehlédněte:  Go Slimmer recenze

Hodnocení doplňku stravy Forfemina na Heurece od kupujících zákazníků je 75%. Většina recenzí na Forfemina je tedy kladných, ovšem vyskytuje se tam i množství negativní recenzí a hodnocení.

A co vy? Máte s přípravkem ForFemina na odvodnění zkušenosti? Přidejte vaše hodnocení do diskuze!

Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 109
Please wait...

Další užitečné recenze

Na ForFemina na odvodnění tu máme zatím jen jednu recenzi. Přidejte váš názor.

  1. Nemůžu říct, že by to byl nějakej zázrak, ale trošku mi to pomohlo. Něco na tom bude, jasně, brusinky, kopřivy a jablečnej ocet, to jsou recepty na zdraví mýho mládí. Akorát ta cenovka je hrozná, protože ne každej na to má ty peníze, fakt dost velká pálka, a to ještě nejsem vůbec důchodkyně.

    Přidej první hodnocení
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.