Aero půjčka recenze

0

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali zaplatit složenky, ale všechny poslední peníze jste už utratili a nemáte odkud brát?

Právě pro takové případy jsou určeny malé půjčky před výplatou, která vám bleskově zajistí potřebných pár tisíc bez zbytečného zdržování a formalit.

Mezi takové nebankovní půjčky se řadí i úvěr, na který jsme se zaměřili dnes a to Aero půjčka na občanku.

AeroPůjčka.cz

aero-pujcka-recenzeNa adrese aeropujcka.cz můžete najít službu, která nabízí malé půjčky a úvěry každému, kdo potřebuje nutně půjčit.

Půjček podobného typu je na internetu mnoho, proč byste tedy měli využít právě tuhle službu?

Když se podíváme na hlavní stranu této služby, najdeme zde jen základní informace, recenze od spokojených klientů a kontaktní údaje.

Údaje jsou na firmu Volsor, která patří mezi zprostředkovatele půjček podobně jako například Cresco Group.

O Volsor půjčce si můžete přečíst něco zde >>

Kolik vám půjčí?

Nebankovní Aero půjčka nabízí pouze malé půjčky, takže cílová částka, kterou můžete je získat je maximálně 4 500 Kč. Díky tomu ovšem nemusíte podepisovat smlouvu o půjčce a celou půjčku si můžete vyřídit pohodlně přes internet.

Splatnost půjčky je volitelná, maximální možná doba, po kterou můžete mít peníze vypůjčené je jeden měsíc. Platí zde pravidlo, že čím delší dobu splatnosti zvolíte, tím více zaplatíte na poplatcích.

Výhody Aero půjčky

Pokud vás Aero půjčka zaujme, pak pro vás máme dobré zprávy. Tato půjčka je totiž určena hlavně problémovým klientům, což znamená, že jsou zde minimální podmínky a požadavky na bonitu klient. Získat půjčku tak můžete například i tehdy, pokud jste se dostali do registrů dlužníků.

Nepotřebujete ani doložení příjmů. Aeropůjčka.cz nepatří mezi služby, kde by vyžadovali doklad od zaměstnavatele nebo daňová přiznání v případě, že patříte mezi OSVČ.

Nepřehlédněte:  Ferratum půjčka recenze

Rychlé vyřízení půjčky patří potom mezi další přednost této služby. Žádost je velmi krátká a zvládnete ji vyplnit třeba o pracovní pauze na oběd. Díky tomu, že nemusíte řešit žádné další formality nemusíte ani nikam jezdit a podepisovat smlouvu na pobočce.

Mezi nevýhody půjčky potom musíme zařadit to, že na stránce Aeropujcka.cz nenajdeme příliš mnoho informací a stránka nepůsobí úplně důvěryhodně. Nevýhodou je také to, že zde není informace o tom, zda nabízí možnost prodloužení půjček v případě problémů se splátkami.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo