Jak najít velmi levné ubytování v Chorvatsku?

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

chorvatsko-ubytovaniChorvatsko je pro mnoho z nás tou nejdostupnější destinací, která má moře a je navíc velmi levná a blízko.

Na dovolenou v Chorvatsku tak každoročně vyjíždí velká část Čechů, mnoho z nich ovšem platí zbytečně vysoké poplatky cestovním agenturám či různým prostředníkům, kteří jim zprostředkovávají ubytování.

Tihle prostředníci jsou ovšem často zbyteční, protože v Česku existuje služba, díky které si najdete velmi levné ubytování po celém Chorvatsku a to přímo od majitele objektu.

Tím pádem si můžete ubytování rezervovat i sami, po telefonu či emailem a ušetříte tak značnou část peněz, kterou byste museli zaplatit cestovce.

Katalog, který nabízí přehled velmi levných apartmánů v Chorvatsku najdete na adrese www.ubytovanivchorvatsku.cz – jde opravdu o ověřenou a bezpečnou službu, která vám bez poplatku zobrazí všechny kontaktní údaje, fotografie a důležité informace o ubytování.

Chorvatsko nepatří nejenom k nejoblíbenějším destinacím Čechů, ale řadí se také k nejlepším místům na dovolenou po celém světě. Bylo doporučeno například známým deníkem New York Times anebo například National Geographic Adventure.
Díky vztahu k životnímu prostředí získalo také ocenění Etický turista a podle Lonely Planet patří k nejlepším destinacím v cestovním ruchu.

Jak si najít apartmán či ubytování?

hvar-ubytovani-chorvatsko
Přístav na ostrově Hvar

Jestliže se rozhodnete, že si najdete apartmán, hotel či vilu a zajistíte ubytování sami, potom stačí navštívit hlavní stránku UbytovanivChorvatsku.cz a hned můžete začít.

Zde najdete tenhle formulář, ve kterém si zvolíte kde hledáte ubytování, kdy se chcete ubytovat a případně pro jaký počet lidí ubytování hledáte.

ubytovani-v-chorvatsku

Jakmile vložíte požadované údaje a kliknete na vyhledat, zobrazí se vám nabídka ubytovacích zařízení v dané oblasti a odpovídají zadaným kritériím.

V přehledu, který se vám zobrazí je možné řadit apartmány podle ceny nebo podle vzdálenosti od moře a můžete si zde upřesnit parametry týkající se ubytování (např. zda budete mít domácí mazlíčky, potřebujete internet či bazén atd.).

Nepřehlédněte:  Kurzové sázení - jak sázet na sporty
Detailní informace o apartmánu
Detailní informace o apartmánu

Přímo na stránce každého apartmánu naleznete kontaktní formulář, díky němuž se lze ihned spojit s majitelem nemovitosti či s poskytovatelem ubytování.

Stačí tedy pouze 3 kroky a během krátké chvilky můžete mít zarezervované ubytování na vaši dovolenou Chorvatsku, ať už se chystáte na Makarskou nebo do Splitu.

Proč vybírat na UbytovanivChorvatsku.cz?

Recenzi tohoto portálu jsme si nevybrali náhodou. Tato služba patří mezi nejstarší pomocníky při hledání ubytování na Jadranu – pomáhají vám ušetřit za dovolenou už 13 let.

 • Přímé kontakty na poskytovatele ubytování
 • Online poradna a diskuzní fórum
 • Tipy na zajímavé a méně známé destinace
 • Katalog charter jachet, které si lze pronajmout

V případě, že vyzkoušíte služby UbytovanivChorvatsku.cz a zařídíte si ubytování napřímo a sami, uvidíte, že to má nakonec další výhody kromě těch finančních. Můžete si vybrat například i ty apartmány, které nemají cestovky v nabídce, ale slyšeli jste na ně dobré ohlasy anebo tam už někdo z vašich známých byl.

Navíc zde nabízí jen prověřené nabídky, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste si domlouvali ubytování u někoho nespolehlivého, nebo dokonce u podvodníka.

V poslední době využívá tento způsob stále více lidí a to kvůli chování cestovních kanceláří, které není vždy prozákaznické a může se vám nakonec stát třeba i to, že budete ubytování úplně v jiném hotelu či apartmánu, než jste předpokládali.

Nic takového vás ale samozřejmě nečeká, pokud si domluvíte ubytování s majitelem předem a napřímo, zde máte téměř 100% jistotu, že vše proběhne podle vašich představ.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

4 thoughts on “Jak najít velmi levné ubytování v Chorvatsku?

 1. Chorvatsko je pravděpodobně moje oblíbená země. Byl jsem tam v loňském létě a byla to moje druhá návštěva. Velký článek. Velmi užitečné

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Hele zrovna jsem našel jeden dost pěkný článek, který právě mluví o pěkných dovolených :)
  Tady ho máte: http://www.zaparkujteuletiste.cz/top-5-nejlevnejsich-destinaci-leto-2017

  Myslím, že jedna z těch destinaci za to určitě stojí :)

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Hojně k vyhledávání dovolené využíváme služby Bookingu!

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Jasně a máte to dražší o cca 25 % než na tomhle webu ;-)

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *