Formexplode recenze

0

https://kupnisila.cz/formexplode/Svalová hmota navíc? A skoro bez námahy? Přesně to slibuje výrobek zvaný Formexplode, který však oklamal mnoho českých i slovenských spotřebitelů.

Pokles hladiny tuků a vyšší objem svalové hmoty, to snad jde dohromady jen se změnou životosprávy a značným úsilím uprostřed světa činek.

Jsou však samozřejmě i tací, kteří uvěří jednoduššímu receptu a později spláčou nad výdělkem. Vyhodit peníze můžete i jinak…

Jak funguje a účinkuje Formexplode?

125 gramů za tisíc korun, není ta porce aminokyselin přeci jen trochu drahá.

Autor tohoto zázračného elixíru má na svědomí podle všeho i různé podvodné krémy a tabletky, takže má s balamutěním tuzemských spotřebitelů už vlastně dlouholetou osobní zkušenost.

Nepřehlédněte:  ProHormony recenze

Je Formexplode podvod?

Ačkoliv, je také třeba připomenout, že Formexplode neprodává žádná konkrétní firma – lépe řečeno – v obchodních podmínkách na webu nenajdete zřetelný podpis. A přiznejte si sami, je zde namístě slepá důvěra v nějakého anonyma? Jistě, odpověď je tu asi zcela jasná.

Čtěte: Funguje Dynamic Formulas na spalování tuků?

Z péče o tělo se někdy stane posedlost, což jistě není tak docela dobře. Formexplode obsahuje sice řadu přírodních látek, je ale pravdou, že ty jsou v ohledu budování svalové hmoty spíše na úrovni placeba.

Zrychlíte metabolismus, tedy alespoň mírně a nastartujete spalování tuků, které ale bude bez pravidelného cvičení v podstatě k ničemu. Podobná věc na sebejistotě rozhodně nepřidá.

Nezapomeňte ale na to, že nabrání svalové hmoty může být otázkou několika let, a nikoliv jednoho zázračného měsíce. Koupě Formexplode se tak rovná vyhozeným penězům.

Podle výrobce sice dostanete obrovskou slevu, z tří tisíc zaplatíte nakonec jen polovinu, to je ale starý osvědčený reklamní trik.

Například L-carnitin, kterým se Formexplode tolik vychloubá, obsahuje prakticky každý výživový doplněk, jenž pomáhá při pravidelném cvičení – ostatně, koupíte-li si tablety, za měsíční dávku dáte maximálně stokorunu.

Primulus recenze

Vyzkoušeli jste přípravek Formexplode? Přidejte vaše recenze a zkušenosti a podělte se s námi o účinky

Další informace a diskuze o Formexplode:

Formexplode nekupujte, jinak budete litovat!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo