Petrova půjčka

No votes yet.
Please wait...

Jednou z dostupných online půjček, která vám může zajistit až několik desítek tisíc je Petrova půjčka, kterou najdete na internetových stránkách PetrovaPujcka.cz. Stejně jako mnoho dalších nebankovních úvěrů i zde není úplně jisté, kdo vlastně za půjčkou stojí, jak je úvěr bezpečný a zda vám nehrozí riziko podvodu.

Na webu Petrovi půjčky totiž nenajdete příliš mnoho informací a pokud se budete zajímat o poskytovatele, také se daleko nedostanete. V kontaktech je totiž uvedena firma Cresco Group, o které jste už možná slyšeli.

petrova-pujcka-recenzeFirma Cresco Group s.r.o. Patří mezi společnosti, které provozují webové stránky s finanční tématikou, ovšem nejsou skutečně poskytovateli úvěrů. Petrova půjčka je ta krytá nejspíš jinou firmou a to buď některou nebankovní společností anebo bankou.

To však neznamená, že je tato půjčka podvod. Cresco zprostředkovává úvěry pro mnoho firem a fungují na trhu bez problémů už nějakou dobu, takže s velkou pravděpodobností o podvod nejde.

Na internetu ovšem není příliš mnoho informací, ze kterých by se dalo čerpat a tak jen těžko odhadneme, o co vlastně jde.

Vaše zkušenosti a recenze

Vlasta


Petrova půjčka není podvod. Firma mi jako jedna z mála připadá solidní a ani na internetu jsem žádná negativa nenašla.

No votes yet.
Please wait...

1 thought on “Petrova půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *