Lama energy a.s. recenze

Rating: 4.0. From 4 votes.
Please wait...

Vybrat vhodného dodavatele energie (a nemusí to být hned Lama Energy), to může být někdy pěkný oříšek. Své o tom ví desítky tisíc českých zákazníků, kteří se ročně odhodlávají ke složité a administrativně komplikovanému kroku – změnu dodavatele.

lama-energy-zkusenostiPodle výpočtů nejrůznějších odborníků se tak dá ušetřit až pěkných pár tisíc korun ročně. Na druhou stranu, kontrolovat neustále své účty za elektřinu a plyn a pokoušet se vysledovat, jakým způsobem by bylo možné výslednou částku o něco snížit, to se jistě nikomu příliš nechce.

Takže za ideální řešení považujeme stav, kdy nemusíme nic řešit a můžeme se spolehnout na to, že náš dodavatel nám poskytuje ty nejvýhodnější služby a ceny.

V posledních letech se na trhu objevili noví, alternativní dodavatelé elektřiny a plynu, kteří přicházejí se zajímavými a
lákavými nabídkami, na které slyší stále více nerozhodných zákazníků.

Jedním z nich je Lama Energy Group a.s., renomovaný dodavatel s vlastní těžbou plynu v České republice a garancí nižší ceny než dominantní dodavatelé.

Klienty Lama Energy jsou v současné době kromě domácností i firmy, instituce nebo města – což samo o sobě slouží jako důkaz, že se jedná o spolehlivý a solidní podnik. Pojďme se podívat na některé zkušenosti, se kterými se na nejrůznějších webových portálech a diskuzích svěřili zákazníci.

Reference a zkušenosti klientů na Lama Energy a.s.

To hlavní, co se o Lama Energy dá říct (alespoň podle zkušeností jejích klientů) je, že je levná. Pro ty z nás, kteří to považují za hlavní kritérium při výběru dodavatele energie, taková informace postačí. Diskutující se pyšní částkami, které díky Lama Energy ušetřili a většinou se nejedná o zanedbatelné peníze.

Nepřehlédněte:  Europe easy energy recenze

Také si chválí jednání obchodních zástupců, kteří zprostředkovávají vyjednání smlouvy a slušné vystupování ze strany celé společnosti. Zkušenost s Lama Energy Group má nečekaně vysoký počet aktivních účastníků internetových debat a shodují se na tom, že se jedná o solidní společnost s dobrou nabídkou.

Další čtení:

https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/14761-lama-energy.html

Další recenze na dodavatele energií:


Máte s firmou Lama Energy osobní zkušenost? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuze, děkujeme.

Rating: 4.0. From 4 votes.
Please wait...

4 thoughts on “Lama energy a.s. recenze

 1. Dobrý den, komentář Jirky je velmi výstižný. Prodlouží vám smlouvu aniž o tom víte.
  Vyhrožují pokutou, na kterou nemají nárok. Naprosto nedoporučuji.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Lama energy jako dodavatel jestli to pujde tak určitě nebrat .!!! Prodlouží vam smlouvu ani o tom nevite . Odejit je velice složité za každou cenu chcou aby jste platili pokutu aby měli penize jsou to šmejdi….!!!!

  Rating: 5.0. From 2 votes.
  Please wait...
  1. Bohužel musím potvrdit, používají manipulaci.

   No votes yet.
   Please wait...
 3. Odkaz:
  http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/novy-trik-podomnich-prodejcu-levna-zarovka-vyjde-draho/r~0e418e16a7a111e4b6d20025900fea04/

  Rating: 3.0. From 2 votes.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *