ProHormony recenze

No votes yet.
Please wait...

Látky, které pomohou nejen začínajícím kulturistům. Takzvané prohormony jsou sice legálními, ale dostupné budou na americkém kontinentu pouze na lékařský předpis.

Volně prodejné byly v USA až do roku 2004, u nás si je můžete pořídit třeba ve specializovaných obchodech. Jde o doplněk stravy, jehož složky se běžně vyskytují v přírodě – profesionální sportovci je ale užívat nesmí, protože by byli jistě brzy nařčeni z podvádění při dopingových kontrolách.

prohormony-zkusenosti

Po stránce chemické struktury jsou prohormony hodně složité, například 1,4 – Androstadiene-3 a podobně, existuje mnoho jejich variací. Pojďme si proto říci trochu více o celé této problematice…

Efektivní růst svalové hmoty, nejde přitom o anabolické steroidy

Rychlý úbytek tuku, nástroj pro nabrání síly a svalové hmoty. Oproti anabolickým steroidům méně zatěžují tělo a jsou v evropském měřítku zcela legální.

Prohormony začaly být hodně populární začátek devadesátých let zejména v USA, právě odtud jsou ty nejlepší dnešní výrobky z daného sortimentu.

Pokud s nimi ale chcete začít, musíte co nejdříve upravit jídelníček. Příjem bílkovin by měl činit zhruba dva a půl až tři gramy na kilogram hmotnosti. Více vajec, ale i masa nebo tvarohu, proteinové koktejly také nijak neuškodí.

Prohormony navyšují syntézu proteinů, podstatná porce z nich pak bude přímo využita na stavbu svalové hmoty.

prohormony-recenzeSlouží také jako energetická vzpruha v posilovně, vždy je však zapotřebí si dobře propočítat a promyslet celý cyklus, po němž narostou svaly a ubyde tělesný tuk.

Běžně si je můžete ve specializovaných prodejnách zakoupit ve formě kapslí, ačkoliv cena je poměrně vysoká (alespoň ve srovnání s jinými potravinovými doplňky).

Jedna dávka může přijít i na třicet a více korun, ovšem efekt je prakticky okamžitý a vynaložené částky jistě nebudete litovat.

Nepřehlédněte:  Hobot 168 recenze

Další zkušenosti a diskuze:

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *