Fresh depil recenze

Rating: 3.2. From 41 votes.
Please wait...

fresh-depil-recenzeKonečné řešení problému s otravnými chloupky na vašem těle? To je efekt, který slibuje Fresh Depil cream, jehož propagace se v posledních týdnech a měsících mohutně rozjela na sociálních sítích i na dalších částech internetu.

Ovšem pozor. Raději si zvolte nějakou konvenčnější metodu depilace.

Krém Fresh Depil – sliby chyby

Prodejce na svých stránkách uvádí, že produkt je navržen tak, aby z těla dokázal během pěti minut dostat veškeré ochlupení a to tak, že rozpustí chlupy zevnitř.

Navíc uvádí, že pokud se bude produkt používat pravidelně, zmizí vám zcela kořínky, ze kterých chloupky rostou, a tak už s nimi nikdy nebudete mít problém.

To je ale jednoznačné klamání. Kořínky zlikvidovat lze, ale zatím pouze mechanickou cestou, nejčastěji laserem. Pouhou aplikací přípravku, který obsahuje přírodní oleje a další látky, to možné není.

Negativní recenze

Ačkoliv je produktu dělána na internetu velká reklama, sem tam se v různých diskuzních fórech objeví i zkušenosti zákaznic, které tento krém opravdu vyzkoušely.

Pozitivní není ani jedna z nich. Na svých webových stránkách i všude, kde inzeruje, má samozřejmě výrobce Fresh Depil krému spoustu pozitivních recenzí. Ale opravdu věříte těmto anonymním recenzím, které nelze nijak ověřit?

Peníze vyhozené z okna

fresh-depil-creamProdukt Fresh Depil creme je prodáván společností, která není zanesena v českém ani evropském obchodním rejstříku. Jako provozovatel stránek je uvedena americká firma.

Kosmetické přípravky sice nepodléhají tak přísnému schvalování, jako například léčiva, ale proč tedy prodejce operuje ze zahraničí?

Má snad strach a chce se vyhnout zodpovědnosti? Pravdou totiž je, že se v případě problémů pomoci nedovoláte a nebudete se mít na koho obrátit.

Nepřehlédněte:  Panacea Hair clinic - vlasová klinika Praha

Posledním, a ne zcela zanedbatelným problémem je cena, která vysoce převyšuje cenu běžných prostředků, které seženete v každé drogerii, a mají zhruba stejný efekt.


Další články o tom, jak Fresh Depil (ne)účinkuje:

Pokud máte zkušenosti s Fresh Depil cream, přidejte prosím vaši recenzi dolů do diskuze. Pomůžete ostatním odhalit podvodné a neúčinkující přípravky. Děkujeme

Rating: 3.2. From 41 votes.
Please wait...

16 thoughts on “Fresh depil recenze

 1. Prosím kolik to stojí?

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Tento produkt jsem si BOHUŽEL kupovala vloni a vůbec nefunguje. Je to klamavá reklama a zbytečně vyhozené peníze.

  Rating: 4.0. From 2 votes.
  Please wait...
 3. Vůbec nefunguje. Nekupujte.

  Rating: 3.5. From 2 votes.
  Please wait...
 4. tendle krem je uplně k ničemu … sem si ho koupila a hrůza ani jako nic neudělal co slibuje dokonale vyhozený prachy že ja tomu věřila takovejch peněz bi za to bylo věci do domacnosti atd ……… mno prostě nefunguje mazala jsem se s tim poctivě dva tejdny a jako fakt nezabralo ani trošičku hrozný co dělaj dneska lidem

  Rating: 5.0. From 2 votes.
  Please wait...
 5. Taky jsem si krém koupila a jsou to podvodníci. Určitě nekupovat!!! Hned jsem psala mail o odstoupení o koupi výrobku, přesměrovali mě na reklamační oddělení… tam už nikdo od 30.6.2017 nekomunikuje.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  1. Já také…kam jste psala….nebo jaký máte kontakt???

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Vladimíro, psala jsem na support@freshdepil.com dle jejich pokynů z mailu, že chci odstoupit od koupě. Psala jsem 3x a žádná odpověď…

    No votes yet.
    Please wait...
 6. Vůbec nefunguje .Vyhozene peníze

  Rating: 4.5. From 2 votes.
  Please wait...
 7. Nekupovat, je to PODVOD!!! Klamavá reklama….bohužel jsem si to koupila a nefunguje !!!!!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 8. Nekupovat….lživá reklama…nefunguje absolutně!!! PODVOD!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 9. *_*

  No votes yet.
  Please wait...
 10. Nefunguje vůbec, vyhozené peníze

  No votes yet.
  Please wait...
 11. Tento Fresh Depil Cream jsem vyzkoušela. Ano, oni opravdu slibuji zazraky, ale v skutečnosti produkt není tak špatný. Vyzkoušela jsem už mnoho přípravků i dražších a žádný mi dosud nevyhovoval a nesplňoval, to co měl. Ten mi uplěně vyhovuje a jsme spokojená . Každá vec má dve strany :)

  No votes yet.
  Please wait...
  1. ahoj, pišeš že krem ti vyhovuje, na tebe učinkuje? podla mna nema ziadny učinok a su to vyhodene peniaze.za odpoved dakujem monika

   Rating: 3.0. From 3 votes.
   Please wait...
  2. Dobrý den.
   Pokud Vám krém vyhovuje, nechcete zaslat i ten můj? Chci ho vrátit, ale nikdo nereaguje na maily.
   Děkuji za odpověď.
   Monika
   mobrezi@seznam.cz

   No votes yet.
   Please wait...
 12. Stojí hodně,ale vůbec nefunguje

  Rating: 3.0. From 4 votes.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *