Recenze na sprej Onycosolve

Hodnocení: 2.8. Počet hlasů: 22
Please wait...

Onycosolve-recenzePlísňová infekce dokáže hodně znepříjemnit život. Existují však léčebné postupy, které bující mykózu dokáží včas zarazit a ušetřit mnoho problematických situací.

Dnešní trh je doslova zaplaven spreji proti mykóze, které mají pomoci prakticky obratem po prvním použití. Je skutečně reklama pravdivá nebo jde jen o další fígl podvodníků, jak vytáhnout z kapes důvěřivých spoluobčanů nemalou finanční sumu?

Co je sprej Onycosolve

Stačí jen trochu více mléčných výrobků (a jogurtů obzvláště) a plísně na nohou a nehtech mohou už brzy velet na ústup! Mykóza se ale vrací, někdy dokonce až příliš často a rozhodně je načase řešit ji s pomocí různých přípravků z lékáren.

Jaká je cena za přípravek Onycosolve?

Právě Onycosolve se pyšní ryze přírodním složením, koupit jej můžete po internetu – cena je však poměrně vysoká. 900 korun za sprej o objemu padesáti mililitrů, zde jistě něco nehraje. A to i když dostanete za nákup tří balení určitou slevu. Muselo by jít o skutečný zázrak a v tomto případě tomu tak bohužel vlastně není. A co složení?

Toho se rozhodně není proč obávat. Na oficiálním webu se sice dozvíte něco o klinických testech, ty jsou ale na jiných zdrojích nedohledatelné, tudíž jde zřejmě o klamnou zprávu.

Pokud je řeč o složení, zde jistě problém není – dubová kůra, andělika lékařská, šalvěj a olej z čajovníku – tedy vše, co běžně patří k hygieně těch, které trápí nějaké kožní problémy.

Kde koupím Onycosolve?

Obecně vzato, protizánětlivý účinek jednotlivých složek je určitě plus, sám o sobě však ale nepostačuje k tomu, aby bylo docíleno výrazného úspěchu.

Chybějící kontakty na firmu, která by měla stát za vývojem tak zázračného léku, jsou rozhodně podezřelou indicií pro všechny ty, kteří by o Onycosolve začali zrovna přemýšlet. I to totiž řekne opatrnému nakupujícímu svoje…

Nepřehlédněte:  Sušička prádla recenze

Další informace o podvodném přípravku Onycosolve:

Diskuze a vaše zkušenosti se sprejem Onycosolve


Souhlasím – podvod. Tento zázračný produkt OnycoSolve není v lékárnách (u nás, ani v Německu) znám.

Hodnocení: 2.8. Počet hlasů: 22
Please wait...

1 recenze na “Recenze na sprej Onycosolve

  1. Takže. Všechna kritika kterou tu čtu je nesmysl. Poté, co jsem vyhodil několik tisíc za „schválené“ přípravky, s výsledkem rozšíření plísně z malíčku na levé nože na všechny prsty, jsem zkusil zde kritizovaný onycosolve. A víte co? Po spotřebování jednoho balení (jeden kus) mi začaly růst normální nehty. Napadené části postupně odrůstají. Takže podvod je pro mne ústav pro kontrolu léčiv, protože dle mého názoru lobuje za farmafirmy. A zadarmo to nebude. Protože máme plné lékárny neúčinných a předražených léků. Je to prostě byznys jako dnes všechno.

    Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 2
    Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *