Přidej první hodnocení
Please wait...

Ušetřit palivo, to je pro průměrného motoristu doslova balzám na duši. V principu ale neexistuje jiný způsob, než jet rychleji nebo mít štěstí a nepotkat červený semafor.

Na trhu se ale přesto objevil jeden „zázrak“, který má ušetřit spoustu paliva – jde ale o natolik nefunkční produkt, že podle některých ohlasů dokáže i poničit motor! A s takovým produktem raději hodně opatrně…

Úspora benzínu nebo nafty doslova bez práce?

Vždyť to přeci nejde, ušetřit spoustu pohonných hmot jen pomoci nějakého zázračného vynálezu. Je pravda, že v budoucí epoše elektromobilů nebo zvěstech o tom, že Nikola Tesla vymyslel automobil jezdící pouze na éter, je asi možné leccos.

Pokud byste ale Fuelfree opravdu používali a měl ušetřit palivo u vašeho osobního auta, návratnost investice by se v každém případě počítala v řádu desítek tisíc kilometrů.

A nebude spíš lepší investovat do lepšího vozu, který bude mít také o poznání nižší spotřebu?

Nepřehlédněte:  Power Factor Saver recenze

Investice do spořiče je obvykle v řádu několika tisíc korun, Fuelfree není jediným podvodným produktem svého druhu, který se snaží oblažit a nalákat tuzemské motoristy na lacinou vějičku budoucích úspor.

Přívodní hadice, která díky magnetu zajistí nižší spotřebu, sníží také emise, a dokonce i zlepší výkon motoru, je utopie už sama fuelfree-recenzeo sobě.

Jak ukázaly některé testy, spotřeba paliva po uplynutí určité doby dokonce míně vzrostla. Údajně malý technický zázrak, který zklamal, nic nového pod sluncem.

Odborníci jsou samozřejmě k něčemu podobnému velmi skeptičtí, ačkoliv výrobci podobných záležitostí hovoří o různých patentech a výzkumech renomovaných vědců – jde samozřejmě o bohapustý nesmysl.

Už v minulosti bylo na trhu několik navlas podobných produktů, které zklamaly důvěru českých motoristů. V balíčku od kurýra nenajdete často ani daňový doklad, který potřebujete k případné reklamaci…

Zkušenosti a komentáře jinde (zdroj kupnisila.cz)

Novak

„Na německém webu najdete stejné stránky, pouze se šťastní majitelé zázračného přístroje „Fuelfree“ na totožných fotkách jmenují jinak.“

Přidejte vaše zkušenosti, recenze a hodnocení s šetřičem paliva FuelFree

Přidej první hodnocení
Please wait...

Další užitečné recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.