Půjčkomat recenze

No votes yet.
Please wait...

Na internetu dnes funguje mnoho nebankovních společností, u nichž si můžete zařídit půjčku rychle a relativně snadno. Mezi jednu ze společností, která se zaměřuje na krátkodobé půjčky patří i Půjčkomat.

Půjčkomat však není typickou záchranou společností, která nabídne půjčku každému. Mají poněkud přísnější podmínky než konkurence, protože vyžadují u každého uchazeče o úvěr doložení příjmů.

Půjčky do 20 000 na 31 dnů

pujckomatNoví klienti si sice mohou u Půjčkomatu půjčit jenom maximálně 10 000 Kč, ovšem v případě, že půjčku splatíte bez problému, si lze požádat o úvěr s cílovou částkou až 20 000 Kč.

Půjčkomat.cz patří k již zaběhlým krátkodobým půjčkám, které využívá velké množství lidí každého věku, bez rozdílu pohlaví. Kladné recenze dokazují, že půjčka je skutečně rychlá a její vyřízení je otázkou několika málo minut.

Stejně tak minimální čas zabírá i proces schvalování. Klient se o výsledku procesu dozví přes mobilní telefon, na který mu přijde SMS zpráva.

Zkušenosti a diskuze

S Půjčkomatem mám několikanásobnou zkušenost, úrok je nadměrně vysoký, ale jedná se pouze o nízké krátkodobé půjčky. Zkušenost OK, ale vždy jsem zaplatila včas.

– Anonymní

Myslím, že je to lichva! Půjčujou i lidem, kteří nejsou schopní splácet. Dobře to vědí a pak těm lidem připočítavají úroky, vždyť RPSN je tam 517 procent. Trestné!


– Anonymní

No votes yet.
Please wait...

6 thoughts on “Půjčkomat recenze

 1. Jsem dlouhodobý klient a jsem velmi spokojený. Taky je příjemné, že je Půjčkomat v asociaci nebankovek . Můžu potvrdit, že vše je transparentní, o všem mám jako klient přehled a na vše jsem včas upozorněn. Jejich zákaznické centrum je mi vždy k dispozici a když jsem se jednou dostal do prodlení, vyšli mi vstříc. Nechápu tak zdejší komentáře. V prodlení se nabízí několik variant splacení, je to jednoduché. Za mě doporučuji.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Naprostý souhlas se Steve. Nedoporučuji využít služeb této společnosti, má naprosto nehorázné úroky – RPSN až vyšším než 105000%(!) (zdroj: http://www.pujcko.cz), snaží se nezstále nabízet další služby, ale jakmile se dostanete do potíží, ihned si ke stávající půjčce a úroku začnou účtovat další poplatky v řádu několika set za týden, s naprostou neochotou vyjít vstříc, ale s plným nasazením otravovat život, velmi rychle přenechávají tuto činnost vymahačské firmě, konkrétně vysoce nechutné firmě De Vries Justitia, která používá k vymáhání způsoby na hranici slušnosti. Jak říkám, rozhodně nedoporučuji.

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Já zase znám společnost vippujcka.cz a tam jsem si zase půjčovala já, taky vše probíhalo standartně ….

  No votes yet.
  Please wait...
 4. s nebankovní půjčkou mám zkušenosti … zkusila jsem si půjčit od společnosti Ferratum…

  No votes yet.
  Please wait...
 5. Neskutečné úroky a sankce. Neověřují výdělky a schopnost splácet a nehorázně vydělávají na jakémkoli prodlení a upomínkách. Velmi brzy využívají k zaplacení závazků vymahačskou firmu. Opakovaně velmi negativní zkušenost. Nedoporučuji nikomu, kdo si není předem jistý, že v krátkém termínu splatí.

  No votes yet.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *