Hodnocení: 2.7. Počet hlasů: 7
Please wait...

Onycosolve-recenze

Plísňová infekce dokáže hodně znepříjemnit život. Existují však léčebné postupy, které bující mykózu dokáží včas zarazit a ušetřit mnoho problematických situací.

Dnešní trh je doslova zaplaven spreji proti mykóze, které mají pomoci prakticky obratem po prvním použití. Je skutečně reklama pravdivá nebo jde jen o další fígl podvodníků, jak vytáhnout z kapes důvěřivých spoluobčanů nemalou finanční sumu?

Co je sprej Onycosolve

Stačí jen trochu více mléčných výrobků (a jogurtů obzvláště) a plísně na nohou a nehtech mohou už brzy velet na ústup! Mykóza se ale vrací, někdy dokonce až příliš často a rozhodně je načase řešit ji s pomocí různých přípravků z lékáren.

Jaká je cena za přípravek Onycosolve?

Právě Onycosolve se pyšní ryze přírodním složením, koupit jej můžete po internetu – cena je však poměrně vysoká. 900 korun za sprej o objemu padesáti mililitrů, zde jistě něco nehraje. A to i když dostanete za nákup tří balení určitou slevu. Muselo by jít o skutečný zázrak a v tomto případě tomu tak bohužel vlastně není. A co složení?

Toho se rozhodně není proč obávat. Na oficiálním webu se sice dozvíte něco o klinických testech, ty jsou ale na jiných zdrojích nedohledatelné, tudíž jde zřejmě o klamnou zprávu.

Pokud je řeč o složení, zde jistě problém není – dubová kůra, andělika lékařská, šalvěj a olej z čajovníku – tedy vše, co běžně patří k hygieně těch, které trápí nějaké kožní problémy.

Kde koupím Onycosolve?

Obecně vzato, protizánětlivý účinek jednotlivých složek je určitě plus, sám o sobě však ale nepostačuje k tomu, aby bylo docíleno výrazného úspěchu.

Chybějící kontakty na firmu, která by měla stát za vývojem tak zázračného léku, jsou rozhodně podezřelou indicií pro všechny ty, kteří by o Onycosolve začali zrovna přemýšlet. I to totiž řekne opatrnému nakupujícímu svoje…

Nepřehlédněte:  Recenze na policové bezšroubové regály

Další informace o podvodném přípravku Onycosolve:

Diskuze a vaše zkušenosti se sprejem Onycosolve

Souhlasím – podvod. Tento zázračný produkt OnycoSolve není v lékárnách (u nás, ani v Německu) znám.

Hodnocení: 2.7. Počet hlasů: 7
Please wait...

Další užitečné recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.