Přidej první hodnocení
Please wait...

Jednou z dostupných online půjček, která vám může zajistit až několik desítek tisíc je Petrova půjčka, kterou najdete na internetových stránkách PetrovaPujcka.cz. Stejně jako mnoho dalších nebankovních úvěrů i zde není úplně jisté, kdo vlastně za půjčkou stojí, jak je úvěr bezpečný a zda vám nehrozí riziko podvodu.

Na webu Petrovi půjčky totiž nenajdete příliš mnoho informací a pokud se budete zajímat o poskytovatele, také se daleko nedostanete. V kontaktech je totiž uvedena firma Cresco Group, o které jste už možná slyšeli.

petrova-pujcka-recenze

Firma Cresco Group s.r.o. Patří mezi společnosti, které provozují webové stránky s finanční tématikou, ovšem nejsou skutečně poskytovateli úvěrů. Petrova půjčka je ta krytá nejspíš jinou firmou a to buď některou nebankovní společností anebo bankou.

To však neznamená, že je tato půjčka podvod. Cresco zprostředkovává úvěry pro mnoho firem a fungují na trhu bez problémů už nějakou dobu, takže s velkou pravděpodobností o podvod nejde.

Na internetu ovšem není příliš mnoho informací, ze kterých by se dalo čerpat a tak jen těžko odhadneme, o co vlastně jde.

Vaše zkušenosti a recenze

Vlasta

Petrova půjčka není podvod. Firma mi jako jedna z mála připadá solidní a ani na internetu jsem žádná negativa nenašla.

Přidej první hodnocení
Please wait...

Další užitečné recenze

Na Petrova půjčka tu máme zatím jen jednu recenzi. Přidejte váš názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.