Lama energy a.s. recenze

Rating: 4.0. From 4 votes.
Please wait...

Vybrat vhodného dodavatele energie (a nemusí to být hned Lama Energy), to může být někdy pěkný oříšek. Své o tom ví desítky tisíc českých zákazníků, kteří se ročně odhodlávají ke složité a administrativně komplikovanému kroku – změnu dodavatele.

lama-energy-zkusenostiPodle výpočtů nejrůznějších odborníků se tak dá ušetřit až pěkných pár tisíc korun ročně. Na druhou stranu, kontrolovat neustále své účty za elektřinu a plyn a pokoušet se vysledovat, jakým způsobem by bylo možné výslednou částku o něco snížit, to se jistě nikomu příliš nechce.

Takže za ideální řešení považujeme stav, kdy nemusíme nic řešit a můžeme se spolehnout na to, že náš dodavatel nám poskytuje ty nejvýhodnější služby a ceny.

V posledních letech se na trhu objevili noví, alternativní dodavatelé elektřiny a plynu, kteří přicházejí se zajímavými a
lákavými nabídkami, na které slyší stále více nerozhodných zákazníků.

Jedním z nich je Lama Energy Group a.s., renomovaný dodavatel s vlastní těžbou plynu v České republice a garancí nižší ceny než dominantní dodavatelé.

Klienty Lama Energy jsou v současné době kromě domácností i firmy, instituce nebo města – což samo o sobě slouží jako důkaz, že se jedná o spolehlivý a solidní podnik. Pojďme se podívat na některé zkušenosti, se kterými se na nejrůznějších webových portálech a diskuzích svěřili zákazníci.

Reference a zkušenosti klientů na Lama Energy a.s.

To hlavní, co se o Lama Energy dá říct (alespoň podle zkušeností jejích klientů) je, že je levná. Pro ty z nás, kteří to považují za hlavní kritérium při výběru dodavatele energie, taková informace postačí. Diskutující se pyšní částkami, které díky Lama Energy ušetřili a většinou se nejedná o zanedbatelné peníze.

Nepřehlédněte:  xEnergie recenze

Také si chválí jednání obchodních zástupců, kteří zprostředkovávají vyjednání smlouvy a slušné vystupování ze strany celé společnosti. Zkušenost s Lama Energy Group má nečekaně vysoký počet aktivních účastníků internetových debat a shodují se na tom, že se jedná o solidní společnost s dobrou nabídkou.

Další čtení:

https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/14761-lama-energy.html

Další recenze na dodavatele energií:


Máte s firmou Lama Energy osobní zkušenost? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuze, děkujeme.

Rating: 4.0. From 4 votes.
Please wait...

2 thoughts on “Lama energy a.s. recenze

 1. Lama energy jako dodavatel jestli to pujde tak určitě nebrat .!!! Prodlouží vam smlouvu ani o tom nevite . Odejit je velice složité za každou cenu chcou aby jste platili pokutu aby měli penize jsou to šmejdi….!!!!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 2. Odkaz:
  http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/novy-trik-podomnich-prodejcu-levna-zarovka-vyjde-draho/r~0e418e16a7a111e4b6d20025900fea04/

  Rating: 3.0. From 2 votes.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *