Nikotinoff – kapky proti kouření

Rating: 3.3. From 51 votes.
Please wait...

nikotinoff-recenzePřestat kouřit. Chce to často nejen ten, koho se kouření přímo týká, ale i zbytek jeho rodiny.

O škodlivosti přílišného holdování cigaretovému dýmu snad ani není třeba vůbec mluvit, nosili bychom totiž obrazně řečeno dříví do lesa. V každém případě bude lepší, když se tuto závislost naučíte zvládat.

Nikotin Off – kapky proti kouření

Kromě psychické podpory svých bližních můžete využít i řadu speciálních přípravků, z nichž ale nejsou všechny tak účinné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jedním z nich je podle všeho i Nikotinoff, jehož název ale zní poměrně nadějně…

Přestat kouřit? Ideálně pod dohledem rodiny a lékaře

Chce to obrovské odhodlání, postavit se závislosti na nikotinu a přestat trápit plíce návalem dehtu. Ale protože internet nabízí řadu rychlých a pohodlných řešení, některým se možná zdá, že by si mohli usnadnit i takovouto na první pohled velmi těžkou věc.

Odvyknout si kouření za pomoci speciálních a lékařskou vědou schválených preparátů je jistě chvályhodné, ale Nikotinoff je kapky-nikotin-offz trochu jiného soudku.

Mnoho kuřáků se vymlouvá, že po típnutí poslední cigarety začnou přibírat na váze nebo přijdou jiné komplikace. Právě kapky Nikotinoff mají pomoci skoncovat s kouřením jednou provždy, vyléčit hlavně fyzickou závislost a pročistit organismus od škodlivin, které se pojí s každým vdechem cigaretového kouře.

Firma, která stojí za Nikotinoff, má za sebou i další „zázračné“ přípravky, které mají odvyknout kouření, jako jsou například speciální bonbony nebo pozlacené kroužky.

Takové jsou už od pohledu podvodem (více info zde), ale o kapkách se dá možná trochu polemizovat.

Podívejme se proto na jejich složení. Měly by pomoci odvyknout kouření už v rekordním termínu, a sice dřív, než uplyne jeden měsíc. Postačí jedna dávka (řádově několik kapek) v teplé vodě, třikrát denně po jídle.

Nepřehlédněte:  Zero smoke recenze

Stoprocentně přírodní složení, libanonská máta nebo bílé jmelí, nepůsobí na první pohled nijak podezřele. Ovšem, jde bohužel o bezcenné placebo. Existuje mnoho jiných cest, které při odvykání kouření zaberou, nebojte se využít ani odborné pomoci, nejde přeci o žádnou ostudu.

Cena za Nikotin Off – 890 Kč


Existuje i řada potravin, po nichž byste měli mít na cigaretu menší chuť, jde například o brusinky, pomeranče nebo také zázvor. Doplnění vitamínu C, který jste ztratili při kouření cigaret, se určitě také vašemu tělu velice hodí…

Vaše zkušenosti a diskuze ke kapkám Nikotin Off

Rating: 3.3. From 51 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *