Alcobarrier recenze

0

Závislost na alkoholu je častým problémem moderní doby, jde o něco, co je staré doslova jako lidstvo samo. Už když se neolitický člověk začal pomalu usazovat na jednom místě jako zemědělec, začalo kvašení zrní, vinných hroznů a podobně.

alcobarrier-recenzeSpolečensky tolerovaná droga vydržela celá tisíciletí, bohužel, někteří její užívání vůbec nezvládají. A právě na tuto skupinu obyvatel cílí Alcobarrier, prostředek, který je údajně na bázi extraktů některých speciálně vybraných rostlin.

Jednoduše, lék proti alkoholové závislosti. Je tohle vůbec možné? Uvažujme…

Bariéra proti opravdu nadměrnému holdování alkoholu?

Zázračný lék? I tak by se dal Alco barrier nazvat, ovšem – pokud by podobný preparát opravdu fungoval – znají ho jistě snad všichni. Pověst by se určitě roznesla široko daleko, ale nic takového se ještě nestalo.

Právě naopak, některé zvěsti uživatelů tohoto preparátu hovoří o mizivém podílu na odvykání závislosti na alkoholu.

Chcete přestat s pitím? Přečtěte si, jak se zbavit závislosti na alkoholu:

Ta je někdy dokonce tak závažná, že nějaké přírodní doplňky výživy samy o sobě s ničím nepomohou, je totiž třeba neprodleně vyhledat lékařskou pomoc!

alco-barrier-referenceAlcobarrier má zlepšit funkčnost jater. Extrakty z artyčoku, pupečníku asijského nebo srdečníku jsou rozhodně zdraví prospěšné, o tom jistě nemůže být pochyb, ale závislosti na alkoholu jako takové zbavit nemohou.

Tělo mírně pročistí, vedlejší účinky u těchto bylinek vlastně nehrozí.

Reklama hovoří o nutnosti dodat organismu alkoholika vitamín B6 – rozhodně ale existují výrazně levnější doplňky stravy s obsahem vitamínů.

Nakonec, pokud máte za měsíční dávku Alcobarrier vydat 800 Kč, je to přeci škoda? Dodat kýžený vitamín je možné už řádově za pár desetikorun.

Nepřehlédněte:  Sůl Praganda zkušenosti

Mimochodem, opět je zde, jako v případě mnoha jiných „zázraků“, uveden i neexistující lékař. Ten se jmenuje Novak – bez potřebné „tuzemské“ interpunkce.

Hodnocení, reference a diskuze k Alco Barrier

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo