Recenze na policové bezšroubové regály

No votes yet.
Please wait...

V dnešní recenzi se podíváme na obor, který se v našich recenzích příliš nevyskytuje a tím jsou vybavení skladu a prodejen.

I zboží z tohoto sektoru je ale potřeba prověřit a vyzkoušet a zjistit jaký nábytek a jaké doplňky se vyplatí z hlediska poměru cena/výkon nejvíce.

Dnes se zaměříme na tento  typ skladové regály kovové, které mají vysokou nosnost a můžete je využít ve skladovacích prostorech ale také například do obchodu jako prodejní regály.

Kvůli svému designu jsou sice vhodnější spíše do obchodů, jež jsou zaměřeny na technické věci a zboží, nedoporučovali bychom vám je využívat v klasických retailových odvětvích jako je třeba prodej potravin anebo oblečení.

Regály totiž určitě hrajou nemalou roli v tom, zda se klient rozhodne koupit nebo ne. Jejich design a celkový koncept prodejny totiž může ovlivnit zákazníkovo rozhodnutí.

Proč využívat bezšroubové regály s policemi?

Policové kovové regályTento bezšroubový regál, který můžete vidět na obrázku, má celkem 5 polic, což vám umožní naskladnit do něj zboží či jiné věci s celkovou hmotností až 1 000 Kg.

Nosnost je jednou z velkých výhod těchle celokovových regálů, protože každá police má nosnost až 200 kg.

Dalším pozitivem těchto policových regálů je tvar stojek. Ty totiž svírají vždy pravý úhel, takže vám zajistí, že krabice, šanony nebo třeba archivy zůstanou hezky na svém místě a nic vám z regálu nevyjede a nevypadne.

Hlavní výhoda pak spočívá v tom, že k sestavení, ale i změnám polic není potřeba žádné šroubování.

Tyto kovové policové regály se totiž nekompletují díky šroubům, ale jednotlivé součásti se do sebe zasouvají, takže je sestavení regálů do skladu nebo do prodejny mnohem rychlejší a snazší.

Nepřehlédněte:  Bactefort recenze

A co ceny?

Ceny těchto bezšroubových regálů jsou o něco vyšší než v případě klasických kovových policových regálů, ovšem pokud s regály hodláte často manipulovat, pak se vám to určitě vyplatí.


Cena za kovový regál na obrázku je v případě koupi 1 kusu asi 1900 Kč, ovšem pokud vybavujete sklad a nakoupíte stejný počet jednoho typu, můžete se dostat díky slevě až na cenu cca 1600 Kč zas kus.

No votes yet.
Please wait...

2 thoughts on “Recenze na policové bezšroubové regály

  1. mnohem lepší jsou regály z webu https://www.majster-regal.cz/. Supr cena a slevy.

    No votes yet.
    Please wait...
  2. Tyto regály mám v garáži a řekl bych že jsou nejlepší.

    No votes yet.
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *