Hodnocení: 2.0. Počet hlasů: 2
Please wait...

Varikosette krém recenze

Jak vyléčit účinně křečové žíly? Ta bolest se někdy nedá vydržet, pravidelný pohyb není úplně vždycky efektivní a léčba se může hodně protáhnout.

Mnoho lidí se pak samozřejmě poohlíží po alternativách.

Různé masti, jako je například krém Varikosette, nemusí ale vždy a všude účinkovat. Co si můžeme říci právě o tomto krému? Zabere? Není příliš drahý?

Varikosette? S tímto léčivem rozhodně opatrně!

Možná bude lepší domácí přírodní mast než Varikosette. Jde o přípravek s téměř nachlup stejným složením, jaký v minulosti nesl názvy jako Varicofix (diskuze na eMimino.cz) nebo Vein Stopper (recenze na KupniSila.cz).

Užívat se měl nejméně tři týdny a efekt zaručen. Je tomu skutečně tak? U většiny uživatelů totiž tento zázrak vůbec neúčinkoval, naopak jim přivodil ještě nemalé zdravotní komplikace. Vyplatí se to, když je krém na křečové žíly poměrně drahý?

krecove-zily-mast-zkusenostiKřečové žíly trápí spoustu lidí, zejména žen po období těhotenství nebo překonání věkové hranice padesáti let.

ČTĚTE: Varikosette způsobuje otravu krve!

S tím výrobce Varikosette počítá, mnoho pacientů si pak neví rady, je nespokojeno se zdlouhavou léčbou (ovšem v případě křečových žil to jinak ani nejde) a zkouší různé metody, jak si alespoň trochu ulevit.

Nic revolučního nečekejte! Internet přímo přetéká uživatelskými recenzemi, které jsou vskutku negativně laděné, více asi není třeba vůbec dodávat. Osm set korun za malou tubičku, to je přeci jen poměrně dost velká částka.

Mnoho lidí však věří, že drahé věci budou fungovat. Navíc, když k tomu připočteme fakt, že kontaktní osoby uváděné na webu/obalu vůbec neexistují, nemůžeme mít v tomto případě čest s někým poctivým. Transparentní jednání je přeci o něčem jiném.

Nepřehlédněte:  Selfie tyče - srovnání

Léčba křečových žil je navíc příliš nákladná na to, aby bylo možné vyřešit je jen nějakou mastí. Operační zákrok laserem vyjde pojišťovnu – pokud hradí zákrok naplno – i na částku převyšující dnešní průměrnou penzi.

Máte s krémem Varicosette zkušenosti nebo přemýšlíte o koupi? Přidejte vaše dotazy či recenze dolů do diskuse

Hodnocení: 2.0. Počet hlasů: 2
Please wait...

Další užitečné recenze

5 zkušeností a recenzí v diskuzi

 1. Myslím, že jsem na to taky naletěla. Po týdnu nevidím ani minimální efekt. Tuším, že se nedostaví, ani když poctivě vymažu všechny tři balení. Mějte se Klára

  Přidej první hodnocení
  Please wait...
 2. Je to jen obyčejný přípravek s tonizujícím efektem (nebo pocitově mentolovým) po jedné tubě používání nemám pocit, že by si tento přípravek zasloužil jakékoli ovace. Je to prostě jen obyčený obchodní trik. Udělat krém, který navodí příjemný pocit po aplikaci a to je asi tak všechno. Do diskuse posadit fotky žen a k tomu fiktivní vychvalování krému s téměř zázračným účinkem. Mám křečové žíly, ale docela v mírném stádiu a různé přípravky používám už řadu let. Tedy všechny, které se prodávají v našich lékárnách. Netrpím nadváhou a s ničím se neléčím. Je to stejný podvod jako s kustovnicí čínskou, která se distribuuje taky nějakou pochybnou šméčkovou společností jedno balení (asi 150 gramů) za 750 Kč poštou jako údajný zázrak na zhubnutí. Všechny tyhle šmejdy poslat tam, kam patří. Nejspíš mimo zákon. Už mě tohle nebaví. Ale tady tohle v Czechistánu zatím šmejdům prochází. Hlavně, že se mnoho lidí zabývá úplnými blbostmi, které by z nějakého důvodu snad mělo zajímat nejmíň polovinu národa (jako jestli třeba starej Slováček někoho nového souloží apodobně) a ne tím, co by bylo potřeba. Mějte se moc hezky a mějte rádi svoje tělo Zdraví Jarka

  Hodnocení: 5.0. Počet hlasů: 3
  Please wait...
  1. Díky za přesné informace Jarko :)
   Bohužel výrobci a možná i prodejci těchto přípravků, ať už jde o Varikosette na křečové žíly nebo krémy na pleť, mají sídlo většinou v Africe nebo někde Karibiku, takže na ně česká ČOI nemůže. Je to problém, právě proto je potřeba o tom diskutovat alespoň na internetu, abycho varovali ostatní zákazníky, kteří o koupi Varikosette přemýšlí.

   Přidej první hodnocení
   Please wait...
 3. Ma nekdo osobni zkusenost s kremem VARICOSETTE?..prosim piste,dost me to zajima..dekuji

  Hodnocení: 2.0. Počet hlasů: 1
  Please wait...
  1. Nekupujte si ho!!!!!!

   Přidej první hodnocení
   Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.