Alcostopex recenze

0

Snadno skoncovat s alkoholem? To je hodně složité a ví to nejen ti, kteří se s podobným problémem potýkají, ale i ošetřující lékaři nebo rodinní příslušníci závislých.

Jistě, alkohol na rodinné oslavě nebo jedno či dvě piva po práci nejsou známkou závislosti, každopádně hranice je velmi tenká.

Alcostopex účinky

alcostopex-recenzeOdvykací kúra je pak těžká a velmi náročná na psychiku jednotlivce.

Na trhu se však stále objevují takzvaně zázračné preparáty, které mají alkoholismu odnaučit bez dozoru lékařů, vlastně jen pobíráním pár tabletek, co vyřeší úplně všechny problémy.

Také vám to zní podezřele? Samozřejmě, tohle vůbec nefunguje, ačkoliv název „Alcostopex“ zní hodně zajímavě…

Firma, která má na svědomí Alcostopex, je vlastně k nedohledání

Nikde nenajdete evropskou firmu, která by za tento produkt opravdu ručila. A to je problém, protože v případě, že bude opravdu neefektivní, se nedovoláte s žádostí o vrácení peněz vlastně vůbec nikam – a světe, div se, podle platné legislativy je to dokonce víceméně v pořádku.

A jaké je tu vlastně složení onoho zázračného léku?

Akácie, extrakt z artyčoků, echinacea, kyselina jantarová a vitamín B6. To vše v prášku, který snadno rozmícháte ve sklenici vody. Samozřejmě, docela dobrá kombinace, pozitivní účinek na zdraví tu bezesporu bude.

alcostopex-zkusenostiAle že přestanete pít úplně, když si vezmete pár tabletek a počkáte, jak to za měsíc bude účinkovat? To je opravdu špatný vtip a jistě si to většina z nás lehce uvědomuje.

Bohužel, pod tíhou reklamy, údajných studií a údajných faktů podložených neexistujícími vědci, leckdo podlehne tíze okamžiku a tento zázračný produkt opravdu objedná.

Je to ale placebo, jak jinak…

Dr. Aaron Hoggins neexistuje, nejde o žádného odborníka na léčbu drogových závislostí a těžkých alkoholiků.

Nepřehlédněte:  GS Mega lecitin 1325

Stoprocentně přírodní složení je sice plus, možnost použití i pro diabetiky určitě také, ale to nic nemění na faktu, že tento předražený lék (865 korun za měsíční dávku) není radno pokoušet.

Vyzkoušeli jste přípravek Alcostopex anebo plánujete jeho koupi? Poraďte se s námi v diskuzi, napište vaše recenze či zkušenosti

1 Comment
  1. Reply
    KUBRTOVÁ V. 2018/03/27 at 11.16

    RECENZE NA FIRMU KTERÁ PROPAGUJE VÝROBEK ALCOISTOPEX.JE TO PODVOD ,POSÍLAJÍ MÍSTO ALCOSTOPEXU PŘÍPRAVEK NA KLOUBY .VYHOZENÉ PENÍZE, KTERÉ UŽ NEUVIDÍTE.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo