Aescin Vulm recenze

0

Doplněk stravy s výtažkem z kaštanu koňského. Přírodní látka, jakou je aescin, dokáže dobře zapůsobit při problémech s krevním oběhem nebo pocitem těžkých nohou, díky protizánětlivému účinku bez vedlejších nežádoucích efektů je vítaným společníkem samozřejmě nejen u penzistů.

aescin-vulm-recenzeRecenze na tuzemském internetu hovoří jasně, otoky nohou jsou ty tam, tento produkt doporučují i ošetřující lékaři (například neurolog, oční lékař).

Cena je rozhodně výtečná, posuďte nakonec sami

Šedesát tablet (dávkování jedna tableta za den, při akutnějším problému lze přistoupit i ke zdvojení této dávky) při ceně kolem 150 korun v internetových i kamenných lékárnách?

Kdyby byly všechny léky tak levné, zdravotnictví asi nemá žádné velké problémy, chtělo by se říci. Držitelem licence je společnost Vulm, s.r.o., která oficiálně sídlí v Bratislavě, má ale i českou pobočku v Praze (Vulm CZ, a.s.).

Výrobek má výbornou snášenlivost, je určen všem věkovým skupinám, snad jen kromě dětí do tří let věku plus těhotných a kojících žen.

Podle recenzí pomáhá Aescin Vulm proti otokům po úrazech a je levnější, než jiné dostupné léky – i cena zde samozřejmě rozhoduje, a to nejen u penzistů, jejichž důchod nebývá právě z nejvyšších.

Výhodou jsou i malé tabletky, které se snadno užívají, taktéž možnost bezproblémové kombinace s některými mastmi.

Volně prodejný lék tohoto druhu dokonce podle některých referencí uživatelů napomáhá i zotavení po problematických hemoroidech.

Výhodou je, že kromě pomocných látek (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý apod., vše bez jakýchkoliv vedlejších účinků) je tu jen rostlinný extrakt z kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum). Tabletu je nutné zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Pocit těžkých nohou bude brzy ten tam, s podobnými účinky ale existuje na trhu pestrá směsice léků, takže se stačí trochu lépe porozhlédnout…

Nepřehlédněte:  Hylak forte recenze

Máte s přípravkem Aescin Vulm zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password