Prostalgene recenze

Rating: 3.2. From 47 votes.
Please wait...

prostalgene-lek-recenzeProblémy s prostatou trápí stále mladší ročníky. Zatímco v minulém století šlo o záležitost hlavně padesátníků, dnes už se bolesti dostavují i u mnoha čtyřicetiletých.

Kromě velmi drahého, a hlavně náročného operačního zákroku, který by měl vše řešit, až když se vyčerpají všechny další možnosti, existuje řada možností, jak si ulevit. Jak alespoň tvrdí reklamní spot, jedním z nich by měly být nový lék Prostalgene.

Padesát mililitrů roztoku za přímo neskutečnou cenu

Jistě, nedá se říci, že by lék Prostalgene neobsahoval určité účinné látky, protože například kotvičník zemní je v ohledu léčby onemocnění prostaty přímo pověstný, ale cenová hladina je zde skutečně neadekvátní.

Nedá se proto říci, že by snad tento produkt nějak škodil, to vůbec ne. Na druhou stranu je takřka jistotou, že pomůže jen nepatrně – nebo také vůbec.

Problémy s prostatou se bez aktivní spolupráce s urologem neobejdou, je proto lepší začít řešit problém dříve, než to bude skutečně naléhavá záležitost.

Jak užívat Prostalgene?

Deset kapek rozpustit ve sklenici vody a užívat dvakrát denně. Zní to skutečně dostatečně důvěryhodně? Podle reklamních spotů má právě toto časem vrátit prostatu do normálních rozměrů, což je snad i pro laika v oblasti lékařské vědy absolutní nesmysl.

Je možná pravdou, že mírná pomoc by tu být mohla, nebude však ale dostatečnou. Možná si dokonce rozhodíte trávení, protože skutečný obsah těchto kapek není zcela jednoznačně prokázán.

Cena a dodavatel léku Prostalgene

Distributor také nemá pevnou českou adresu, spíše sídlí někde na druhém konci světa v zapadlé vísce, tudíž o nějaké velké důvěryhodnosti zde nemůže být ani řeči.

Nepřehlédněte:  Čínská půjčka

Vysoká cenová hladina tohoto přírodního léku je jen dalším střípkem do velké mozaiky, na které se tyčí velkými písmen slůvko – Nebrat!

Rating: 3.2. From 47 votes.
Please wait...

31 thoughts on “Prostalgene recenze

 1. Dobrý den, taky jsem se nechal napálit ale jak čtu ty vaše komentáře, tak napadlo vás ,že ty naše vrácené Prostalgeny bez odezvy ty šmejdi dávají opakovaně do prodeje a vydělávají na tom nehorázné peníze ?

  No votes yet.
  Please wait...
  1. To je pravděpodobné. Jinak se mi zdá, že titíž darebáci zkoušejí další „medikament“, tentokrát na bradavice, zázračný přípravek taky za nestydaté peníze…

   No votes yet.
   Please wait...
 2. Zkoušel to někdo vrátit a dostal zpět peníze ?

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Jsou to normální šmejdi. Já jsem jim nenaletěl a poradím ostatním jak postupovat. Uložte si stránku s recenzema do prohlížeče,pak ji třeba po týdnu otevřete ,podívejte se na datumy pod recenzema a pak stránku aktualizujte. Pokut se změní data a text pochvalných recenzí zůstane stejný jde vždy o recenze vymyšlené.

  Rating: 4.5. From 2 votes.
  Please wait...
 4. Jsem jeden z vás,který se nechal taky nachytat,na zázračný lék.Chutná jako maggi a účinek žádný

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
 5. Zdravím. Užíval jsem ho cca tři týdny. Chodil jsem na WC tak často, Za noc třeba i 4x. Nebyl problém i ve dne během asi 1,5hod jit 4x se vyprázdnit. No a teď asi před 3 dny jsem si ráno zapomněl vzít a přestal ho užívat A ejhle. Chodím tak 4x za den. Tak nevím co má léčit, ale mě akorát prohanel. Ve dne se to dalo, ale ty noci.

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
 6. Tak jsem si také naběhl ,nejraději bych tu chátru nechal vycévkovat.

  Rating: 2.0. From 1 vote.
  Please wait...
  1. Vrbovka malokvětá,sypaná,balíček asi 25 ká,2x denně čaj na hladový žaludek,dělám 2 lžíce ráno a dvě večer,15 minut vylouhovat a vypít.Hlavně mi to vyléčilo zánět prostaty a bolest při močení. piji to asi půl roku,myslím že jsem v pohodě.

   Rating: 4.5. From 2 votes.
   Please wait...
 7. Teda to je vrcchol drzosti napriek recenziám o neučinosti tohto podvodu storočia si dovolia spúšťať ďalej reklamu a ešte ponúkajú zľavu a ubiehajúci čas do platnosti zľavy že sa neboja toto neúčinné čudo ponúkať rátajú s tým,že postihnutý chorý člpvek naletí Vy zývam dôrazne „NEKUPOVAŤ“ som jeden z mnohých čo tiež NALETEL

  No votes yet.
  Please wait...
 8. Díky za to, že tyto stránky existují,

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 9. I já se chci podělit o své zážitky.Na urologii docházím asi 4 roky PSA vždy vyšší než normálně 3 x jsem absolvoval biopsii prostaty zatím benigní.Od urologa jsem nedostal žádné podpůrné léky tudíž jsem pátral na netu po něčem co by mi mohlo pomoci.Přestože na Facebooku je každou chvilku nějaká reklama na léky. Neodolal jsem a pořídil kupodivu několik druhů léků na klouby na játra a ted i na prostatu zajímavé je že cena úplně stejná čemuž jsem se smál.Ale jsem přesně ten případ tonoucí se stébla chytá proto to píšu at se už další lidi nespletou.Je lepší si užít zbytku života a nepodpořit tu chátru která tímto vydělává horentní peníze.Jirka

  Rating: 4.7. From 3 votes.
  Please wait...
 10. Tak jsem si ten Prostalgene také dnes málem objednal ?!? Ještě, že jsem si otevřel na Googlu tyto „recenze“ !?! Už mi bylo podezřelé to, jak tam ubíhá časomíra pro danou slevu a když jsem zavřel PC a po nějaké době si otevřel stejnou stránku, tak tam byl opět stejný čas, který začal ubývat do domnělého konce slevové nabídky !
  Prostata je s.iňa, když nefunguje tak jak má !! Ty příznaky nemocné prostaty tam mají dobře popsané !! Jen ta oficiální a uznávaná léčba není taková jakou by si jeden představoval ?!?

  Rating: 4.3. From 3 votes.
  Please wait...
 11. Ešte raz k tomuto zázračnému lieku !!! Keď som sa konečne po dvoch dňoch dovolal na zverejnené č. tel. 0233325084 je to asi tel.distribučnej Fy a žiadal informácie pani,ktorá sa prihlásila nevedela odpovedať na moje dotazy neobhajovala ponúkaný liek ASI VEDELA PREČO !! a na moje oznámenie,že už ďalšie dávky tohto zázraku odmietam prevziať podľa objednávky tak jej odpoveď znela : ak prípadne už bola ďaľšia dávka odoslaná netreba ju prevziať : mimochodom to viem aj ja. Plynie z toho skutočnosť ,že celé to je super podvod,lebo ani v prvá dávka nemala potrebné informácie bola bez sprievodného listu ako sa má odberatel zachovať v prípade reklamácie a kde odmietnúť ďalšie odbery tohto SUPER PODVODU. Nedajte sa Vážení už nikto nachytať !!!!!!!

  Rating: 3.0. From 2 votes.
  Please wait...
 12. Som tiež jedna včielka čo sadla na kvet bez medu stálo ma to 32 EUR zatial účinok není žiadny a na mailový dotaz ako ten USA zázrak pôsobí pri už diagnostikovanej rakovine a či sa môže kombinovať s liekom konkretne liek Binabic predpísaný urologom odpoveď žiadna a na urgovaný tel.dotaz kedy mi kvalifikovane odpovedia, dáma na druhom konci mi povedala počkať 2-3 hod.že sa musí poradiť s lekárom následne odpoveď mailom znela že sa kombinovať môže ale na otázku o pomoci ak už človek rakovinu má odpoveď žiadna.Skonzumujem zbytok toho zázraku v nádeji,že pomôže. Svojmu lekárovi sa nepriznám aby okrem toho že som blb ,ktorý sa nechal nachytať mi nezaťukal na čelo,ale je známé,že topiaci sa aj slamky chytá.Hlavne aby to neuškodilo čert zober beniaze človek zratil v živote už ďaleko viac.Verím všetkým ,ktorí sa vyjadrili,že je to zasa jeden“ PODVOD“ ale čo neurobí človek v slepej nádeji že si pomäže a túto nádej zneužívajú títo chytráci.Horšie je na tom ten čo nemá PC kde by si mohol overiť pravdivosť ponuky.Preto vyzývam týmto všetkých ktorí majú takýto zdravotný problém a majú zlú skusenosť s ponukaným zázračným americkým liekom rozširujte túto informáciu po svojom okolí aby ďalší čo majú problém s prostatou a nemajú možnosť čítať tieto recenzie nenaleteli a ušetrili tak svoje euráčky !!!!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 13. Máš pravdu, aj já som sa nechal nachytať. Využíval som celú flaštičku za 37 € a nič sa nezlepšilo. Čurať chodím aj 2-3 krát za noc. ako aj predtým. Bolo podozrivé, že som to dostal ihneď.
  Netreba veriť takýmto reklamám.

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
 14. Prosím o zrušení moji objednávky , kterou jsem asi před půl hodinou vypsal v dobré víře , že to funguje .Ale to co jsem se dočetl v recenzích mě nedává jistotu zda to není vyhozených 1500, Kč Prosím paní vedouc odbytu í o omluvu , je mě 84 let a špatně se orientuji .

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 15. Som hlupák, znova som sa dal nachytať reklamou, tak mi treba, treba najprv prečítať recenzie a potom objednávať. Už keď som (akože) liek dostal od kuriera v obyčajnej obálke a nezalepenej krabičke, vedel som že je to podvod, ale už bolo neskoro. S reklamáciou sa nebudem zaoberať, nie je adresa česká ani slovenská – vyrobené v EU pre nejakú americkú firmu. Dúfam že kvapky nie sú škodlivé. Podvodníci sú šikovní, liek sme si objednali dobrovoľne.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  1. Nebylo pozdě. Pokud se rozhodnete zásilku nepřevzat, nic vám nemohou udělat. Velice dobře vědí, proč se nesoudit.

   Rating: 3.0. From 2 votes.
   Please wait...
 16. Komu není zhora dáno…..

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 17. Neskoro som čítal recenzie. Je to naozaj podvod.Vobec žiadne účinky.

  No votes yet.
  Please wait...
 18. Perfektneeee.FUNGUJE TO PERFEKTNE.Omnoho lepšie sa chčije.Ďakujem pekne.Čo to trepali predomnou nechapem.

  Rating: 1.0. From 2 votes.
  Please wait...
 19. S predchdzajúci názormi súhlasím. Jedná o PODVOD, PODVOD, PODVOD!!!!! Nekupujte to je to nezmysel. Množstvo prípravku, ktoré je „nutné“ užívať na zlepšenie ťažkostí je tak malé, že nemôže poškodiť zdravie uživateľa, ale zároveň absolútne nepomáha. Ja som taktop prišiel o 54.- EUR. Keď som zasal reklamáciu a žiadal o možnosť vrátiť tovar, ani sa neobťažovali mi odpovedať. Slečna, ktorá preberá telefonáty Vás odporučí opätovne urgovať reklamáciu a nevie podať žiadne infiormácie o firme, akurát je jej úlohou prijímať objednávky. Tzv.“odborníci“ v oblasti urológie, ktorí sú v reklame sú nenexistujúce ososby. Takže moje odporučanie, nekupovať a nedať sa podviesť!!!!

  Rating: 3.8. From 6 votes.
  Please wait...
 20. Ono si stačí v Googlu vyhledat tu fotografii údajného specialisty Dr. Johna Donna (adresa obrázku je ve zdrojáku). Ano ten člověk opravdu existuje, dokonce je to Čech, ale rozhodně ne ten, za kterého ho vydává reklama, která je zjevným podvodem. Žádný prodejce, žádný pevný kontakt, žádné uvedené složení, vymyšlené reakce spokojených pacientů, když zkusíte přidat vaši, neprojde to. Vše vylhané.

  Rating: 1.5. From 2 votes.
  Please wait...
 21. Vůbec to nefunguje, navíc jde o dost drahou záležitost. Jsem už starší člověk a myslel jsem, že tohle je něco, co mi pomůže zvládat „pánské“ obtíže. Ale vůbec ne, chyba lávky! Přišel jsem o část důchodu a nejsem vůbec spokojen s výsledkem. Neúčinné placebo, které jen zbytečně ohlupuje lidi, bohužel jsem se také nachytal!

  Rating: 1.5. From 2 votes.
  Please wait...
  1. Kupte si Vrbovku sypanou v lékárně a udělejte si 2x denně na hladový žaludek čaj,mě to pomohlo moc,piji ho dost teplý,cena pár korun.

   Rating: 2.3. From 3 votes.
   Please wait...
   1. S Vaškem naprosto souhlasím, čaj z vrbovky je nejlepší. Docela chápu lidi, kteří měli nebo mají prostatitidu, že skočí na cokoliv. Kdo nezažil, nevěří. Já občas piji čaj, kde je hlavní díl vrbovka a některé další bylinky (5 dílů vrbovka malokv., 2díly zlatobýl, 2 díly srdečník, 2díly vřes nať, 1díl hluchavka květ, 1 díl lnice). Je to opsané z nějaké knížky a je to jediné, co mi po několika letech problémů pomohlo. Vše je k sehnání na int.

    Rating: 5.0. From 1 vote.
    Please wait...
   2. KDYŽ MÁTE ZAHRÁDKU DÁ SE NAPĚSTOVAT SAZENIČKY SE DAJÍ KOUPIT NA VÝSTAVÁCH FLORA ATD.

    No votes yet.
    Please wait...
 22. No a co k tomu říká náš Ústav lečiv, který povoluje prodej, nebo jiná oficiální místa a měl by nás chránit před podobnými neověřenými inzeráty ??? !!! Těm je to šuma fuk ?????
  Také mě zarazila cena, která leccos napovídá! V.

  Rating: 4.7. From 7 votes.
  Please wait...
  1. aby se ti lichváři vychcat nemohli

   Rating: 1.0. From 2 votes.
   Please wait...
  2. Plně souhlasím s názorem Vlatislava.

   No votes yet.
   Please wait...
  3. Náš „Ústav léčiv“, správně Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) se zabývá (m.j.) registrováním léčivých přípravků, stanovením jejich ceny, úhrady a způsobu úhrady. Pokud přípravek neprojde správním řízením a není registrován jako léčivý přípravek, pak spadá pod hygienu a vztahuje se na něj pouze zdravotní nezávadnost jako na jakoukoliv potravinu. SÚKL s tím nemá nic společného.

   Rating: 4.0. From 1 vote.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *