Tommy Stachi půjčka

Nebankovních společností, které u nás působí, je velké množství a najít mezi množstvím podvodníků a zlodějů ověřenou a solidní společnost, která peníze opravdu půjčuje, není vůbec snadné. Právě proto jsme pro vás připravili recenzi další úvěrové společnosti a tou je Tommy Stachi.

Je Tommy Stachi podvod?

Jedná se o společnost s ručením omezeným, což je v oboru finančních společností standard. Nabízejí půjčky od 3000 – 50 000 Kč zaměstnaným, seniorům a živnostníkům.

Podle toho, do jaké skupiny obyvatel patříte, je potřeba dokládat různé formality. V případě, že jste senior, vám vystačí pouze doklady totožnosti a výpis důchodu. Jako živnostník nebo zaměstnanec musí doložit příjmy a navíc mít ještě určité formality pro doložení vaší identity a práce.

Nikde na jejich internetových stránkách se bohužel nedají dohledat data týkající se půjček, ať už jde o RPSN. Vše se klient pravděpodobně dozvídá až při podpisu smlouvy, kdy dostane peníze ihned na ruku.

Podle informací vyhledaných na internetu je ale navýšení za půjčku nemalé a tvoři zhruba 70 % z půjčené částky. Tedy v případě, že byste si půjčili 10 000 Kč, zaplatíte na úrocích a poplatcích cca 7 000 Kč.

U Tommy Stachi se splácí pevná měsíční splátka, maximálně po dobu 12 měsíců.

Naše hodnocení

Výhody

 • Peníze ihned na ruku
 • Stačí jen doložení příjmů, doklady a výpis z účtu

Nevýhody

 • Vysoké úroky
 • Nedostatek informací

Jaké jsou zkušenosti a recenze klientů?

Anonymní

Což o to, nabídka to špatná není, ale doba splácení je moc krátká. Kdybych si půjčila 30tisíc na 1 rok, budu splácet nejméně 4tisíce měsíčně a na to fakt nemám. Takže nemám zájem a tím je to vyřešené.

Anonymní

Půjčku skutečně dají, je pravda, že doba splácení je příliš krátká. Půjčili jsme si 20 tisíc a splácíme skoro 2800 měsíčně, ale peníze dali hned na ruku při podpisu smlouvy. SPlátky jsou vysoké, ale někdo je v takové situaci, že i přesto do toho jde.

Anonymní

Podvod Tommy Stachi není, ale doba splatnosti je krátká, jinak jsou solidní. Oni totiž kouknou na příjem a podle toho půjčí částku. Takže s menším příjmem vám půjčí menší částku, aby se to dalo splácet.

Nepřehlédněte:  Ammado půjčky

Vaše hodnocení a zkušenosti

 • Je to lichva!!!Manžel si půjčil 10 000,- a dohromady zaplatí 25 000,-. Jede měsíc nezaplatil splátku a už přišel dopis od toho Abewy group ze ma zaplatit 3600,- poplatky a penále. Pošlou e-mail vážemý dlužníku musíte zavolat a domluvit se ale domluvit se s nimi nedá, jsou arogantní, neochotní a vypínají telefon a vyhržují!!!! NEBRAT

 • Lidičky máte pravdu já se zpozdil se splátkou o pět dní a musel jsem vypláznout pomalu tři tisíce navíc,jsou to normální zloději.

  • Vždy dostali své peníze,bohužel párkrát v nemocnici a platil jsem měsíc pozadu a to několik měsíců,ale platil,nemohl se z toho vyhrabat a na konci splacení skoro 70000 pokuta.NEDOPORUČUJI.
   Lichváři,chápu že musí vydělat,ale nehorázné ůroky jim nestačí

 • Tommy Stachi. Opravdu velka lichva a podvod, nesplacite zaplatite nekolikanasobek!! Nedoporucuji!!! Abewy group jejich vymahaci spol. to same. Opravdu velky pozor!!!!!

 • Tommy Stachi jsou nejvetsi podvodnici a lichvari v CR.ja osobne je davam k soudu pro lichvu a podvod.znam lidi co jim musej za 12000 vracet 80000 kvuli spozdeni 1mesic.falsujou bianco smenky,kde pisou uplne jiny sumy nez si clovek pujci.jsou to kurvy co okradaj lidi.ale brzo na to doplatej…

PŘIDAT NÁZOR DO DISKUZE