Kankusta Duo recenze na preparát

Hodnocení: 4.0. Počet hlasů: 5
Please wait...

kankusta-duo-recenzeJeden z dalších přípravků na hubnutí s přímo zázračným efektem? Alespoň tedy v rámci slibů? Ano, přesně to se dá prohlásit o tabletkách s názvem Kankusta duo.

Vypadá jako lentilky a má podobný účinek. Nicméně obsah některých přírodních látek, které vlastně nikdo z potenciálních uživatelů nezná, může působit lákavě – jde o něco neotřelého, například indická kopřiva, to zní určitě zajímavě.

Extrakt toho nejlepšího, co v Asii najdete? Vlastně ano

Rostliny, které hrají zásadní roli při metabolismu tuků, přesně to je základní stavební kámen tohoto preparátu. Údajné účinky jsou podpořeny fotografiemi, u nich ale při bližším zkoumání zjistíte, odkud vlastně pocházejí.

S úsměvem si pak jistě přečtete informaci, že účinky Kankusta duo se musí podpořit dietou a cvičením. Nebo také nemusí?

Tímto stylem totiž dříve nebo později něco zhubnete i bez různých preparátů slibujících zázračné výsledky, stačí mít k tomu vlastně jen dostatečnou vůli a odhodlání.

Pozor na další podvodné preparáty a přípravky na hubnutí:

Doporučení od neexistujícího lékaře je už také jakousi klasikou v oboru, zde se setkáte s jistým profesorem Meyerem. Rychle se zbavit nadváhy, skoro bez námahy – to je jistě velmi lákavé, avšak dozajista také utopické.

Kankusto Duo Forte – cena za hubnutí s tímto preparátem

Kankusta duo navíc slibuje, že ušetříte tisíce korun, a sice za to, že nebudete zkoušet neúčinné preparáty na hubnutí. A na kolik vyjde jedno balení?

Tisíc korun za třicet kapslí, tedy zhruba 33 Kč za den. Je to hodně nebo málo? Na tuto otázku si musíte odpovědět zcela sami, ale indicie k rozhodnutí jsme vám už předložili.

Nepřehlédněte:  Recenze na Svět-zdraví.cz

Někteří uživatelé si dokonce stěžují na to, že jim Kankusta duo způsobil výkyvy krevního tlaku a při jeho užívání dokonce i něco málo přibrali. Reklamace? Prakticky nemožná. Hubnutí se proto pravděpodobně dočká jen vaše peněženka.

Přidejte vaše recence a zkušenosti dolů do našeho fóra, děkujeme

Tereza


„Jenom jsem uviděla ilustrační obrázky, bylo mi jasné, že ani „Kankusta Duo“ nefunguje. Stejné fotky, podobné komentáře, pouze jinak pojmenovaný produkt. Alespoň obrázky mohli změnit :-). Spousta lidí (včetně mě) chce, aby šlo hubnutí bezpracně, ale bohužel, bez práce nejsou koláče :-(.“

Hodnocení: 4.0. Počet hlasů: 5
Please wait...

Počet recenzí a zkušeností s “Kankusta Duo recenze na preparát” je 11

 1. KANKUSTA DUO – již po dvou hodinách se má hubnout, denně snad i 2,5 kilo. Polykám to již měsíc a půl, vůbec žádný účinek, neshodila jsem ani půl kila a to mi vnutili ještě kapsle na detox, po kterých to hubnutí bude rychlejší, poté zasláno dvojí balení, dokonce proto se,aby se hubnutí zastavilo. Asi se budu dost vážně zajímat, kdo na tom vydělává a kam poslat stížnost, vyhozené tisíce, někdo se neustále obohacuje, proboha neobjednávejte to,lidi, je to vážně k ničemu.

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
 2. I já po mnoha letech nedůvěry k tabletkám na hubnutí jsem zas jednou naletěla. Objednala jsem si kůru na 1 měsíc, v průběhu užívání jsem trpěla hladem, ale nejedla jsem víc než normálně. I přesto jsem přibrala za 1 měsíc 3 kg, kterých se teď nemůžu zbavit. Jo, jo, blbost je věčná, tak proč by ji někdo nevyužil.

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 2
  Please wait...
  1. Můj příběh je skoro stejný jako u Daniely. Bohužel jsem blbá a po x – letech to zkusila. Dokonce mi po 14 dnech zavolala nějaká slovenská operátorka, jak jsem spokojená, když jsem ji vše vylíčila, řekla mi, že ať vydržím a že mi zavolá za deset dní – jasně, že nezavolala!
   Prosím všechny, co mají nadváhu jako já – nevěřte slibům, jen zbytečně utratíte tisíce!

   Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 2
   Please wait...
 3. koukám, že slečna Žaneta Holubová se vdává pravidelně každý měsíc a pokaždé v jiném roce s jiným preparátem na hubnutí ………..
  Lidi sorry, ale výsměch těm, kteří něco takového nabízejí a výsměch těm, kteří si to objednali. JK

  Hodnocení: 4.5. Počet hlasů: 4
  Please wait...
 4. Puvodně jsem si objednala tento zázrak za cenu 990 kč. Přišel mi za cenu 1880 kč. Pravidelně jsem ho uživala a jestě k tomu hodinu denně cvičila ,jedla dietně 5 krát denně a ještě jsem přibrala .!:! PROBOHA LIDI kdy se naučime spoléhat jen sami na sebe a ne na podobné rádoby doktory a výživové poradce . Jsem prostě husa,která opět naletěla na chytřejšího,který z podobných jako jsem já , rychle bohatne .Daša z Rokycan

  Hodnocení: 4.8. Počet hlasů: 4
  Please wait...
 5. Kankustu Duo také užívám již pátý týden, rozhodilo mi to tlak. Potřebovala jsem schodit jenom 4-5 kila a zatím ani kilo, naopak spíše se to drží a naopak jsem i kilo přibrala.
  Je to bez účinku, vyhazuju.

  Hodnocení: 4.8. Počet hlasů: 4
  Please wait...
  1. Mám stejnou zkušenost. Po pěti týdnech užívání mám o kilo víc. Vyhazuji. Ani se nebudu pokoušet o reklamaci. Podle jiných uživatelů dodavatel stejně nereaguje. Už jsem vyzkoušela víc přípravků na hubnutí, vždy se stejným výsledkem.

   Hodnocení: 4.8. Počet hlasů: 4
   Please wait...
 6. Užívám Kankustu již sedmý týden dle návodu, který byl přikožen a zatím jsem neshodila ani jeden kilogram. Ano, je to podvod.

  Hodnocení: 4.8. Počet hlasů: 4
  Please wait...
 7. Já jsem sice zhubla za měsíc 7 kg,ale teď nevím zda je to Kangustou,nebo omezením stravy.Musím však přiznat,že dříve se mi to nikdy nepovedlo.Navíc tedy Kangusta duo nevypadá jako lentilka.Jsou to oválné tobolky.

  Hodnocení: 1.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
 8. Naprostý podvod nemá to žádný význam šlo mně pouze o 6 kilo a nic..

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 2
  Please wait...
  1. Užívám Kankustu již sedmý týden dle návodu, který byl přikožen a zatím jsem neshodila ani jeden kilogram. Ano, je to podvod.

   Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 2
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *