Sarapis pro ženy recenze

Rating: 3.2. From 5 votes.
Please wait...

Novinka na trhu, která potěší nejen ženy, co si zrovna procházejí složitým obdobím klimakteria. Lepší činnost kloubů, omezení návalů potu, lepší duševní svěžest bez výkyvů nálad a padání vlasů.

A je Sarapis, jak se nový preparát jmenuje, opravdu tak účinný? Nebo se raději podíváme po nějakém jiném?

Sarapis soja 60 kapslí – jaká je cena?

Šedesát tabletek vyjde na zhruba 350 až 400 korun podle lékárny nebo prodejny, kde si budete tento produkt pořizovat.

Sarapis Soja 60 kapslí – srovnání cen na Heureka.cz

Vzhledem k tomu, že kapsle se má užívat dvakrát denně, vyjde toto balení zhruba na jeden měsíc – a denní dávka tím pádem asi na dvanáct až čtrnáct Kč.

Tedy nic, co by nabouralo rodinný rozpočet. Výhodou je i přírodní složení Sarapisu. Jak už možná znalým napoví název, produkt má velkou spojitost se včelami.

A od těch přeci do našich životů nic špatného nepřišlo, ne? Vlastně spíš naopak.

Sarapis pro ženy – složení

Sarapis je právě proto nevhodný pro ty, kteří trpí alergií na včelí produkty. Pozor i tehdy, když užíváte léky na zvýšenou srážlivost krve, protože tobolky obsahují vyšší množství vitamínu K.

Co je ovšem velké plus – mohou jej naopak užívat ženy se zánětem žil, zvýšeným krevním tlakem, a dokonce i cukrovkou. Díky extraktu ze šalvěje, propolisu a květového pylu je ideální na doplnění důležitých látek, co tělu chybí právě hlavně v období přechodu.

Obsahuje také mateří kašičku, vzácný produkt ze včelí dílny. Pokud nic jiného, jde o extrakt vitamínů a minerálů, kromě jiného je zde železo, Koenzym Q10, vitamín E a Inulin – potravinová vláknina – kterou bohužel dodáváme tělu obvykle v množství menším než malém.

Nepřehlédněte:  Pedi spin recenze

Zkušenosti s účínky Sarapisu


Bez nervozity, podrážděnosti, únavy a vyčerpání nebo poruch spánku to jde rozhodně také. Mladším ženám pomůže Sarapis mimo jiné upravit i problémy s nepravidelnou menstruací, což je pro dobrý pocit – a lepší fungování celého těla – také hodně důležité.

Rating: 3.2. From 5 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *