Recenze půjček

Japonská půjčka

Nebankovní půjčky před výplatou, které si vyřídíte přes SMS anebo přes internet se ve finančním sektoru v poslední době značně rozšířili.Vznikly snad desítky firem, které nabízeli částky od 500 kč do 10 000 až 20 000 Kč s krátkou dobou splatnosti.

Využívali je totiž zákazníci, kterým chybělo pár tisíc do výplaty nebo na nečekané krátkodobé výdaje.

Firmy, které patří mezi nejznámější poskytovatele okamžité půjčky jsou například Ferratum, Crediton, Kredito24 anebo Zaplo. Jde většinou o dceřinné společnosti zahraničních korporací.

Existují však i české firmy, mezi něž patří například půjčka Perfect Money anebo Click Credit. Právě Click Credit je tou společností, o které se dnes budeme vlastně bavit.

Click Credit (čtěte naši recenzi) byla služba pod křídly Home Credit, které nabízela alternativu všem, kdo hledali bezpečné a krátkodobé půjčky do výplaty. Click Credit nabízel až 4999 Kč s velmi nízkým úrokem.

aeropujcka

Ovšem právě v nedávné době se tato služba přejmenovala na Japonskou půjčku. Japonská půjčka online nyní nabízí několik výhod a odlišností.

Mezi hlavní posun patří to, že je Japonská půjčka kompletně online a probíhá zde automatické schvalování podle systému, takže je celý proces rychlejší a pohodlnější.

Nově také nabízí Japonská půjčka věrnostní systém, takže si můžete při dobrém splácení půjčit až 50 000 Kč (formou opakované půjčky).

Kolik si můžete půjčit poprvé:

 • 1 000 Kč
 • 2 000 Kč
 • 3 000 Kč
 • 4 000 Kč
 • 4 999 Kč

Click Credit s nízkými úroky a RPSN vyhrála loni hodnocení půjček a dnešní Japonská půjčka má sazby ještě výhodnější, takže se nebojíme tuhle službu označit za jednu z nejvýhodnějších nebankovních online půjček nejen před výplatou.

Máte s Japonskou půjčkou zkušenosti? Přidejte vaše reference a hodnocení do diskuse!

Počet recenzí: 16

 1. S Japonskou půjčkou už mám několikátou zkušenost a opět pozitivní. Poprvé jsem si půjčoval 5000, poté 8000 a teď 15 000 Kč. Půjčí mi vždycky bez problémů a tak do 3 dnů mám peníze u sebe (nevyužívám expresní rychlejší převod, je pro mě zbytečně drahý). Vždycky posílají upozornění, když mám zaplatit, ale občas taky pošlou reklamní SMSku, aby mě nalákali (posílají mi předschválené půjčky). Pecka je, že to vyřeším vždycky během chvilky, stačí jen naskenovat doklady a vyplnit jednostránkovou žádost, všechno online.

 2. Tak jsem si u Japonské půjčky bral půjčku po druhé, opakovaně. Tentokrát mi půjčili 8000 Kč, nechal jsem se zlákat jejich smskou. Peníze jsem měl na měsíc, dva dny před termínem jsem to splatil a přeplatil jsem necelých 250 kč. Protože jsem peníze využil na investici, ještě jsem vydělal. Moje zkušenosti jsou tedy jen ty nejlepší.

 3. Japonská půjčka je především hodně jednoduché řešení půjčky, na které dosáhne téměř každý. Jednoduché vyřízení, vysoká schvalovatelnost. Celkově se jedná o půjčku, která člověka nenechá ve štychu – není potřeba doložení příjmu, nebo výpis z registru což je určitě super. Jak nenaletět při vybírání půjčky? Zjistit si co nejvíce informací. Googlit, googlit. Kladné recenze uživatelů celkem mluví za vše, ale přiznám se, že osobní zkušenost s ní tedy nemám. Doporučuji mrknout přímo na http://www.pujckyhned.cz/pujcka/Japonska-pujcka celkově je to důvěryhodný portál, takže bych se o nějaké podrazy nebál, to by to z toho portálu okamžitě stáhli. Snad jsem trochu poradil.

 4. Japonská půjčka je podivný produkt, příjde mi to jen, aby získali hodně pochvalných recenzí a potom NIC. Asi právě ten počet kladných hodnocení přinesl firmě patrně nějaké výhody a mohli tím získat…… dnešní Japonská půjčka má sazby ještě výhodnější, takže se nebojíme tuhle službu označit za jednu z nejvýhodnějších nebankovních online půjček nejen před výplatou……..
  Opravdu člověk neví, jestli půjčku dostane, nebo ne. Je to před výplatou, jak se honosí nabídkou, opravdu nespolehlivý partner. Jejich odpověď je..požádejte si zase za 30 dní a to opravdu potřebu do výplaty neřeší.
  Půjčili mě 2x, /byl to malý obnos, opravdu jen do výplaty/ vrátila jsem vše před termínem. Po obdržení SMS, že je pro mě připravená a předschválená diskrétní výpomoc do výplaty, jsem požádala o 2tisíce a nebyla mi půjčka schválena. Bez udání důvodu. Takže NESPOLEHLIVÝ PARTNER. Patrně na slušných a včas vracejících klientech nic nevydělají, takže o ně nestojí. Patrně potřebují lidi, kteří nevrací a vytřískají z nich potom exekucemi veliké peníze.
  Japonská půjčka mě hodně zklamala a opět platí to staré dobré a známé…levné věci nestojí za nic, kvalita se musí zaplatit. Doporučuji Ferratum.

 5. měl bych zájem o 3 tisíce potřebuju nutně něco zaplatit děkuju za viřízeni a učast ozvěte se prosím co a jak.733 412 497 děkuju

 6. Není to pravda. Zaslal jsem jen korunu a do 10min jsem měl peníze na účtu. A není to HOME CREDIT.Kdyby jo tak chtějí potvrzení o příjmu a zkoumají registry. A nic takového nechtěli

  1. Pozor Japonská půjčka je vlastně Home Credit s kterým lidé nemají moc dobré skušenosti . Proto to skrytí. Dají vám 2-3 pak už vám žádost zamitnou a to jsem v čas a i o pár korun vrátil více.
   Proč vám ochotně dají 2-3 mezitím sem napíšeme chválu a pro jim jde.Je to Home Credit.

   1. Půjčila jsem si od nich 2x a po třetí mě půjčku zamítli, přestože jsem obě půjčky splatila před termínem. Byly to sice malé částky, ale i tak to moc nechápu. Divné. A to mě poslali email, že mám předschválenou půjčku.

 7. moje zkušenost je,že jsem korunu zaslala a do 24 hodin jsem měla peníze na učtě.. příští týden hodlám splatit předběžně,tak uvidíme,zda-li budou vyplývat napovrch skryté poplatky..

 8. Podvod to není. Sice jsem poslal korunu,ale jen proto aby věděli na který účet zaslat půjčku. A to obratem,peníze tam byly během 10 minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *