Terra group recenze

Rating: 2.6. From 14 votes.
Please wait...

Ušetřit na energiích, to je rozhodně vítaná nabídka. Elektřina a plyn zdražují, přepočty dodavatelů energií jsou někdy matoucí, ale jistotterra-group-recenzea je jen jedna – rok od roku je cena vyšší navzdory slevovým akcím a úžasným nabídkám pro údajné stálé klienty.

Co je Terra Group?

Řešení je jen jedno, dodavatele změnit a alespoň po nějaký čas se těšit z ušetřených peněz. Pokud si nejste jistí tím, kam se upsat, existuje i řešení v podobě firem, které celou transakci zprostředkují.

Jednou z nich je i Terra Group investment, a.s., česká firma se sídlem v Brně. Jaké má reference, opravdu se vyplatí ji oslovit?

Rozporuplné reakce klientů hovoří za vše

Terra Group nemá zrovna velkou míru pozitivních hodnocení. Naopak, v oficiálních zdrojích, které jsou snadno dohledatelné, nejde celková známka nad 3 hvězdičky (když maximum je 5).

Nepřehlédněte:  E.ON Rádce

Nevýhodou totiž je, že pokud podepíšete smlouvu, není tak snadní od ní odstoupit. Zavazujete se totiž, že musíte podepsat smlouvu s vítězným dodavatelem (tedy tím, který nabídne na současném trhu tu nejnižší cenu za energie).

Ne každému se do podobného jednání chce, většina lidí si raději vybere sama. A pokud někdo vysílá podomní prodejce, kteří chodí doslova byt od bytu, něco asi nebude zcela v pořádku.

Smlouva na několik stran formátu A4 popsaná drobným písmem je také něčím, co každý číst nebude – a s tím se tu samozřejměterra-group odstoupení od smlouvy počítá.

Pokud jste si tedy vše pečlivě rozmysleli, upisujete se na příští dva roky k vybranému dodavateli energií.

Najít pak formulář na odstoupení od smlouvy Terra Group není na internetu zrovna snadné, takže vám nezbývá nic jiného, než to zkusit osobně na pobočce.

Terra Group Investment a.s.už zpracovala žádosti u takřka sedmdesáti tisíc majitelů bytových jednotek či rodinných domků, do projektu se zapojilo i více než pět tisíc firem.

Recenze na další dodavetele energií:

To by samo o sobě mohlo budit důvěru, rozhodnout se však musíte sami. Internetová prezentace Terra Group je sice celkem povedená, ale reference na tuzemském internetu jsou poměrně nejednoznačné…

Přidejte vaše názory, zkušenosti a recenze na firmu Terra Group Investments a.s.

Zjednodušeně jde o agenturu, která sleduje ceny energií (plyn a elektřina) a vždy vyhledá tu nejnižší a informuje vás o ní, když souhlasíte tak provede administrativní kroky ke změně dodavatele …

Předem nutno upozornit, že opravdu vybírá ty nejlevnější – tedy cena je jediný aspekt který zohledňuje, takže třeba elektřinu odebíráte najednou od nějakého dodavatele jehož název ani nikdo nezná a jeho kvalita je pochybná – no nevím zdali bych od někoho takového chtěl odebírat něco jako elekřinu.

Srovnávače cen jsou i na internetu, ne třeba na to někoho najímat.

Doporučuji zůstat u těch nejsilnějších dodavatelů elektřiny a plynu, jak kvůli cenám v dlouhodobém horizontu, tak kvůli jistotám a zákaznickému servisu. E.ON, ČEZ, (PRE), RWE, Pražská Plynárenská ..

Starostové a města málo kdy spolupracují s takovými institucemi .. ostatně byli by sami proti sobě, zvláště v době kdy velcí dodavatelé podporují a sponzorují kde jakou kravinu .. nějaký dodavatel elektřiny a plynu ABC s pomale neexistujicí provozovnou bude něco takového těžko dělat.


Zdroj: https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/35645-nabidka-sluzeb-terra-group-investment.html

Rating: 2.6. From 14 votes.
Please wait...

17 thoughts on “Terra group recenze

 1. Je to pakáž, ani mě neupozornili, že s vysoutěženou firmou (dodavatelem) musím uzavřít smlouvu. Navíc pán, který mě navštívil od Terragroup věděl, že jsem podepsal již jednu smlouvu u Energetické kanceláře a klidně mě nechal podepsat další s nimi (Terragroup). Je to banda podrazníků a já jim alespoň budu dělat reklamu, s tím musí počítat!!! Zkusím Čoi, ale nevím, zdali něco zmůžu. Varuji tímto všechny, kdo by chtělipodepsat těmto nebo jiným podobným parchantům nějaký papír.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Tak u nás jsem s terragroup spokojený . Úspory energie za 2017 4250 Kč. Dřív E on. Tak spokojen a Doporučení!

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Rovněž u mé 80 ti leté matky nás, její potomky, nikdo neinformoval. že tuto smlouvu podepisuje. Kde to v těch podmínkách je??

  No votes yet.
  Please wait...
 4. No, oni pracují pro Skautskou energii – a nemyslím si, že takováto organizace (nikoliv tzv. malý český človíček) by byla apriori tak blbá …

  No votes yet.
  Please wait...
 5. Každá smlouva se dá odstoupit do 14 dnů, což každý člověk se základním vzděláním asi ví. Navíc v jejich smlouvě vidíte podmínky i ceny, mimochodem velmi dobré, dřív než ji podepíšete. Pokutu za porušení podmínek tam mají uvedenou poměrně velkým písmem. Takže čtěte, až potom podepisujte.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 6. Nechala jsem se letos nalákat u podomního prodejce Terra group, do změny dodavatele plynu. Podepsala jsem plnou moc na zprostředkování , a výhradně žádala o plyn nic jiného. Od září díky ním beru plyn od nějaké společnosti X energie, cena je nižší dle sms, kterou mi poslali ,ale dodnes mi nepřišla smlouva jen jakýsi papír o změně dodavatele. Co mně rozhodilo nejvíce, že mi přišla naopak smlouva na změnu dodavatele elektřiny od 2018, kterého jsem změnit nechtěla a zvlášť na to upozornila. V té smlouvě na zprostředkování je totiž uvedeno obojí, i když mi prodejce tvrdil, že se bude jednat pouze o plyn. Neuzavírat s nimi nic !!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 7. Je to zlodějská pakáž!!!!!!!!!!!!!
  Zakázat tuto společnost.

  Rating: 1.0. From 2 votes.
  Please wait...
 8. Jsou to prvotřídní šmejdi. Navštívili mou 85-letou matku, která špatně vidí i slyší a vnutili jí smlouvu, aniž by matka chápala, co vlastně podepsala. Navíc jí poradili, aby synovi (mně) nic neříkala, takže jsem se o celé záležitosti dozvěděl, až když už bylo pozdě a smlouvu nešlo zrušit. Na e-maily vůbec nereagují, takže zkusím řešení přes ČOI anebo podám trestní oznámení pro nekalé obchodní praktiky.
  Má rada zní – vyhněte se těmto zmetkům jako moru!!!

  No votes yet.
  Please wait...
  1. NEPRAVDA – u občanů starších 70-ti let si farma vyžaduje zástupce rodičů – děti osobně ! Mají to i v podmínkách před uzavřením smlouvy a verifikační smskou s klientem !!
   Asi pracujete pro konkurenci, že ?

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...
   1. Nepracuji pro nikoho a mohu potvrdit, že u mého nedoslýchavého otce 78 let postupovali bez mého vědomí. Ověřte si nejdříve skutečnost než něco napíšete.

    No votes yet.
    Please wait...
    1. To nemusím, protože kdo to udělá nesmí pro firmu pracovat ! A pokud si přečtěte podmínky toto je i v podmínkách a pokud je podepsal bez vědomí dětí může smlouvu zrušit. Verifikační sms před podpisem vyžaduje údaje dětí – zástupce, jinak nemůže být podepsána samotným zástupcem a i tak by byla neplatná

     No votes yet.
     Please wait...
   2. Dobrý den,

    dnes jsem zjistila, že můj 77- letý tatínek u nich také podepsal smlouvu, samozřejmě bez našeho vědomí.
    Bohužel smlouvu podepsal ještě někde jinde. Co teďˇ?
    V Terra Group mi radí volat na Energetický regulační úřad nechat zrušit tu druhou smlouvu, nebo budeme muset zaplatit sankci ve výši 5.000,- Kč. Jsem z toho v šoku, úplně náhodou jsem zjistila, že tatínkovi někdo volal, tak jsem zavolala zpět.
    Samozřejmě tatínek tvrdí, že nic nepodepsal a nikoho domů nepustil, prý si to podepsali sami!

    No votes yet.
    Please wait...
   3. Tak to nevím, kde jste to vzal. V úterý navštívil pán z Terka group investment, a.s. miluji 87 letou babičku, nesmlouvavě se ji vynutil do domu a ona aby se ho zbavila, tak mu pod nátlakem podepsala přihlášku. Tohle Vám přijde jako normální praktika seriózní firmy? Mi tedy ne a přijde mi pod úroveň podomní prodej a hlavně u důchodců, kteří jsou lehce zmanipulovatelní. Nedoporučuji, ruce pryč!

    No votes yet.
    Please wait...
  2. Dobrý den,

   řeším to samé, jak jste dopadla?

   No votes yet.
   Please wait...
 9. Jak?

  No votes yet.
  Please wait...
 10. Prostě ne!!! Tahle společnost je jednoduše podvod, podepsaná smlouva rovná se nemožnost jen tak bez problémů odstoupit. Nikdy a nikomu nenaletět, to je dneska těžké, ale podomní prodejci – tomu se jednoduše nedá věřit! Jen si to sami zkuste, prý pomohli několika desítkám tisíc domácností. To by už měli reklamu mezi lidmi přímo dokonalou a jejich věhlas se šířil sám od sebe, ale vůbec se mi to nezdá.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Očividně si někdo kdo nečte co podepisuje :D Jakákoliv smlouva v ČR se dá odstoupit do 14 dní od podepsání to ví každé malé dítě, co já vím tak podomní prodej je skoro všude zakázaný a když vám zavolají a zeptají se jestli můžou s vámi mít schůzku v určený čas, a navíc si je tedy potom pustíte do domu tak už je to jen Vaše zodpovědnost. Navíc každá firma má nějaké pokuty pokud porušíte podmínky jejich smlouvy ale vždycky to jde ukončit ať jde o cokoliv :D

   Rating: 5.0. From 2 votes.
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *