Zásilkonoš recenze

No votes yet.
Please wait...

zasilkonos-recenzePoštovné zcela zdarma, tisíce zajímavých produktů, které poslouží jako hezký dárek nejen pro děti? Oblečení, chovatelské potřeby, elektro nebo auto-moto doplňky, zkrátka – mělo by být z čeho vybírat.

I o tom totiž je Zásilkonoš, e-shop, který nabízí dopravu zdarma. A co na něj říkají jeho někdejší zákazníci?

Recenze jsou v mnohém záporné, na vině je i neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta

Poštovné je sice zdarma, ale často objednávka dorazí až po několika týdnech. Je tedy důvodné podezření, že tento web nabízí pokoutně přeprodej zboží z Číny, které objednává přímo na adresu českého objednavatele – dodací lhůty z některých čínských nákupních galerií mohou být někdy až dva měsíce (ale opět – poštovné neplatíte).

Zaplatíte ihned, ale do měsíce se ničeho nedočkáte, to je úplný standard, který je uváděný běžně v recenzích na tuto společnost.

Stačí trochu pátrat a můžete se přesvědčit sami, nic vám nezakrýváme, jde o veřejně dohledatelná data.

Pokud budete pátrat ještě víc, dozvíte se, že některé produkty jsou nabízené v čínských nákupních galeriích také, k tomu často za skutečný zlomek ceny ze Zásilkonoše. Sleva, která je u některých produktů uváděna až ve výši sta a více procent, tak najednou vysloveně bledne ve světle slunečních paprsků pravdy.

Kdo tento obchod provozuje? Nejde o českou firmu, to za prvé. Jde o Lucky Deals Shops LTD. Sídlící v britském Manchesteru.

Česká zákaznická podpora je oficiálně k dispozici na telefonu, emailu nebo skrze kontaktní formulář, a to každý všední den mezi devátou a šestnáctou hodinou.

Je tomu skutečně tak? Právě kontakty uvedené na zahraniční adrese se obchod jistí kvůli možnému soudnímu jednání.

Nepřehlédněte:  Vidaxl recenze

Ostatně, běžný nákup v tomto obchodu je za pár stokorun, mnoha lidem by se to ani nevyplatilo – a spojit síly na hromadnou žalobu, to je pro mnohé české spotřebitele bohužel stále příliš vysoký level. Většina lidí jen mávne rukou…

V obchodních podmínkách Zásilkonoš.cz se uvádí, že dodací lhůta je až 45 dní, a to ještě k tomu nikoliv závazná, spíše jen orientační.

Příliš dlouhá lhůta při vrácení zboží

Na vrácení plné ceny za zboží budete čekat až devadesát dnů, musí se prokázat, že balíček nedorazil. Jak se uvádí v dodacích podmínkách, společnost provozující Zásilkonoš není prodejcem zboží – ale to mnoho lidí samozřejmě netuší ani v momentě objednávky.

Navíc, recenze jsou negativní často i proto, že se zákazníci vůbec nedočkali vrácení zaplacených peněz.

Přečtěte si další recenze na jiných diskuzních webech:

Máte s obchodem Zásilkonoš vlastní zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Petra

Zboží nedošlo,nikdo nereaguje na maily, telefon neexistuje, spojme se a podáme trestní oznámení
Anonymní
Včera to rešili ve zprávách, že je to nejspíš podvodná firma, protože takhle okradených bylo hodně. Podívej se na recenze, třeba tam někdo bude podávat hromadnou žalobu, tak se můžeš přidat.
Lucie

NEDOPORUČUJI!! Podvodníci, zboží jsem objednala začátkem listopadu, hend ho zaplatila..a od té doby nic. Zboží nedorazilo, na e-maily nikdo nereaguje.

    No votes yet.
    Please wait...

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *