Tommy Stachi půjčka

0

Nebankovních společností, které u nás působí, je velké množství a najít mezi množstvím podvodníků a zlodějů ověřenou a solidní společnost, která peníze opravdu půjčuje, není vůbec snadné. Právě proto jsme pro vás připravili recenzi další úvěrové společnosti a tou je Tommy Stachi.

Je Tommy Stachi podvod?

Jedná se o společnost s ručením omezeným, což je v oboru finančních společností standard. Nabízejí půjčky od 3000 – 50 000 Kč zaměstnaným, seniorům a živnostníkům.

Podle toho, do jaké skupiny obyvatel patříte, je potřeba dokládat různé formality. V případě, že jste senior, vám vystačí pouze doklady totožnosti a výpis důchodu. Jako živnostník nebo zaměstnanec musí doložit příjmy a navíc mít ještě určité formality pro doložení vaší identity a práce.

Nikde na jejich internetových stránkách se bohužel nedají dohledat data týkající se půjček, ať už jde o RPSN. Vše se klient pravděpodobně dozvídá až při podpisu smlouvy, kdy dostane peníze ihned na ruku.

Podle informací vyhledaných na internetu je ale navýšení za půjčku nemalé a tvoři zhruba 70 % z půjčené částky. Tedy v případě, že byste si půjčili 10 000 Kč, zaplatíte na úrocích a poplatcích cca 7 000 Kč.

U Tommy Stachi se splácí pevná měsíční splátka, maximálně po dobu 12 měsíců.

Naše hodnocení

Výhody

 • Peníze ihned na ruku
 • Stačí jen doložení příjmů, doklady a výpis z účtu

Nevýhody

 • Vysoké úroky
 • Nedostatek informací

Jaké jsou zkušenosti a recenze klientů?

Anonymní

Což o to, nabídka to špatná není, ale doba splácení je moc krátká. Kdybych si půjčila 30tisíc na 1 rok, budu splácet nejméně 4tisíce měsíčně a na to fakt nemám. Takže nemám zájem a tím je to vyřešené.

Anonymní

Půjčku skutečně dají, je pravda, že doba splácení je příliš krátká. Půjčili jsme si 20 tisíc a splácíme skoro 2800 měsíčně, ale peníze dali hned na ruku při podpisu smlouvy. SPlátky jsou vysoké, ale někdo je v takové situaci, že i přesto do toho jde.

Anonymní

Podvod Tommy Stachi není, ale doba splatnosti je krátká, jinak jsou solidní. Oni totiž kouknou na příjem a podle toho půjčí částku. Takže s menším příjmem vám půjčí menší částku, aby se to dalo splácet.

28 komentářů
 1. Reply
  Dana 2018/05/22 at 14.01

  Mám velmi negativní zkušenost. Půjčku jsem doplatila předčasně, přesně podle pokynů na internetu. Vyhledala jsem si podle svých dat kolik je třeba doplatit a půjčku jsem doplatila. Uvedla jsem také do výpisu, že je to doplatek půjčky. Firma si částku převedla na nějaký jejich účet a dále z peněz na doplacení strhávala jen částku splátky. Nedala mi ani vědět, ani dopisem ani sms, že takto postupuje. O tomhle jejich kroku jsem se dověděla náhodou, když jsem si šla zkontrolovat účet v jejich společnosti a ejhle vyskočila na mě platba. Nyní se vymlouvají, že jsem jim nedala vědět telefonicky ani emailem – taková nehoráznost. Z touto firmou končím a varuji každého, kdo si u nich půjčuje. Jsou to lichváři, kteří vám seberou každou těžce vaší vydřenou korunu. Upozorňuji, že splátky jsem platila včas s předstihem, zaúčtovány nebyly však ten den, kdy splátku dostali, ale v den splatnosti splátky. Nic mi nevrátili za řádné splácení a ještě tuhle chujovinu si na mě vymysleli. Nebuďte hloupý a hledejte výhodnější půjčky jinde.

 2. Reply
  jarda 2018/04/25 at 17.04

  Jednou a příště klidně zas :)

 3. Reply
  filda 2018/04/22 at 13.13

  Se společností Tommy Stachi můžu potvrdit dobré zkušenosti. Peníze mi dali i bez ručitele a zástavy hned na ruku, hlavně ale nechtěli žádný platby předem. Jestli budu moct splácet si ověřovali opravdu dost pečlivě, takže je já osobně považuju za seriózní společnost, která ví, co dělá. Je to však klasická nebankovka, takže počítejte s trochu vyššími úroky, holt nevydělávají jako banky na poplatcích a dalších bankovních produktech, službách a obchodech, no. Ale peníze dostanete hned bez zbytečných řečí a papírování.

 4. Reply
  babucha 2018/04/10 at 15.48

  viskočila na mě tahle reklama https://tommystachi.cz/akce/hrajeme-fair-play/ když sem hledala půjčku!!! docela mě to zaujalo,takže sem si vzala půjčku u nich. žádost a peníze na ruku bylo ok,zatím tedy doporučuji, ve všem mě vyšly vstříc,super!!!

 5. Reply
  marcela 2018/03/30 at 21.25

  já s nimi mám pozitivní zkušenost, platila jsem všechno řádně a včas a vše bylo bez problémů

 6. Reply
  Helen Korecka 2018/03/19 at 13.06

  Já jsem si půjčila od nich 5000, zapomněla jsem na jednu splátku a už mě dali na exekuci Abewey kde jsem zaplatila 32 tisíc. Proto všem lidická nedoporučuji.

 7. Reply
  Lenka Tribučková 2018/01/27 at 21.12

  SILNĚ NEDOPORUČUJI, SICE PŮJČÍ ASI KAŽDÉMU, ALE JSEM V PRODLENÍ 3 DNY /MĚL JSEM VÝDAJE ZA LÉKY,/, PŘIŠLA MĚ TATO SMS:
  TOTO JE VÁŽNÉ VAROVÁNÍ! NADÁLE VÁM NEBUDE TOLEROVÁNO PORUŠOVÁNÍ SMLUVNÍCH PODMÍNEK. NEPRODLENĚ PROVEDTE UHRADU DLUHU NA SPLÁTKÁCH /DLUŽÍM JEDNU/. V OPAČNÉM PŘÍPADĚBUDETE KONTAKTOVÁNI INKASNÍM AGENTEM /VRACÍMU SE K AGENTŮM/ U VÁS DOMA NEBO NA PRACOVIŠTI.
  MYSLÍM, ŽE TATO SMS NAPLNUJE PODSTATU TRESTNÉHO ČINU VYHROŽOVÁNÍ…..

  • Reply
   filda 2018/04/22 at 13.16

   Hmmm… Na druhou stranu smluvní podmínky jsou smluvní podmínky a vy jste je podepsala dobrovolně. Vám by se asi taky nelíbilo, když by vám někdo něco nezaplatil a ještě se neomluvil, neupozornil na to… F.

 8. Reply
  Honza 2018/01/16 at 15.09

  Za mě rozhodně nedoporučuji!!!!! Dnes už vím, že za blbost se platí ale raději vždycky využít jinou možnost, než přes tuto společnost!!!! Při půjčce 48.000 jsem zaplatil přes 120.000 Kč, nehledě na skutečnost, že za pár opožděných plateb o pár dní ještě další pokuta 8000 Kč splatná okamžitě a jednorázově. Nikdy více!!!!!

 9. Reply
  Hynek 2017/12/18 at 17.10

  Tommy Stachi mi nově nabídli refinancování stávající půjčky v rámci akce Vánoční úrokové prázdniny, takže můžu získat úroky zpět za řádné splácení. Pro mě příjemné překvapení, společnost mohu jen doporučit… :)

 10. Reply
  Lukáš P. 2017/11/30 at 15.07

  Narazil jsem na ně teď v listopadu díky jejich akci Vánoční úrokové prázdniny. Vrací úroky zpět za řádné splácení a také předčasné splacení. Ještě nevím, jak to vymyslím, abych dostal odměnu, ale půjčku jsem si vzal. Vše bylo bezproblémové, pracovníci firmy velmi milí, opravdu rychlé vyřízení a na pobočce peníze v hotovosti na ruku. Doporučuji! Lukáš P.

 11. Reply
  Jirka 2017/07/10 at 17.31

  Teď jsem je využil, k rozhodnutí mě vedly pozitivní ohlasy i právě běžící akce úrokové prázdniny. Jirka

 12. Reply
  kupec 2017/06/13 at 22.14

  já jsem s půjčkou ok,žádný problémy.. kladná zkušenost

 13. Reply
  Antonín 2017/05/09 at 15.58

  Kdy lidé začnou používat mozek? To by mě opravdu zajímalo. Nejprve podepíší smlouvu, přičemž jsou zároveň upozorněni na pokuty, které mohou nastat při pozdním splácení, a zároveň je mají uvedeny ve smlouvě. Pak se stane, že se opravdu s platbou zpozdí a najednou brečí, nadávají a píší všude negativní hodnocení na společnosti, od kterých si půjčili. Přitom je to jejich chyba! Sice jsem úplně mimo obor půjček i práva, ale kdyby někdo takto neoprávněně psal negativní komentáře na mou společnost, to bych jim teda nedaroval! Je to zbytečné špinění jména společnosti.

  Moje rady? Buď si vůbec nepůjčujte, nebo když už si půjčíte, tak u toho přemýšlejte, zda budete moci splácet pravidelně a včas! Víte, že má váš zaměstnavatel časté zpoždění ve vyplácení mezd? Tak si udělejte finanční rezervu, domluvte se s rodinou či kamarády, že vám kdyžtak vypomohou, nebo si prostě nepůjčujte. A pokud máte pravidelnou výplatu, tak už vůbec nechápu, jak se můžete s platbou zpozdit. Když si nastavíte trvalý příkaz v bance, tak to nikdy nenastane. Ano, někdo dostává mzdu v hotovosti, ale když vím, že mám půjčku, kde se platí sankce za pozdní platbu splátky, tak ji zaplatím mezi prvními (stejně jako třeba bydlení), ne?

  Toť můj pohled na věc. Konkrétně s Tommy Stachi ani s jinou nebankovní společností zkušenost nemám, ale podle webových stránek a různých informací (včetně toho, že jsou žádateli o licenci ČNB) vypadají seriózně.

  Takže lidi, začněte přemýšlet a neházejte špínu na jiné! :-)

 14. Reply
  Radek 2017/05/07 at 20.56

  Jo o tom zákonu jsem taky slyšel resp. se o to docela zajímám. Je dobře že je, jsem zvědavý jak to dopadne. Jinak Tommy Stachi opravdu o licenci zažádali, zjišťoval jsem to, takže se jich nemusíte bát, lichva to není!

 15. Reply
  Vladimír 2017/04/27 at 18.05

  Lidi, já jsem si jejich půjčku taky vzal a jsem mile překvapenej! Všechno proběhlo rychle,hladce, bez problémů a ke všemu sem nemusel ani nikam jezdit – smlouva mi přijela až domů a peníze na účet :) Navíc nechtěj ručitele ani zástavu,což mi osobně přijde fajn, nevim jak bych někoho/něco sháněl..

 16. Reply
  zdeněk 2017/04/25 at 17.58

  Podle mě je to normální slušná firma! Využil sem je jednou a byl sem spokojenej,jednají slušně a jejich půjčka je bezpečná!

  Já doporučuju!

  Jeslti platíte takový pokuty,museli ste neplatit dýl jak pár dní! A mimo to ste podepsali smlouvu,kde je všechno vyjednáno a napsáno!

 17. Reply
  TOMMY STACHI 2017/03/30 at 16.02

  Dobrý den,

  veškeré naše půjčky jsou poskytovány v souladu s novým zákonem o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb., který zároveň ukládá nabankovním společnostem a zprostředkovatelům úvěrů povinnost zažádat o licenci České národní banky. Svou žádost jsme podali v řádném termínu a již nás lze dohledat v databázi ČNB.

  Co se týče pokut za pozdní splácení, veškeré podmínky jsou ujednány ve smlouvě, kterou si můžete prostudovat ještě před jejím podpisem. V případě, že se ocitnete v situaci, kdy nemůžete půjčku řádně splácet, doporučujeme vám, abyste se s námi neprodleně telefonicky spojili. Bohužel většina klientů situaci neřeší, nereaguje na upomínky a pak se velice diví, že jim jsou účtovány sankce. Pamatujte, prosím, důležité je jednat.

  Děkujeme

  Tým TOMMY STACHI

 18. Reply
  Anonym 2016/08/16 at 0.24

  Je to lichva!!!Manžel si půjčil 10 000,- a dohromady zaplatí 25 000,-. Jede měsíc nezaplatil splátku a už přišel dopis od toho Abewy group ze ma zaplatit 3600,- poplatky a penále. Pošlou e-mail vážemý dlužníku musíte zavolat a domluvit se ale domluvit se s nimi nedá, jsou arogantní, neochotní a vypínají telefon a vyhržují!!!! NEBRAT

  • Reply
   Jana 2017/02/01 at 16.49

   Vážená pani,pokud by vás manžel nezaplatil jen jednu splátku tak by vašemu manželovi nevolala firma Abewa. Firmě se to předává pokud dlužník nekomunikuje a nejradši minimálně 3 a více splátek..po té je smlouva postoupena do společnosti AbewyAbewy!! Takže řekněte,jak to je a jak dlouho vás manžel neplatil a jak komunikoval!!

 19. Reply
  anonym 2015/12/17 at 18.32

  Lidičky máte pravdu já se zpozdil se splátkou o pět dní a musel jsem vypláznout pomalu tři tisíce navíc,jsou to normální zloději.

 20. […] poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Tommy stachi půjčky a ukončení smlouvy o […]

 21. Reply
  petra 2015/06/28 at 0.36

  Ten název vypovídá o všem TOMMY STACHI a foneticky “TO MI STAČÍ”

  • Reply
   Josef 2015/09/01 at 11.32

   Vždy dostali své peníze,bohužel párkrát v nemocnici a platil jsem měsíc pozadu a to několik měsíců,ale platil,nemohl se z toho vyhrabat a na konci splacení skoro 70000 pokuta.NEDOPORUČUJI.
   Lichváři,chápu že musí vydělat,ale nehorázné ůroky jim nestačí

   • Reply
    jonáš 2017/06/01 at 22.28

    A dal jste jim vědět, že jste se v této situaci ocitl nebo jste prostě jen platil pozdě? Pokud jste s nimi nekomunikoval a nesnažil se domluvit, tak je přeci jasné, že musíte dodržovat splatnost uvedenou ve smlouvě. Jinak budou následovat sankce, též uvedené ve smlouvě, kterou jste sám, vlastnoručně a bez nátlaku podepsal.

 22. Reply
  Pavla 2015/04/06 at 23.28

  Tommy Stachi. Opravdu velka lichva a podvod, nesplacite zaplatite nekolikanasobek!! Nedoporucuji!!! Abewy group jejich vymahaci spol. to same. Opravdu velky pozor!!!!!

 23. Reply
  Petr 2014/06/29 at 21.22

  Tommy Stachi jsou nejvetsi podvodnici a lichvari v CR.ja osobne je davam k soudu pro lichvu a podvod.znam lidi co jim musej za 12000 vracet 80000 kvuli spozdeni 1mesic.falsujou bianco smenky,kde pisou uplne jiny sumy nez si clovek pujci.jsou to kurvy co okradaj lidi.ale brzo na to doplatej…

  • Reply
   Jana 2017/02/01 at 16.53

   Za jednu splátku takove peníze? To těžko!! To musí člověk nekonubikoval a nehradit delší dobu aby to bylo postoupena do Abewy a vyšplhala na takovou částku!! Vždyť jste navic musel přečíst podmínky ne? A podepsal jste Je? Podepsal a nikdo vás nenutil a navíc, je vás problem kdyz jste nemocný a podobně..musite si preci rozmyslet zda budete mít na to do budoucna!!

Sem napište vaši recenzi

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo