Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 74
Please wait...

Zdraví a krása v jednom, přesně to je Medik Haus. Klinika, která pomůže s odstraněním přebytečných kil, androgenní alopecií, vráskami a tak podobně, komplexní možnosti a zdravotnický personál, jenž je špičkou ve svém oboru.

Dvě centra – v Praze a v Brně – můžete navštívit každý všední den, osobní konzultace je naprostou samozřejmostí. Operaci, která je často tolik důležitá pro zdravé sebevědomí, si zde můžete pořídit i na splátky, není tedy třeba mít okamžitě po ruce cílovou částku.

Pobočky MedikHaus:

Používání nejkvalitnějších materiálů

Klinika Medik Haus znamená kvalitu, a to nejen v ohledu lidské práce, ale i používaných materiálů pro operace. Druhá jakost tu nemá živnou půdu, nic takového určitě nečekejte!

medik-haus-brno


Personál je navíc nejen odborně vyškolen, ale i dobře jazykově vybaven. Problém nedělá komunikace v několika světových jazycích, včetně angličtiny, němčiny či ruštiny.

Snížení nadváhy nebo odstranění vrásek je něco, čeho se určitě není proč obávat. Estetická medicína udělala v posledních několika letech výrazný krok kupředu, omládnout se dá i bez použití skalpelu a rozhodně nečekejte žádné obrovské jizvy, i s tímto problémem se už umí dobře pracovat.

Nepřehlédněte:  Platan Clinique recenze

Individuální přístup je také něčím, bez čeho se v této branži neobejdete. Vstupní konzultace a řešení přímo na míru, spokojenost klienta na prvním místě!

Garance vrácení peněz do dvou týdnů

medikhaus-recenze-diskuzeKlienti musí být spokojeni, a to stoprocentně. V opačném případě je tu možnost vrácení peněz až do doby čtrnácti dnů od operačního zákroku.

Německá kvalita však ale nepřipouští pochyb o tom, že výsledek bude vskutku zajímavý. Vybrat si z akčních nabídek jistě není nic složitého, možností je totiž opravdu spoustu.

Pro stálé klienty je tu navíc připraven věrnostní program, díky kterému mohou uspořit další náklady, což dělá celou nabídku Medik Haus ještě zajímavější.

Více informací o službách kliniky Medik Haus najdete například na jejich webu www.medikhaus.cz

A co vy? Máte zkušenosti s klinikou a službami Medik Haus? Přidejte vaši recenzi do diskuze!

Hodnocení: 3.6. Počet hlasů: 74
Please wait...

Další užitečné recenze

3 zkušeností a recenzí v diskuzi

 1. dobrý den, jsem objednaná na Ultherapy za 11900 Kč a když to tady čtu, je mi na nic. Takže přemýšlím, že požádám o vrácení peněz, než se tam vůbec vydám a rovnou to zruším. pokud se nepletu, píší tam, že výsledek je okamžitý :(, žádné 3 měsíce čekání.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Byla jsem na Thermag a zatím jsem spokojená. I přez menší konflikt s paní doktorkou (ten se netýkál zákroku) musím uznat že výsledky jsou. V září jdu znova. Kamarádka, kterou jsem neviděla pár měsíců, zůstala na mě zírat tak jsem musela s pravdou ven)))))). Ina 47 let.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 3. Taky jsem se nachytala na ULTHERA Slim a efekt (na břicho) vůbec žádný. Byla jsem v červnu.
  Dodržovala jsem všechny instrukce jak se chovat abych účinky podpořila a stejně opravdu žádný efekt…
  Původně jsem měla zájem o injekční lipolýzu – ale z kliniky mě nějaká paní přesvědčovala ať zkusím raději ULTHERA Slim – že má fantastické výsledky…
  Spíš si myslím, že v průběhu slevové akce se jim lépe prodává ta injekční lipolýza tak mi prostě předhodila to druhé.
  Ne že bych si po zkušenosti s touto „klinikou“ myslela že by injekční lipolýza fungovala lépe.
  Vyhozené prachy, neseriozní přístup. Budu požadovat vrácení peněz. Naštvaná jsem taky na sebe, že jsem byla tak naivní…

  Přidej první hodnocení
  Please wait...

Comments are closed.