Gynex kapky

0

gynex-kapky-recenzeHladina hormonů se rozbouří velmi snadno, důležité je dát ji co nejdříve do pořádku. S tím ale nemusí pomáhat jen lékařská věda, jistou práci mohou odvést i různé preparáty z kategorie zdravé výživy.

Jedním z nich je třeba Energy Gynex, kapky na přírodní bázi, díky kterým se vyrovnáte snáze nejen s obdobím přechodu. To se totiž často pojí s horším usínáním, depresemi, vypadáváním vlasů nebo častými výkyvy nálad.

A věřte nebo ne, za většinu těchto problémů mohou hlavně hormony, nic více a nic méně.

Jde vlastně jen o směs bylinek

Nic, co byste ve svém těle nechtěla mít. Gynex je totiž plný přírody, jde jen o bylinkovou směs, která je v této kombinaci už léta osvědčená.

Nepřehlédněte:  Rekonektivní léčení - zkušenosti a diskuze

Stačí zhruba deset kapek dvakrát denně a dostaví se více energie, menší únava a tak podobně – nepijte kávu, tohle je rozhodně zajímavější metoda, jak si ulevit od příznaků poněkud bouřlivého klimakteria.

Podle uživatelských recenzí dokáže Gynex ovlivnit i průběh zánětu močových cest, problémy se nebudou při dlouhodobějším užívání vracet.

Samozřejmě však nelze čekat, že všechny potíže ustoupí do pozadí už po pěti dnech užívání, to je nutné – jako u většiny podobných preparátů – samozřejmě v dlouhodobějším horizontu.

Mohou mít kapky Gynex nežádoucí účinky?

Zkrátka do doby, než budete pozorovat nějaký znatelný efekt, to může trvat řádově i celé týdny. Radost však bude posléze o to větší.

Nepřehlédněte:  Guarana v prášku proti únavě

Rozhodně není nutné brát celou řadu různých léků, které mají pochybné složení. Gynex prodávají i prověřené české lékárny, tudíž je zde automaticky nižší pravděpodobnost, že by mohlo jít o nějaké placebo, co je absolutně bez efektu.

Podle některých uživatelek Gynex dokázal i potlačit chuť na sladké, stejně jako pozitivně ovlivnit náladu. A to je přeci v životě docela důležité…

Diskuze, zkušenosti a recenze s kapkami Gynex

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo