Advance Garsin

0

Přípravky na hubnutí dnes letí, je však otázkou, nakolik se jim dá vždy důvěřovat. Shodit nějaké to kilo, to je někdy kumšt a žádná zázračná pilulka tohle nespraví.

Bez střídmého stravování a pohybu nedosáhnete dlouhodobě prakticky ničeho, čím dříve si tohle každý, kdo se rozhodl zhubnout, uvědomí, tím lépe pro něj.

Výživové doplňky na hubnutí mohou pomoci do malé míry, v širším smyslu slova ale stejně fungují spíše jako takové placebo. Někdo však pomocnou berličku jistě potřebuje, navíc, tyhle pilulky určitě tělu v ničem neuškodí, tohle vůbec nehrozí.

advance-garsin-diskuze

Jsou v nich obsaženy přírodní látky, díky nimž se může zdraví i lehce vylepšit a zrychlí se o něco málo i metabolismus. Typickým zástupcem výživových doplňků, které mají usnadnit hubnutí, je například Garsin od firmy Advance.

Rostlinné extrakty jsou jistě plus, pomohou totiž urychlit metabolismus tuků a obsahují i další zdraví prospěšné látky.

Jedinou nevýhodou může být cena podobných kapslí, denní dávka Garsin vyjde na nejméně pětikorunu – a jakkoliv je to vlastně banální částka, jde o celkem zbytečný výdaj pro napjatý rodinný rozpočet. Pro zdraví jako takové bude možná lepší za těch pár stovek nakoupit několik porcí zeleniny.

Hubnutí s přípravkem Garsin chce navíc pořádnou porci trpělivosti, protože shodit více než jedno kilo týdně prakticky nelze, tedy pokud si chcete váhu držet v dlouhodobém horizontu.

Zelená káva, Acai berry, zelený čaj, výtažky z citrusů nebo porce vitamínů, tomu rozhodně nelze nic vytknout – Garsin v tomto směru může být zajímavým přínosem.

Prim hraje i L-carnitin, který prokazatelně nastartuje k rychlejšímu spalování tuků, to je ale více než nutné podpořit cvičením, jinak „zázrak“ nefunguje.

Navíc je plus i to, že tyhle látky rozhodně nejsou návykové, závislost potom vůbec nehrozí, tabletky jsou i bez lepku a laktózy, takže vlastně ani nemohou rozhodit trávení citlivějších osob.

Nepřehlédněte:  Ostropestřec mariánský

3 komentáře
 1. Reply
  Ina 2017/05/02 at 9.03

  Koupila jsem si tento doplnek stravy pred tydnem a jsem s nim spokojena, zhubla jsem zatim kilo a pul a to necvicim a pohybu take moc nemam i kdyz zacinam planovat ,ze zacnu behat. Myslim, ze nekomu to pomaha a nekomu ne.

 2. Reply
  Věra Matějková 2016/05/26 at 0.35

  No,pravda je,že jsem asi zbytečně vyhodila peníze,jím méně,pohybu mám také dost,na noc nejím vúbec-.efekt nulový,spíš bych řekla,že váha má tendenci jít spíš nahoru,takže více nikdy

  • Reply
   Veronika 2016/08/23 at 22.48

   Asi jite až moc málo, tělo si vytváří zásoby ;) na tzv. horsi časy ;)

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo