Tommy Stachi půjčka

Hodnocení: 4.0. Počet hlasů: 3
Please wait...

Nebankovních společností, které u nás působí, je velké množství a najít mezi množstvím podvodníků a zlodějů ověřenou a solidní společnost, která peníze opravdu půjčuje, není vůbec snadné. Právě proto jsme pro vás připravili recenzi další úvěrové společnosti a tou je Tommy Stachi.

Je Tommy Stachi podvod?

Jedná se o společnost s ručením omezeným, což je v oboru finančních společností standard. Nabízejí půjčky od 3000 – 50 000 Kč zaměstnaným, seniorům a živnostníkům.

Podle toho, do jaké skupiny obyvatel patříte, je potřeba dokládat různé formality. V případě, že jste senior, vám vystačí pouze doklady totožnosti a výpis důchodu. Jako živnostník nebo zaměstnanec musí doložit příjmy a navíc mít ještě určité formality pro doložení vaší identity a práce.

Nikde na jejich internetových stránkách se bohužel nedají dohledat data týkající se půjček, ať už jde o RPSN. Vše se klient pravděpodobně dozvídá až při podpisu smlouvy, kdy dostane peníze ihned na ruku.

Podle informací vyhledaných na internetu je ale navýšení za půjčku nemalé a tvoři zhruba 70 % z půjčené částky. Tedy v případě, že byste si půjčili 10 000 Kč, zaplatíte na úrocích a poplatcích cca 7 000 Kč.

U Tommy Stachi se splácí pevná měsíční splátka, maximálně po dobu 12 měsíců.

Naše hodnocení

Výhody

 • Peníze ihned na ruku
 • Stačí jen doložení příjmů, doklady a výpis z účtu

Nevýhody

 • Vysoké úroky
 • Nedostatek informací

Jaké jsou zkušenosti a recenze klientů?

Anonymní

Což o to, nabídka to špatná není, ale doba splácení je moc krátká. Kdybych si půjčila 30tisíc na 1 rok, budu splácet nejméně 4tisíce měsíčně a na to fakt nemám. Takže nemám zájem a tím je to vyřešené.

Anonymní

Půjčku skutečně dají, je pravda, že doba splácení je příliš krátká. Půjčili jsme si 20 tisíc a splácíme skoro 2800 měsíčně, ale peníze dali hned na ruku při podpisu smlouvy. SPlátky jsou vysoké, ale někdo je v takové situaci, že i přesto do toho jde.

Anonymní


Podvod Tommy Stachi není, ale doba splatnosti je krátká, jinak jsou solidní. Oni totiž kouknou na příjem a podle toho půjčí částku. Takže s menším příjmem vám půjčí menší částku, aby se to dalo splácet.

Hodnocení: 4.0. Počet hlasů: 3
Please wait...

Počet recenzí a zkušeností s “Tommy Stachi půjčka” je 20

 1. Za mě rozhodně nedoporučuji!!!!! Dnes už vím, že za blbost se platí ale raději vždycky využít jinou možnost, než přes tuto společnost!!!! Při půjčce 48.000 jsem zaplatil přes 120.000 Kč, nehledě na skutečnost, že za pár opožděných plateb o pár dní ještě další pokuta 8000 Kč splatná okamžitě a jednorázově. Nikdy více!!!!!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Tommy Stachi mi nově nabídli refinancování stávající půjčky v rámci akce Vánoční úrokové prázdniny, takže můžu získat úroky zpět za řádné splácení. Pro mě příjemné překvapení, společnost mohu jen doporučit… :)

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 3. Narazil jsem na ně teď v listopadu díky jejich akci Vánoční úrokové prázdniny. Vrací úroky zpět za řádné splácení a také předčasné splacení. Ještě nevím, jak to vymyslím, abych dostal odměnu, ale půjčku jsem si vzal. Vše bylo bezproblémové, pracovníci firmy velmi milí, opravdu rychlé vyřízení a na pobočce peníze v hotovosti na ruku. Doporučuji! Lukáš P.

  Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 2
  Please wait...
 4. Teď jsem je využil, k rozhodnutí mě vedly pozitivní ohlasy i právě běžící akce úrokové prázdniny. Jirka

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 5. já jsem s půjčkou ok,žádný problémy.. kladná zkušenost

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 6. Kdy lidé začnou používat mozek? To by mě opravdu zajímalo. Nejprve podepíší smlouvu, přičemž jsou zároveň upozorněni na pokuty, které mohou nastat při pozdním splácení, a zároveň je mají uvedeny ve smlouvě. Pak se stane, že se opravdu s platbou zpozdí a najednou brečí, nadávají a píší všude negativní hodnocení na společnosti, od kterých si půjčili. Přitom je to jejich chyba! Sice jsem úplně mimo obor půjček i práva, ale kdyby někdo takto neoprávněně psal negativní komentáře na mou společnost, to bych jim teda nedaroval! Je to zbytečné špinění jména společnosti.

  Moje rady? Buď si vůbec nepůjčujte, nebo když už si půjčíte, tak u toho přemýšlejte, zda budete moci splácet pravidelně a včas! Víte, že má váš zaměstnavatel časté zpoždění ve vyplácení mezd? Tak si udělejte finanční rezervu, domluvte se s rodinou či kamarády, že vám kdyžtak vypomohou, nebo si prostě nepůjčujte. A pokud máte pravidelnou výplatu, tak už vůbec nechápu, jak se můžete s platbou zpozdit. Když si nastavíte trvalý příkaz v bance, tak to nikdy nenastane. Ano, někdo dostává mzdu v hotovosti, ale když vím, že mám půjčku, kde se platí sankce za pozdní platbu splátky, tak ji zaplatím mezi prvními (stejně jako třeba bydlení), ne?

  Toť můj pohled na věc. Konkrétně s Tommy Stachi ani s jinou nebankovní společností zkušenost nemám, ale podle webových stránek a různých informací (včetně toho, že jsou žádateli o licenci ČNB) vypadají seriózně.

  Takže lidi, začněte přemýšlet a neházejte špínu na jiné! :-)

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
 7. Jo o tom zákonu jsem taky slyšel resp. se o to docela zajímám. Je dobře že je, jsem zvědavý jak to dopadne. Jinak Tommy Stachi opravdu o licenci zažádali, zjišťoval jsem to, takže se jich nemusíte bát, lichva to není!

  Hodnocení: 3.0. Počet hlasů: 2
  Please wait...
 8. Lidi, já jsem si jejich půjčku taky vzal a jsem mile překvapenej! Všechno proběhlo rychle,hladce, bez problémů a ke všemu sem nemusel ani nikam jezdit – smlouva mi přijela až domů a peníze na účet :) Navíc nechtěj ručitele ani zástavu,což mi osobně přijde fajn, nevim jak bych někoho/něco sháněl..

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 9. Podle mě je to normální slušná firma! Využil sem je jednou a byl sem spokojenej,jednají slušně a jejich půjčka je bezpečná!

  Já doporučuju!

  Jeslti platíte takový pokuty,museli ste neplatit dýl jak pár dní! A mimo to ste podepsali smlouvu,kde je všechno vyjednáno a napsáno!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 10. Dobrý den,

  veškeré naše půjčky jsou poskytovány v souladu s novým zákonem o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb., který zároveň ukládá nabankovním společnostem a zprostředkovatelům úvěrů povinnost zažádat o licenci České národní banky. Svou žádost jsme podali v řádném termínu a již nás lze dohledat v databázi ČNB.

  Co se týče pokut za pozdní splácení, veškeré podmínky jsou ujednány ve smlouvě, kterou si můžete prostudovat ještě před jejím podpisem. V případě, že se ocitnete v situaci, kdy nemůžete půjčku řádně splácet, doporučujeme vám, abyste se s námi neprodleně telefonicky spojili. Bohužel většina klientů situaci neřeší, nereaguje na upomínky a pak se velice diví, že jim jsou účtovány sankce. Pamatujte, prosím, důležité je jednat.

  Děkujeme

  Tým TOMMY STACHI

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
 11. Je to lichva!!!Manžel si půjčil 10 000,- a dohromady zaplatí 25 000,-. Jede měsíc nezaplatil splátku a už přišel dopis od toho Abewy group ze ma zaplatit 3600,- poplatky a penále. Pošlou e-mail vážemý dlužníku musíte zavolat a domluvit se ale domluvit se s nimi nedá, jsou arogantní, neochotní a vypínají telefon a vyhržují!!!! NEBRAT

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
  1. Vážená pani,pokud by vás manžel nezaplatil jen jednu splátku tak by vašemu manželovi nevolala firma Abewa. Firmě se to předává pokud dlužník nekomunikuje a nejradši minimálně 3 a více splátek..po té je smlouva postoupena do společnosti AbewyAbewy!! Takže řekněte,jak to je a jak dlouho vás manžel neplatil a jak komunikoval!!

   Přidej první hodnocení
   Please wait...
 12. Lidičky máte pravdu já se zpozdil se splátkou o pět dní a musel jsem vypláznout pomalu tři tisíce navíc,jsou to normální zloději.

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 13. Ten název vypovídá o všem TOMMY STACHI a foneticky „TO MI STAČÍ“

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
  1. Vždy dostali své peníze,bohužel párkrát v nemocnici a platil jsem měsíc pozadu a to několik měsíců,ale platil,nemohl se z toho vyhrabat a na konci splacení skoro 70000 pokuta.NEDOPORUČUJI.
   Lichváři,chápu že musí vydělat,ale nehorázné ůroky jim nestačí

   Přidej první hodnocení
   Please wait...
   1. A dal jste jim vědět, že jste se v této situaci ocitl nebo jste prostě jen platil pozdě? Pokud jste s nimi nekomunikoval a nesnažil se domluvit, tak je přeci jasné, že musíte dodržovat splatnost uvedenou ve smlouvě. Jinak budou následovat sankce, též uvedené ve smlouvě, kterou jste sám, vlastnoručně a bez nátlaku podepsal.

    Přidej první hodnocení
    Please wait...
 14. Tommy Stachi. Opravdu velka lichva a podvod, nesplacite zaplatite nekolikanasobek!! Nedoporucuji!!! Abewy group jejich vymahaci spol. to same. Opravdu velky pozor!!!!!

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 15. Tommy Stachi jsou nejvetsi podvodnici a lichvari v CR.ja osobne je davam k soudu pro lichvu a podvod.znam lidi co jim musej za 12000 vracet 80000 kvuli spozdeni 1mesic.falsujou bianco smenky,kde pisou uplne jiny sumy nez si clovek pujci.jsou to kurvy co okradaj lidi.ale brzo na to doplatej…

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
  1. Za jednu splátku takove peníze? To těžko!! To musí člověk nekonubikoval a nehradit delší dobu aby to bylo postoupena do Abewy a vyšplhala na takovou částku!! Vždyť jste navic musel přečíst podmínky ne? A podepsal jste Je? Podepsal a nikdo vás nenutil a navíc, je vás problem kdyz jste nemocný a podobně..musite si preci rozmyslet zda budete mít na to do budoucna!!

   Přidej první hodnocení
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *