Psorimilk na lupénku

Hodnocení: 2.8. Počet hlasů: 13
Please wait...

Krém, který si poradí s lupénkou? Toto onemocnění je autoimunitního charakteru a trápí velkou část naší populace. Právě takovýto zázrak moderní medicíny by určitě dostál světové proslulosti, mnoho lidí ale o něm ještě vůbec neslyšelo. Nejde spíš psorimilk-recenzeo neúčinné placebo? Čím tedy je vlastně onen Psorimilk?

Lék Psorimilk – funguje tento krém?

Odstraní toxiny a podpoří látkovou výměnu. Do jisté míry tedy možná ano, ale proti lupénce vlastně neexistuje natolik účinný lék, aby ji odstranil z těla už jednou provždy.

Dají se jen potlačit příznaky a nemocným tak výrazně usnadnit život – nic více a nic méně zatím lékařská věda bohužel nedokáže, to platí pro mnoho dalších onemocnění.

Bezpečný přípravek bez obsahu hormonů? Samozřejmě, to se dá o Psorimilk směle prohlásit. Novinka na trhu má pomoci nejen s lupénkou, jíž údajně trpí až šest procent světové populace, ale také podpořit látkovou výměnu, detoxikovat celý organismus a dezinfikovat.

Obsahuje bambucké máslo, které je skutečně pověstné, ale i řadu nezbytných vitamínů a minerálů.

Výrobce je však jen jeden, opět se tu používá osvědčený trik s lékařem, který výrobek doporučuje, ale bohužel vlastně vůbec neexistuje (nedá se dohledat v dostupných zdrojích, tudíž půjde zjevně o výmysl).

A co dalšího lze říci o Psorimilku?

Poradí si s ekzémy, kvasinkami, ale také akné a opary. Přirozeně změkčí kůži a dezinfikuje. Jde pravděpodobně o něco trochu lepšího, než je obyčejný krém, co má každá žena ve své domácí kosmetice.

Ceny – porovnání cen s ostatními přípravky

Bohužel, nevýhodou je tu vysoká cena. Tuba Psorimilku vyjde na 1000 Kč, což je skutečně dost přemrštěné.


Dávka tak vystačí při pravidelném užívání na dva týdny až měsíc, jde tedy o poměrně drahou legraci – zvláště, když přihlédneme k tomu, že lupénka se léčí někdy dost obtížně a nějaká zázračná mast k tomu postačovat určitě nebude.

Nepřehlédněte:  Jogurtovače

Psorimilk – diskuze a vaše recenze

Hodnocení: 2.8. Počet hlasů: 13
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *