Hydroface recenze

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...

Jistě si někteří z vás pamatují na krém Lefery Active, přípravek Skinetrin anebo hubnoucí tablety CGA800, Green Coffee či Weight Loss. Všechny tyto přípravky mají společných několik věcí – vždy v určité období se objeví nový boom, supernovinka na trhu, která konečně vyřeší vaše problémy s vráskami nebo nadváhou.

Jde vždy o nějaký předražený přípravek či tablety, která zaručují efekt, ovšem když si je objednáte, zjistíte že jde o předražený šmejd, který nefunguje.

Bohužel do této kategorie musíme zařadit také pleťový krém Hydroface, který slibuje zkrášlení pleti a její regeneraci.

Je Hydroface.com podvod?

Adresa www.hydroface.com/cz/ vás přesměruje na nákupní stránku http://www.hydrofacerejuvenation.com/, kde najdete základní informace o tomto přípravku, složení a samozřejmě také objednávkový formulář.

Objednávka vás vyjde na obvyklou cenu kolem 1000 Kč, tentokrát je to přesně 1030 Kč i s dopravou. Cena se nezdá tak vysoká, což je právě to, proč mnoho uživatelek tento přípravek vyzkouší a prostě to „risknou“.

hydroface-recenze

Jak se ale můžete dočíst v nejrůznějších diskuzích na internetu, třeba na Omlazeni.cz nebo na eMimino.cz, tak pleťový krém Hydroface opravdu nefunguje a jsou to vyhozené peníze.

Zkušenosti uživatelů s Hydroface

Jana:


„Moje zkušenosti jsou negativní !! Již 4 měsíce čekám na vyřízení mé reklamace a vrácení částky 1130 kč. Krémy nesplnily to co slibovali a garantovali prodejci. Jsem zhnusena budu každého Vašeho zákazníka odrazovat, jelikož jste firma zlodějů a podvodníků !!! Černochová“

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...

11 thoughts on “Hydroface recenze

 1. Ráda bych se přidala k názoru Vás všech,prostě musím přiznat,že jsem zase naletěla.Krém je opravdu k ničemu jsou to jenom kecy nechápu jak můžou takle okrádat lidi.V dnešní době když většina lidí musí hodně počítat a trvá něž na to ušetří a pak zjistí,že je to jen zlodějna.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Když jsem objevila úžasnou reklamu na internetu na Hydroface, tak jsem neodolala a objednala si hned 3 balení, abych taky mohla obdarovat dceru a sestru. Po měsíční aplikaci žádná z nás neobjevila žádnou změnu k lepšímu. Je to podvod, za velké peníze a teď předvánoční čas šmejdi mají žně.

  Rating: 5.0. From 2 votes.
  Please wait...
 3. No, také jsem se nechala nachytat, dnes mně krém přišel. Jsem naprosto šokována některými komentáři a lituju, že jsem si raději nekoupila nějaký osvědčený a dobrý. Nemám iluze o vrácení peněz, dovedu si to představit! Zřejmě další šmejdi.

  No votes yet.
  Please wait...
 4. Co použít místo Hydroface? Dobře sedm měsíců jsem při nemoci o sebe prakticky nepečovala, pleť jsem měla scvrklou a s fůrou drobných vrásek. A vylezly mi i žilky. Potřebovala jsem se rychle dostat do formy, kam jsem vylovila ze šuplíku rok a půl nepoužitý kelímek Hydroface, na který jsem už dávno zapomněla a na noc ho na sebe napatlala pořádnou vrstvu. Ráno zírám jako blázen, pleť čistá, žilky nikde a ty scvrklý vrásky taky ne. Zadala jsem do google ten název, že si koupím další a zírám jako blázen tady na ty recenze….

  Rating: 4.7. From 3 votes.
  Please wait...
  1. Dobrý den
   taky jsem zděšena z negativnich komentářů
   Hydroface používám již několik let,jsem maximálně spokojená,po létě dá spolehlivě pleť „do pořádku“.Používám ho jako noční krém a na to že mi je 64 mám pleť maximálně hydratovanou a bez problémů.Dneska jsem si ho zrovna objednala a poté se začetla do recenzi.Nedá mi to abych nenapsala svoje zkušenosti.
   Zdravím všechny.

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...
 5. Připojuji se k hodnocení krému Hydroface…neříkám, že není příjemný na pleť, ale absolutně nesplňuje, to co reklama slibuje…je to obyčejný šmejd za neobyčejné peníze…mám odzkoušeno…nekupujte!!!!! Vyhozené peníze !!!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 6. Je to absolutně nefungující přípravek, který má za cíl vytáhnout z lidí peníze. V Lidlu nakoupíte za zlomek ceny mnohem lepší.

  Rating: 5.0. From 3 votes.
  Please wait...
 7. Vážení, ruším svou objednávku zaslanou Vám dnes , tj. 29.4.2016 na krém Hydroface. Zrušila jsem ji i e-mailem, takže nic nepřijmu.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 8. Po přečtení recenze bych chtěla krém Hydroface nepoužívaný poslat zpět,ale adresa odesilatele je USA.Je asi špatná,protože zásilku jsem tu měla druhý den.Neví někdo ,co mám dělat? Děkuji

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Dobrý den,

   jsem ve stejné situaci, dostala jsem a nerozbalila, odradilo mne složení, jak jste dopadla s reklamací? Děkuji předem za reakci. Nováková L.

   No votes yet.
   Please wait...
 9. Vážení, odstupuji od své objednávky. Prosím Hydroface mi neposílejte. Četla jsem recenze, které jsou velmi negativní. Bohužel až po objednání. Ruším objednávku. Pokud krém pošlete nepřijmu ho.

  No votes yet.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *