Hodnocení: 3.3. Počet hlasů: 18
Please wait...

prostalgene-lek-recenze

Problémy s prostatou trápí stále mladší ročníky. Zatímco v minulém století šlo o záležitost hlavně padesátníků, dnes už se bolesti dostavují i u mnoha čtyřicetiletých.

Kromě velmi drahého, a hlavně náročného operačního zákroku, který by měl vše řešit, až když se vyčerpají všechny další možnosti, existuje řada možností, jak si ulevit. Jak alespoň tvrdí reklamní spot, jedním z nich by měly být nový lék Prostalgene.

Padesát mililitrů roztoku za přímo neskutečnou cenu

Jistě, nedá se říci, že by lék Prostalgene neobsahoval určité účinné látky, protože například kotvičník zemní je v ohledu léčby onemocnění prostaty přímo pověstný, ale cenová hladina je zde skutečně neadekvátní.

Nedá se proto říci, že by snad tento produkt nějak škodil, to vůbec ne. Na druhou stranu je takřka jistotou, že pomůže jen nepatrně – nebo také vůbec.

Problémy s prostatou se bez aktivní spolupráce s urologem neobejdou, je proto lepší začít řešit problém dříve, než to bude skutečně naléhavá záležitost.

Jak užívat Prostalgene?

Deset kapek rozpustit ve sklenici vody a užívat dvakrát denně. Zní to skutečně dostatečně důvěryhodně? Podle reklamních spotů má právě toto časem vrátit prostatu do normálních rozměrů, což je snad i pro laika v oblasti lékařské vědy absolutní nesmysl.

Je možná pravdou, že mírná pomoc by tu být mohla, nebude však ale dostatečnou. Možná si dokonce rozhodíte trávení, protože skutečný obsah těchto kapek není zcela jednoznačně prokázán.

Cena a dodavatel léku Prostalgene

Distributor také nemá pevnou českou adresu, spíše sídlí někde na druhém konci světa v zapadlé vísce, tudíž o nějaké velké důvěryhodnosti zde nemůže být ani řeči.

Vysoká cenová hladina tohoto přírodního léku je jen dalším střípkem do velké mozaiky, na které se tyčí velkými písmen slůvko – Nebrat!

Hodnocení: 3.3. Počet hlasů: 18
Please wait...

Další užitečné recenze

5 zkušeností a recenzí v diskuzi

 1. S predchdzajúci názormi súhlasím. Jedná o PODVOD, PODVOD, PODVOD!!!!! Nekupujte to je to nezmysel. Množstvo prípravku, ktoré je „nutné“ užívať na zlepšenie ťažkostí je tak malé, že nemôže poškodiť zdravie uživateľa, ale zároveň absolútne nepomáha. Ja som taktop prišiel o 54.- EUR. Keď som zasal reklamáciu a žiadal o možnosť vrátiť tovar, ani sa neobťažovali mi odpovedať. Slečna, ktorá preberá telefonáty Vás odporučí opätovne urgovať reklamáciu a nevie podať žiadne infiormácie o firme, akurát je jej úlohou prijímať objednávky. Tzv.“odborníci“ v oblasti urológie, ktorí sú v reklame sú nenexistujúce ososby. Takže moje odporučanie, nekupovať a nedať sa podviesť!!!!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Ono si stačí v Googlu vyhledat tu fotografii údajného specialisty Dr. Johna Donna (adresa obrázku je ve zdrojáku). Ano ten člověk opravdu existuje, dokonce je to Čech, ale rozhodně ne ten, za kterého ho vydává reklama, která je zjevným podvodem. Žádný prodejce, žádný pevný kontakt, žádné uvedené složení, vymyšlené reakce spokojených pacientů, když zkusíte přidat vaši, neprojde to. Vše vylhané.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 3. Vůbec to nefunguje, navíc jde o dost drahou záležitost. Jsem už starší člověk a myslel jsem, že tohle je něco, co mi pomůže zvládat „pánské“ obtíže. Ale vůbec ne, chyba lávky! Přišel jsem o část důchodu a nejsem vůbec spokojen s výsledkem. Neúčinné placebo, které jen zbytečně ohlupuje lidi, bohužel jsem se také nachytal!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 4. No a co k tomu říká náš Ústav lečiv, který povoluje prodej, nebo jiná oficiální místa a měl by nás chránit před podobnými neověřenými inzeráty ??? !!! Těm je to šuma fuk ?????
  Také mě zarazila cena, která leccos napovídá! V.

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
  1. aby se ti lichváři vychcat nemohli

   Přidej první hodnocení
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.