Aligator S4000 Duo recenze

-1
Aktualizováno

Už docela dlouho mi slouží můj starý mobil, ale dívám se po novém. Jako student nemám moc peněz a zároveň se chci odlišit. Že to nejde moc dohromady? Ale jde, nechci se odlišovat něčím extra drahým, ale spíše značkou. Samsung, HTC, Nokia a podobné značky zná snad každý. Já chtěl ukázat, že jde i s levným méně značkovým smartphone zazářit.

A narazil jsem na Aligator S4000 Duo (verze grey a yellow), který podporuje DualSIM pro 2 SIM karty a lze ho sehnat za méně než 2000 korun. Něco přesně pro mě. Neoslní výkonem, ale za tu cenu je to dobrý low-end smartphone, který neurazí ani vzhledem. Věřím, že Aligator S4000 Duo recenzí ode mě přijmete jako zajímavý smartphone. Od uživatele, co se chce odlišit.

Především skvělá cena, funkce a výbava je naprosto odpovídající a pro mě dostačující, zamrzí snad jen malou pamětí

Aligator S4000 Duo je sice starším modelem, ale pro nenáročné uživatele naprosto postačí. Mě zlákal cenou a jeho poněkud chudší výbava mne neodradila. Chtěl jsem zkrátka ukázat, že i se starším levným smartphone můžu být spokojen. A taky jsem, nečekal jsem od začátku žádný zázrak.

Avšak Aligator S4000 Duo překvapil a to příjemně. Přestože běží na starším Androidu 2.3 a jeho procesor je pouze jednojádrový, je prostředí svižné.

Díky staršímu systému nemá ani takové nároky na paměť, RAM je pouze 256 MB, ale dostačuje to. Podstatná je pro mě konektivita, Aligator S4000 Duo nabízí i-Fi a Bluetooth, obejít se však musím bez 3G.

Nepřehlédněte:  Xiaomi telefony [recenze]

I tak můžu díky Wi-Fi být online kdykoli chci. Fotoaparát má 3 Mpx rozlišení, to však mi též stačí na běžné focení.

Jediným opravdu nedostatkem je velmi malá paměť pro data, ta činí pouze 256 MB, nahrál jsem si pár písniček a programů a paměť je plná.

Neoslní výbavou, je však extrémně levný a méně náročným uživatelům naprosto vyhoví

Tak jsem si splnil svůj cíl a odlišil se. Mám sice levný, poměrně neznámý smartphone Aligator S4000 Duo, ale naprosto mi vyhovuje a za cenu pod 2000 Kč je to solidní kus.

Nemá problém s přehráváním běžných typů videa i hudby a jako člověka používající 2 SIM mě potěšila funkce DualSIM k použití 2 SIM karet bez nutnosti jejich výměny. Aligator S4000 Duo mě přesvědčil, že i levný smartphone může být dobrý a byť je starší výbavou i softwarem, slouží mi k plné spokojenosti.

A možná i Vás Aligator S4000 Duo recenzí přesvědčil, že i něco staršího a levného může být dostačující pro nenáročného uživatele. Nechtěl jsem se odlišit něčím drahým, ale neznámým a to se mi s Aligator S4000 Duo povedlo a někteří spolužáci obdivují, že jsem sehnat něco levného a dostačujícího.

Aligator S4000 Duo recenze
1 (20%) 1 hlasů
14 Comments
 1. Hezký den,
  prosím Vás, jak je to s podporou emoji u Aligator s4000 duo ?
  Děkuji :-)

 2. naprosto v poho je super ale mala vydrz baterie jinak uplne super

 3. Jako mobil bych ho snad ani nenazývala. Je tak jednoduchý až v něm chybí princip. Doposud jsme nepřiměli telefon, aby se aktivoval budík.Takže pokud nezvoní je na …. Myslím, že důchodci nepotřebují ráno vstávat na zvonění, tak je vlastně vychytanej. Ať žije chytrý telefon!

 4. Dobrý den,mám dotykový mobil Aligator S4000 Duo. Mobil mi přestal fungovat a všechny aplikace se smazaly. Když chci otevřít Obchod Play,abych nainstalovala Clean Master, zobrazi se pouze bílá obrazovka s nápisem „Zadne pripojení“, i pres to,ze je zapnuta Wifi a na internet se normalne dostanu. Prosím o radu. Máte s tím někdo zkušenost? Přenosilová Petra, 605 190 142, petulka.tumova@centrum.cz

 5. A jak jde nastavit mms? nevíte?

 6. Ahoj,mně se celkem líbí ,ale blesk je na nic je moc slabej takže fotit jen za dne a ta baterka svitilna vestavená to je jak svíčka nevím zda je to ledkou jako jeden kus nebo seriově,a přes noc se mi vybije tak vypínám vše co mužu od wifi atd.pamět je pohoda vzhledem k externí 4g dokoupené………..

 7. Hrozny telefon!!!pomaly,seka se, zamrza a to ho mam ani ne mesic. Nejhorsi co jsem kdy mela!!!“!

 8. mobil jsem také dostala k vánocům…. Vůbec nejsem spokojená teď se mi často sám od sebe vypíná, je pomalý , má opravdu malou výdrž baterie. je to PŘÍŠERNÉ.

  • taky sem ho dostal k vánocum a sms dou odesílat uplně v poho,wi-fi v poho,še v poho,uvědomte si,že tenhle mobil není na hry !!

 9. telefon je uplne super to je zajimave že mě jede uplně všechno hry hudba odesilam sms i volam a jsem maximalne spokojen.
  Ono stačí se k telefonu chovat jako člověk

  • Jo jasně, chovat jako člověk, mobil jsem měl hodinu, stáhnul jsem si tam messenger a co udělal? no zamrzl.. seká se, zamrzá, vypíná se, furt tam něco nejde, prostě na piču telefon.. sorry za ten výrez ale jak tady píšete že je to OK telefon, tak Néééééééééééé.. Je k hovnu.. ;)

 10. ja ho dostla k vánocům,ale spokojená rozhodně nejsem.slabej android. telefon sám od sebe padá. nechoděj sms. nelze se mi dost často dovolat ,Nelze se propojit s PC.Nespustím ani jednu hru.Šíleně pomalej..Nedoporučuji někomu kdo chce víc jak posílat sms a volat.

 11. Naprostá spokojenost až na malou výdrž baterie !

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo