Hodnocení: 3.2. Počet hlasů: 75
Please wait...

cambogia-pgc500-tm-complex-recenze

Snížení apetitu, což už brzy vynese efekt v podobě zhubnutí pár kil navíc. PGC500 ™ Complex znamená příslib bleskového hubnutí, na což samozřejmě každý rád slyší. Kdo by nechtěl být štíhlejší?

Až polovina Čechů je ohrožena nadváhou či dokonce obezitou, BMI nad 25 s sebou nese zdravotní rizika a v neposlední řadě – štíhlejší tělo znamená lepší sebevědomí. Jsou tyto pilulky ale skutečně takovým zázrakem?

Naše recenze PGC 500 – balení kapslí PGC500 za vysokou cenu

PGC500 ™ Complex vyjde na zhruba tisíc korun, pořídit si můžete balení šedesáti kapslí. Objednávka bude na dobírku, dočkáte se nejvýše do tří pracovních dnů – a máte dalších třicet dnů na vrácení zboží, pokud nebudete spokojeni.

Denní dávka tak vyjde na zhruba šestnáct korun, výrobek začne účinkovat podle producenta prakticky okamžitě, zájemci se dočkají hubnutí už během prvních několika dnů.

Zní to skoro zázračně, že? Reference uživatelů na oficiálním webu také hovoří jasnou řečí, tohle prostě má fungovat.

Nepřehlédněte:  Garcinia cambogia

Navíc, PGC500 ™ Complex užívá údajně řada známých celebrit, jako například Demi Moore, Scarlett Johansson či Brad Pitt. Tato reklama je samozřejmě více než žádoucí, ale o kvalitě produktu se v tomto směru nedozvíte nic.

Kyselina hydroxycitrónová, co to je?

Tou zázračnou látkou, která má omezovat chuť k jídlu a současně rozpouštět i „zlý“ cholesterol v cévách, je takzvaná kyselina hydroxycitrónová.

Zajímavá novinka (alespoň v evropském měřítku), která skutečně má jistý účinek. Je prokázané, že zabraňuje jednoduchým cukrům přijatým v potravě, aby se přidaly ke stávající tukové vrstvě a také omezuje chuť k jídlu. Ale není hubnutí jako hubnutí. Jistě dobře víte, že bez cvičení a změny jídelníčku to stejně vůbec nepůjde.

A je také třeba k produktu přistupovat kriticky. Jistě, částečně pomoci může. Ale nejde o žádnou spásnou pilulku, kterou spolknete a kila začnou mizet jako mávnutím kouzelného proutku. Změnit musíte celý životní styl.

Hodnocení: 3.2. Počet hlasů: 75
Please wait...

Další užitečné recenze

2 zkušeností a recenzí v diskuzi

  1. Dnes som kupila PGC500 ™ Complex uvidim za mesiac :)

    Přidej první hodnocení
    Please wait...
  2. Dobrý den chtěla bych se optat je opravdu účiní ? a nepokazim si něco v těle?

    Přidej první hodnocení
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.