Slushy maker recenze

No votes yet.
Please wait...

Letní parno, do deště daleko a potřeba osvěžení je přímo akutní. Jak tuhle nepříjemnost vlastně vyřešit?

Pomoci by mohl takzvaný Slushy maker, což je vlastně malý přístroj na přípravu ledové tříšti.

Slushy maker mohou snadno obsluhovat i malé děti (přesněji řečeno děti od tří let věku), které ledovou tříšť mají snad ještě raději než mnozí dospělí.

slushy-maker-recenzeVáží totiž jen zhruba čtvrt kilogramu, jde tedy vlastně jen o malý plastový kelímek, jenž splňuje i všechny zákonné standardy včetně přísných hygienických a jiných norem Evropské unie.

Jen pozor, není vůbec vhodné dávat jej do myčky, tedy pokud jej nechcete poslat do plastového nebe.

Stačí vlastně jen málo, dát Slushy maker na pár minut zmrazit do ledničky, nalít do něj trochu oblíbeného nápoje (obvykle zhruba dva decilitry, tak nějak „podle oka“) a pak už jen trochu pomačkat. Záhy poté si už můžeme vychutnávat svůj oblíbený nápoj.

Ke každému Slushy makeru dostanete i několik zajímavých tipů na recept, aneb o čem jste ještě nevěděli, že se dá zmrazit a chutná v tomto stavu přímo božsky.

Proč si kupovat ledovou tříšť na ulici, když je možné udělat si ji doma skoro zdarma?

Ledovou tříšť je přitom možné udělat prakticky z čehokoliv, od kolové limonády po ovocnou šťávu, tady už spíše záleží na Vaší fantazii.

Docela geniální a přitom opravdu jednoduchý nápad, který se prodává po tisících, to přesně je Slushy maker.

A jak ho hodnotí sami spotřebitelé? Přečtěte si u nás jednotlivé Slushy maker recenze a uvidíte sami.

Radus:

Máme a funguje za ty peníze jsem se toho bála, ale jde to skvěle, malý si vyrábí tříšť denně, z džusů, šťávy, citronové vody, prostě čehokoliv, je jí málo, ale to mu stačí .

Navíc jsem v Tescu dokoupila výrobník zmrzliny Angry Birds a taky super, je tedy z toho jeden kopeček, ale jahodová zmrzka, na to, že je z marmelády, mléka a smetany je výborná

Beruška:


děláme stejně..
ještě snad – je lepší tam dávat tekutinu z lednice – to vydrží i dvojitou tříšť, ta druhá už teda není úplně trošku teče..
ale já mám tři děti.. a stačí jim ten jeden kelímek, dycky jim to rozdělím… a když se to moc nehńácá v rukách, zmrzne to klidně i po dvouhodinách v mrazáku..

No votes yet.
Please wait...

10 thoughts on “Slushy maker recenze

 1. Je to kravina druhý den nám praskl váček s chladící tekutinou a ta se nám vylila do nápoje. Jsou to zbytečně vyhozené peníze, snad to půjde vyreklamovat. Nekupujte.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Dobrý den mám MONSTER SLUSHY MAKER a mám ho už 8h v mrazáku a když chci udělat tříšť tak nic je to pořád ta stejná tekutina. Prosím poraďte Děkuji

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Dobrý den, mám úplně stejnou zkušenost. posílám zboží zpět na reklamaci.

   Rating: 4.0. From 1 vote.
   Please wait...
 3. Je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

  No votes yet.
  Please wait...
 4. Nefunguje!! Namrazim, naliji chladny napoj a vysledej je opet studeny napoj!!

  No votes yet.
  Please wait...
 5. Nefunguje, 4hoď v mrazáku… nic
  Posléze 2dny v mrazáku… nic
  Poslední pokus, den v mrazáku, méně tekutiny a zase nic. Ani ledové krystalky se netvoří.
  Šla bych vrátit, ale syn roztrhl účtenku, takže vyhozené 400.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 6. Po týdnu mám novou recenzi.kelimky fungují,i kdyz ten jeden lépe než druhý.mám je v mrazáku pořád,nápoj tam liju chlazený a opravdu máme do jedné minuty tříšť.druhý kelímek tolik nemrazi,ale dá se to.fungují…dala jsem je v mrazáku do horní police,předtím jsem je měla ve dveřích mrazáku.zkuste umístit jinam.

  No votes yet.
  Please wait...
 7. Dobrý den,
  taky jsem kelímek zakoupila, namrazila a mačkala jak divá dokonce déle, než se uvádí a výsledek žádný. Hustší studený nápoj, jinak nic. Upatlaná a zklamaná jsem takhle vyhodila peníze!! Ani nemluvím o tom, jak byla zklamaná dcera!!

  No votes yet.
  Please wait...
 8. Hezký den.
  Mám doma hned dva chillfactor pro dvě děti. Už dva dny se snažíme tříšť vyrobit. 4hodiny v mrazáku, potom 8 hodin a výsledek je stále takový, že v oblíbené tekutině po asi 3, možná i více minutách mačkání plavou malé kousíčky ledu :-(. Děti smutné, znechucené, že to nefunguje. Ještě si koupím teploměr do mrazáku a uvidíme zda moc nemrazí. Výrobce uvádí max. -20st. C. A jestli i tady bude vše v pořádku, tak nevím kde je chyba. A 800Kč asi vyletí do vzduchu…Kelímek se jinak ani nevyužije. Tak asi tak…

  No votes yet.
  Please wait...
 9. Na jak dlouho se to dává do mrazáku

  No votes yet.
  Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *