Aescin Vulm recenze

0

Doplněk stravy s výtažkem z kaštanu koňského. Přírodní látka, jakou je aescin, dokáže dobře zapůsobit při problémech s krevním oběhem nebo pocitem těžkých nohou, díky protizánětlivému účinku bez vedlejších nežádoucích efektů je vítaným společníkem samozřejmě nejen u penzistů.

aescin-vulm-recenzeRecenze na tuzemském internetu hovoří jasně, otoky nohou jsou ty tam, tento produkt doporučují i ošetřující lékaři (například neurolog, oční lékař).

Cena je rozhodně výtečná, posuďte nakonec sami

Šedesát tablet (dávkování jedna tableta za den, při akutnějším problému lze přistoupit i ke zdvojení této dávky) při ceně kolem 150 korun v internetových i kamenných lékárnách?

Kdyby byly všechny léky tak levné, zdravotnictví asi nemá žádné velké problémy, chtělo by se říci. Držitelem licence je společnost Vulm, s.r.o., která oficiálně sídlí v Bratislavě, má ale i českou pobočku v Praze (Vulm CZ, a.s.).

Výrobek má výbornou snášenlivost, je určen všem věkovým skupinám, snad jen kromě dětí do tří let věku plus těhotných a kojících žen.

Podle recenzí pomáhá Aescin Vulm proti otokům po úrazech a je levnější, než jiné dostupné léky – i cena zde samozřejmě rozhoduje, a to nejen u penzistů, jejichž důchod nebývá právě z nejvyšších.

Výhodou jsou i malé tabletky, které se snadno užívají, taktéž možnost bezproblémové kombinace s některými mastmi.

Volně prodejný lék tohoto druhu dokonce podle některých referencí uživatelů napomáhá i zotavení po problematických hemoroidech.

Výhodou je, že kromě pomocných látek (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý apod., vše bez jakýchkoliv vedlejších účinků) je tu jen rostlinný extrakt z kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum). Tabletu je nutné zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Pocit těžkých nohou bude brzy ten tam, s podobnými účinky ale existuje na trhu pestrá směsice léků, takže se stačí trochu lépe porozhlédnout…

Nepřehlédněte:  Bubble Tea a Bubbleology recenze

Máte s přípravkem Aescin Vulm zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo