Skinoren na akné

No votes yet.
Please wait...

skinoren-akne-zkusenostiProblémy s akné jsou sice v drtivé většině případů jen kosmetického rázu, umí ale pořádně pocuchat sebevědomí, což neplatí jen u dětí a mladistvých.

Naštěstí, právě proti akné existuje na trhu pestrá paleta přípravků, které umí účinně pomoci. Nejčastěji jde o krémy a masti – ostatně – akné je vlastně chronické onemocnění kůže a nelze je brát na lehkou váhu.

Ideální je léčit akné již v raném stadiu, předejde se tím případným depresím z vlastního vzhledu, jimiž rozhodně netrpí vždy jen náctiletí.

Skinoren je chválen prakticky ve všech dostupných recenzích

Léčivou složkou je zde kyselina azelaová, která zabírá velmi spolehlivě u všech generací.

Cena za Skinoren

Za 30 g tubičku s krémem Skinoren ale zaplatíte v lékárně mezi dvěma a třemi stokorunami, pojišťovna samozřejmě nezaplatí v těchto případech ani korunu.

Jde o produkt věhlasné firmy Bayer, na trhu už je několik let. Ti, kteří jej užívají, by se neměli obávat silného pálení – je to bohužel daň za rychlou účinnost léku, podobně jako třeba při neštovicích.

Lék je zcela nehormonální a neobsahuje kortikoidy, což je pro lidské zdraví mimořádně důležité!

Lze jej tedy bez problémů užívat i během těhotenství nebo období kojení, mazání postižených míst lze vykonat klidně i dvakrát denně, pro lepší účinek i vícekrát.

Délka léčby? Přinejmenším měsíc, problémy s akné jsou mnohdy vleklé a léčba není nikterak jednoduchá, pupínky se vrací znovu a znovu – kdo někdy podobné problémy zažil, jistě dobře ví, o čem je teď řeč.

Pokud je vám přes dvacet, poraďte se při léčbě akné s lékařem. Pokud se totiž současně s ním dostaví úbytek tělesné hmotnosti, časté močení nebo snížená chuť k jídlu, možná jde o průvodní jev něčeho mnohem vážnějšího. Příčina se tady musí odhalit neprodleně…

Nepřehlédněte:  Xeforapid recenze

Máte s přípravkem Skinoren zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *