Hodnocení: 2.2. Počet hlasů: 9
Please wait...

Ušetřit na energiích, to je rozhodně vítaná nabídka. Elektřina a plyn zdražují, přepočty dodavatelů energií jsou někdy matoucí, ale jistotterra-group-recenze

a je jen jedna – rok od roku je cena vyšší navzdory slevovým akcím a úžasným nabídkám pro údajné stálé klienty.

Co je Terra Group?

Řešení je jen jedno, dodavatele změnit a alespoň po nějaký čas se těšit z ušetřených peněz. Pokud si nejste jistí tím, kam se upsat, existuje i řešení v podobě firem, které celou transakci zprostředkují.

Jednou z nich je i Terra Group investment, a.s., česká firma se sídlem v Brně. Jaké má reference, opravdu se vyplatí ji oslovit?

Rozporuplné reakce klientů hovoří za vše

Terra Group nemá zrovna velkou míru pozitivních hodnocení. Naopak, v oficiálních zdrojích, které jsou snadno dohledatelné, nejde celková známka nad 3 hvězdičky (když maximum je 5).

Nepřehlédněte:  E.ON Rádce

Nevýhodou totiž je, že pokud podepíšete smlouvu, není tak snadní od ní odstoupit. Zavazujete se totiž, že musíte podepsat smlouvu s vítězným dodavatelem (tedy tím, který nabídne na současném trhu tu nejnižší cenu za energie).

Ne každému se do podobného jednání chce, většina lidí si raději vybere sama. A pokud někdo vysílá podomní prodejce, kteří chodí doslova byt od bytu, něco asi nebude zcela v pořádku.

Smlouva na několik stran formátu A4 popsaná drobným písmem je také něčím, co každý číst nebude – a s tím se tu samozřejměterra-group odstoupení od smlouvy počítá.

Pokud jste si tedy vše pečlivě rozmysleli, upisujete se na příští dva roky k vybranému dodavateli energií.

Najít pak formulář na odstoupení od smlouvy Terra Group není na internetu zrovna snadné, takže vám nezbývá nic jiného, než to zkusit osobně na pobočce.

Terra Group Investment a.s.už zpracovala žádosti u takřka sedmdesáti tisíc majitelů bytových jednotek či rodinných domků, do projektu se zapojilo i více než pět tisíc firem.

Recenze na další dodavetele energií:

To by samo o sobě mohlo budit důvěru, rozhodnout se však musíte sami. Internetová prezentace Terra Group je sice celkem povedená, ale reference na tuzemském internetu jsou poměrně nejednoznačné…

Přidejte vaše názory, zkušenosti a recenze na firmu Terra Group Investments a.s.

Zjednodušeně jde o agenturu, která sleduje ceny energií (plyn a elektřina) a vždy vyhledá tu nejnižší a informuje vás o ní, když souhlasíte tak provede administrativní kroky ke změně dodavatele …

Předem nutno upozornit, že opravdu vybírá ty nejlevnější – tedy cena je jediný aspekt který zohledňuje, takže třeba elektřinu odebíráte najednou od nějakého dodavatele jehož název ani nikdo nezná a jeho kvalita je pochybná – no nevím zdali bych od někoho takového chtěl odebírat něco jako elekřinu.

Srovnávače cen jsou i na internetu, ne třeba na to někoho najímat.

Doporučuji zůstat u těch nejsilnějších dodavatelů elektřiny a plynu, jak kvůli cenám v dlouhodobém horizontu, tak kvůli jistotám a zákaznickému servisu. E.ON, ČEZ, (PRE), RWE, Pražská Plynárenská ..

Starostové a města málo kdy spolupracují s takovými institucemi .. ostatně byli by sami proti sobě, zvláště v době kdy velcí dodavatelé podporují a sponzorují kde jakou kravinu .. nějaký dodavatel elektřiny a plynu ABC s pomale neexistujicí provozovnou bude něco takového těžko dělat.

Zdroj: https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/35645-nabidka-sluzeb-terra-group-investment.html

Hodnocení: 2.2. Počet hlasů: 9
Please wait...

Další užitečné recenze

3 zkušeností a recenzí v diskuzi

 1. Jak?

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Prostě ne!!! Tahle společnost je jednoduše podvod, podepsaná smlouva rovná se nemožnost jen tak bez problémů odstoupit. Nikdy a nikomu nenaletět, to je dneska těžké, ale podomní prodejci – tomu se jednoduše nedá věřit! Jen si to sami zkuste, prý pomohli několika desítkám tisíc domácností. To by už měli reklamu mezi lidmi přímo dokonalou a jejich věhlas se šířil sám od sebe, ale vůbec se mi to nezdá.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
  1. Očividně si někdo kdo nečte co podepisuje :D Jakákoliv smlouva v ČR se dá odstoupit do 14 dní od podepsání to ví každé malé dítě, co já vím tak podomní prodej je skoro všude zakázaný a když vám zavolají a zeptají se jestli můžou s vámi mít schůzku v určený čas, a navíc si je tedy potom pustíte do domu tak už je to jen Vaše zodpovědnost. Navíc každá firma má nějaké pokuty pokud porušíte podmínky jejich smlouvy ale vždycky to jde ukončit ať jde o cokoliv :D

   Přidej první hodnocení
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.