Přidej první hodnocení
Please wait...

kankusta-duo-recenze

Jeden z dalších přípravků na hubnutí s přímo zázračným efektem? Alespoň tedy v rámci slibů? Ano, přesně to se dá prohlásit o tabletkách s názvem Kankusta duo.

Vypadá jako lentilky a má podobný účinek. Nicméně obsah některých přírodních látek, které vlastně nikdo z potenciálních uživatelů nezná, může působit lákavě – jde o něco neotřelého, například indická kopřiva, to zní určitě zajímavě.

Extrakt toho nejlepšího, co v Asii najdete? Vlastně ano

Rostliny, které hrají zásadní roli při metabolismu tuků, přesně to je základní stavební kámen tohoto preparátu. Údajné účinky jsou podpořeny fotografiemi, u nich ale při bližším zkoumání zjistíte, odkud vlastně pocházejí.

S úsměvem si pak jistě přečtete informaci, že účinky Kankusta duo se musí podpořit dietou a cvičením. Nebo také nemusí?

Tímto stylem totiž dříve nebo později něco zhubnete i bez různých preparátů slibujících zázračné výsledky, stačí mít k tomu vlastně jen dostatečnou vůli a odhodlání.

Pozor na další podvodné preparáty a přípravky na hubnutí:

Doporučení od neexistujícího lékaře je už také jakousi klasikou v oboru, zde se setkáte s jistým profesorem Meyerem. Rychle se zbavit nadváhy, skoro bez námahy – to je jistě velmi lákavé, avšak dozajista také utopické.

Kankusto Duo Forte – cena za hubnutí s tímto preparátem

Kankusta duo navíc slibuje, že ušetříte tisíce korun, a sice za to, že nebudete zkoušet neúčinné preparáty na hubnutí. A na kolik vyjde jedno balení?

Tisíc korun za třicet kapslí, tedy zhruba 33 Kč za den. Je to hodně nebo málo? Na tuto otázku si musíte odpovědět zcela sami, ale indicie k rozhodnutí jsme vám už předložili.

Nepřehlédněte:  Orenzym recenze

Někteří uživatelé si dokonce stěžují na to, že jim Kankusta duo způsobil výkyvy krevního tlaku a při jeho užívání dokonce i něco málo přibrali. Reklamace? Prakticky nemožná. Hubnutí se proto pravděpodobně dočká jen vaše peněženka.

Přidejte vaše recence a zkušenosti dolů do našeho fóra, děkujeme

Tereza

„Jenom jsem uviděla ilustrační obrázky, bylo mi jasné, že ani „Kankusta Duo“ nefunguje. Stejné fotky, podobné komentáře, pouze jinak pojmenovaný produkt. Alespoň obrázky mohli změnit :-). Spousta lidí (včetně mě) chce, aby šlo hubnutí bezpracně, ale bohužel, bez práce nejsou koláče :-(.“

Přidej první hodnocení
Please wait...

Další užitečné recenze

Na Kankusta Duo recenze na preparát tu máme zatím jen jednu recenzi. Přidejte váš názor.

  1. Naprostý podvod nemá to žádný význam šlo mně pouze o 6 kilo a nic..

    Přidej první hodnocení
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.