Vidaxl recenze

-1

vidaxl-recenzeObchod, který existuje v mnoha jazykových mutacích. Slovensky, maďarsky, německy, ale samozřejmě také česky.

Vše pro dům, zahradu a vaše koníčky, i tak by se dal jeho sortiment označit ve zkratce. Seznamte se s VidaXL. Vlastně zcela obyčejná nákupní galerie. Možná trochu méně přehledný design webových stránek, ale v zásadě platí, že se brzy zorientujete naprosto ve všem.

Co všechno nám říkají recenze napříč českým internetem?

Pokud se týče recenzí, více než čtyři pětiny zákazníků tento obchod doporučuje. Většina lidí si stěžuje na omezené možnosti platby (pouze IBAN, karta apod.), což je ale vlastně jen nepochopení moderních možností.

Nicméně – další klienti mají problém s platbou předem, nemůžete si nechat poslat zboží na dobírku. Mnohé to pak od nákupu úplně odradí, protože posílat peníze dopředu – byť do prověřeného obchodu – se prostě nemusí vůbec líbit.

Co je naopak plusem VidaXL? Většina sortimentu je zde za mimořádně nízké ceny, které jsou někdy v české kotlině až raritou.

Desítky možností nákupu – dekorace, ložní prádlo, součástky do auta, sportovní náčiní, hračky, chovatelské potřeby a mnoho dalšího.

Doprava zdarma, kvalitní zákaznický servis (na nějž se ale občas vyskytne stížnost, takže nejspíš ani nečekejte, že budete s jistotou stoprocentně spokojeni, někdy vyřízení požadavku trvá docela dlouho).

Zákaznický servis bude nicméně dostupný v češtině, což je jistě výhoda pro ty, kteří nevládnou (snad s výjimkou klasické slovenštiny) cizími jazyky.

Centrální sklad pro EU je v Nizozemí, možná i proto trvá dodání zboží určitou dobu. Čekat někdy není vůbec příjemné.

Nicméně, pokud si porovnáte ceny s českými obchody, možná si i rádi nějaký ten den navíc na zboží počkáte. VidaXL funguje v jednatřiceti zemích světa, a to včetně USA nebo Austrálie, samozřejmostí je síť i napříč celou Evropou.

Nepřehlédněte:  Školení SEO a linkbuildingu

Zkušenosti a recenze nakupujících na Vidaxl.cz

Mirka

Zbozi ve velmi dobre kvalite za super cenu oproti jinym obchodum…i kdyz kreslo vracim z duvodu nevyhovujicich rozmeru,jsem max.spokojena i s komunikaci obchodu,takze neni problem s vracenim atd…

Janka

Aj mne ta stránka pripadala nedôveryhodne…ako prve som objednavala lacnejšiu vec na skúšku a potom tie stoličky. Vsetko prišlo v poriadku 🙂

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

RecenzeZdarma.cz
Login/Register access is temporary disabled