Kde získat půjčku zdarma?

No votes yet.
Please wait...

Když uvažujete o tom, kde si vzít půjčku, velkou roli samozřejmě hrají náklady na ni. Vždy totiž zaplatíte to, co jste si půjčili a navíc ještě úrok. Při výběru půjčky se proto obvykle řídíte tím, kde je úrok nejnižší.

Ovšem můžete uzavřít i půjčku, u které žádný úrok neplatíte. V takovém případě vracíte jenom tolik peněz, kolik jste si půjčili.

Nepřeplatíte ani o korunu navíc. Tato možnost se nabízí u několika půjček, pokud si je berete poprvé. Jde o vstřícné gesto pro nové zákazníky.

Zaplo půjčka

Do této kategorie patří například půjčka ihned od společnosti Zaplo.cz. Jedná se o krátkodobou mikropůjčku, kde je možné získat až 15 000 Kč, a to se splatností od 7 do 30 dnů.

U první půjčky zdarma ovšem můžete dosáhnout maximálně na obnos 8000 Kč. Splatnost je také možno prodloužit o 7, 14 a 30 dní, ovšem tento krok je samozřejmě zpoplatněn. Prodloužit splatnost je možné i opakovaně. prvni-pujcka-zdarmaRegistrace je snadná a rychlá, probíhá ve třech krocích.

V prvním zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Ve druhém vyplníte registrační formulář a za třetí provedete verifikační platbu ve výši 1 Kč pro ověření, že jste vlastníkem bankovního účtu. Jakmile je půjčka schválena, peníze dorazí na váš účet do 15 minut.

CreditOn půjčka

Další půjčka v podobě mikroúvěru pochází od společnosti CreditOn. Najednou zde můžete obdržet až 8000 Kč, když si půjčujete poprvé, věrní klienti mohou dosáhnout až na 20 000 Kč. Splatnost sumy se pohybuje v rozmezí 7-30 dnů. I zde je možno v případě potřeby termín prodloužit.

Za prodloužení se platí, a sice poplatek násobený počtem dní, o které chcete splatnost prodlužovat. Poplatek za prodloužení musíte zaplatit předem, aby opravdu došlo k posunutí termínu.

Průběh uzavření půjčky je jednoduchý. Začíná volbou kolik, a dokdy si budete půjčovat, následuje vyplnění online formuláře s osobními daty a jeho odesláním. Do 15 minut dostanete zprávu, zda vám byla půjčka přidělena. Peníze pak putují k vám.

Nepřehlédněte:  BB půjčka recenze

Japonská půjčka

Mezi další z úvěrů, které můžete napoprvé využít zdarma, patří i Japonská půjčka. Můžete si půjčit až 4999 Kč na 30 dní. Pokud zaplatíte do 14 dnů, neplatíte nic navíc.

I v tomto případě je možné u půjčky prodloužit splatnost, a to opakovaně až pětkrát o 30 dnů. Je ale třeba v takovém případě uhradit 20 % z půjčené sumy a dalších 49 Kč jako poplatek za půjčení. Kroky při uzavírání půjčky jsou jednoduché.


Prvním je volba kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Druhým vyplnění žádosti a odeslání. Do jedné minuty získáte informaci, zda půjčku získáváte. Podpis probíhá SMS zprávou. Následně se provádí ověření identity klienta pomocí platby 1 Kč z účtu klienta. Poté odchází peníze na klientův účet.

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *