Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 3
Please wait...

prostalgene-lek-recenze

Problémy s prostatou trápí stále mladší ročníky. Zatímco v minulém století šlo o záležitost hlavně padesátníků, dnes už se bolesti dostavují i u mnoha čtyřicetiletých.

Kromě velmi drahého, a hlavně náročného operačního zákroku, který by měl vše řešit, až když se vyčerpají všechny další možnosti, existuje řada možností, jak si ulevit. Jak alespoň tvrdí reklamní spot, jedním z nich by měly být nový lék Prostalgene.

Padesát mililitrů roztoku za přímo neskutečnou cenu

Jistě, nedá se říci, že by lék Prostalgene neobsahoval určité účinné látky, protože například kotvičník zemní je v ohledu léčby onemocnění prostaty přímo pověstný, ale cenová hladina je zde skutečně neadekvátní.

Nedá se proto říci, že by snad tento produkt nějak škodil, to vůbec ne. Na druhou stranu je takřka jistotou, že pomůže jen nepatrně – nebo také vůbec.

Problémy s prostatou se bez aktivní spolupráce s urologem neobejdou, je proto lepší začít řešit problém dříve, než to bude skutečně naléhavá záležitost.

Jak užívat Prostalgene?

Deset kapek rozpustit ve sklenici vody a užívat dvakrát denně. Zní to skutečně dostatečně důvěryhodně? Podle reklamních spotů má právě toto časem vrátit prostatu do normálních rozměrů, což je snad i pro laika v oblasti lékařské vědy absolutní nesmysl.

Je možná pravdou, že mírná pomoc by tu být mohla, nebude však ale dostatečnou. Možná si dokonce rozhodíte trávení, protože skutečný obsah těchto kapek není zcela jednoznačně prokázán.

Cena a dodavatel léku Prostalgene

Distributor také nemá pevnou českou adresu, spíše sídlí někde na druhém konci světa v zapadlé vísce, tudíž o nějaké velké důvěryhodnosti zde nemůže být ani řeči.

Vysoká cenová hladina tohoto přírodního léku je jen dalším střípkem do velké mozaiky, na které se tyčí velkými písmen slůvko – Nebrat!

Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 3
Please wait...

Další užitečné recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.