Airycloth: Jaké jsou zkušenosti s tímto e-shopem? – Recenze

0

Někteří lidé mají tak silnou touhu po levném oblečení, že jsou ochotní objednávat zboží od neznámých zahraničních výrobců. Mezi ně se řadí i e-shop Airycloth, který v současné době operuje se jménem Airydress. 

Lavina nákupů levného oblečení je v dnešní době více než zjevná. Kdyby tomu tak nebylo, nikdy by nemohlo být tak populární nakupování na eBay, na platformě WISH nebo na e-shopu Shein, o kterém jsme tu mluvili nedávno.

Na světě ale existují i další webové stránky, které se zabývají prodejem levného oblečení. Nejčastěji z Číny, nebo z jiných zemí, kde je velmi nízká cena práce. Mezi ně se řadí i e-shop Airycloth/Airydress.

Co na nákup na tomto webu říkají kupující? A nejde jenom o podvod?

Co je Airycloth/Airydress?

Airydress je internetový obchod s oblečením, který se zabývá i prodejem doplňků a dalšího módního zboží za velmi nízké ceny. V nabídce má dokonce i sekci plus size, což znamená, že na něm mohou nakupovat i lidé, kteří se nevejdou do klasických konfekčních velikostí. (A oblečení ze speciálních obchodů se jim zdá nelichotivé, či nevkusné.)

Zajímavostí je, že ačkoliv si prohlížíme obchod se jménem Airydress, po kliknutí na kolonku “O nás” jsme byli přesměrování na webovou stránku Airycloth. Z toho plyne, že nejde o žádnou záměnu ve jméně názvu. 

Ústředí e-shopu je (jak jinak) v Hong Kongu. E-shop má ale sklady v Anglii, USA v Norsku a v Austrálii. Jako jiné obchody s fast fashion módou se i Airycloth zabývá nabízením cenově dostupných kousků podle nejnovějších trendů.

Proč na Airycloth nakoupit?

Hned pod základními informacemi o obchodu nacházíme několik plusů, které by vás měly přimět k tomu na něm nakoupit.

Patří mezi ně:

 • Široká nabídka s 350+ novými kousky týdně
 • Cenová dostupnost
 • Rychlá doprava (cca 3-6 dní)
 • Zabezpečení plateb a dalších kroků nakupování
 • Snadná dostupnost klientského servisu

Co se týče plateb, ty lze odeslat buď prostřednictvím platbou kartou online, či přes PayPal.

Zkušenosti zákaznic

I o Airycloth/Airydress se toho dá poměrně dost zjistit. Zvlášť, pokud člověk zabrousí do obsáhlých internetových diskuzí, kde si uživatelky vyměňují své zkušenosti s nákupem.

Ženy, které se rozhodly na Airycloth nakoupit říkají, že:

 • Jim přišlo velmi nekvalitní oblečení
 • Obchod má celkem vysoké poštovné
 • Objednané zboží neodpovídá tomu, co přišlo
 • Někomu seděla velikost (ač barva a provedení oblečení nebylo to, co si člověk objednal)
 • Je těžké sjednat reklamaci
 • Je těžké získat zpět peníze
 • Zboží, které dorazilo, není možné nikam nosit

V diskuzích se velmi často opakuje jedna a ta samá informace. Tedy, že zboží přišlo, ale jen málokdy vypadalo tak, jako při nákupu na internetovém obchodě. Což je samozřejmě problém, protože ženy uvádějí, že kvůli nevhodným střihům a špatnému materiálu se nedá nikam nosit. Leda na doma, nebo v průběhu činností, kdy nezáleží na tom, zda se oblečení poničí.

Mnoho žen se taktéž shodlo na tom, že kdyby si před realizací nákupu přečetly recenze jiných nakupujících, rozhodně by si oblečení na tomto e-shopu neobjednaly. Mnohé se dokonce bojí, co jim po přečtení negativních recenzí jiných uživatelek přijde. 

Z toho důvodu bychom vám nákup čehokoliv na Airycloth/Airydress spíše nedoporučili. Když budete pátrat, určitě najdete nějakého důvěryhodnějšího prodejce s lepšími recenzemi na zboží.

Máte s nákupem na Airycloth nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Lacoste móda [recenze] - boty, trička, zkušenost a diskuze

 

Airycloth: Jaké jsou zkušenosti s tímto e-shopem? – Recenze
5 (100%) 1 hlasů
1 komentář
 1. Dobrý den, u této společnosti jsem udělala asi 3 nákupy. První byl velmi opatrný pro případné ztráty. Objednala jsem si převážně šaty a tuniky a svetříky. Když jsem se řídila tabulkami velikostí, zboží mi převážně sedlo, spíš bylo malinko větší. Jeden svetřík měl příliš velký výstřih, musím pod ním nosit tričko. Po vyprání látky zůstaly stejné a barvy a tvary taky. Jejich věci mi připadají tak originální, že je nosím velmi ráda a jsem s nimi (v poměru cena+ kvalita) spokojená. Něky se podle popisu těžko odhaduje druh materiálu, takže se můžete dočkat něčeho jiného, než s čím počítáte.Poštovné vychází (nebo v létě vycházelo) zhruba 70,-/kus, ale vzhledem k tomu, že jsem objednávala zásadně ve výprodeji, celková cena byla velmi nízká i s uvedeným poštovným.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo