ALKSTAV recenze

0
Aktualizováno

Stavební firma ALKSTAV s.r.o. byla založena v roce 2002, sídlí v Novém Městě nad Metují a drží si dobré jméno na českém trhu. Navázala na dlouholeté zkušenosti vedoucích pracovníků ve stavebnictví. Základní strategií společnosti je maximální spokojenost klientů ve všech prováděných oblastech stavby. Zvláštní důraz je kladen na rychlost a kvalitní provedení každé stavby. Součástí všech dodávek, ať už celků nebo jejich částí, je ohled na životní prostředí.

ALKSTAV

Tým společnosti ALKSTAV

Jednatelem společnosti ALKSTAV je Aleš Kalhous, stavbyvedoucím je Karel Vrbata a o ekonomické oddělení se stará Ilona Kalhousová. Pokud máte zájem pracovat pro společnost ALKSTAV, neváhejte společnost kontaktovat na webu alkstav.cz a rozšířit tak její tým. Můžete tak pracovat v perspektivní společnosti na vámi zvoleném pracovním postu.

Kvalita staveb

Kvalita prováděných prací je zajištěna neustálou kontrolou pracovníků s vysokou odbornou způsobilostí. Všichni pracovníci jsou na všech úrovních pravidelně školeni. U specifických problémů jsou prováděny konzultace s externími společnostmi dle potřebné specializace, zejména v oblasti statiky a TZB. Probíhá také úzká spolupráce s projekčními organizacemi a techniky v daném oboru.

Činnosti společnosti ALKSTAV

Společnost ALKSTAV provádí demoliční, zemní, běžné stavební i pokrývačské práce, základové, zámečnické i tesařské konstrukce, dodávku a montáž technického zařízení budov a rekonstrukce stávajících objektů. Externě zajišťuje projekční, inženýrskou a revizní činnost. Zajišťuje i kompletní dodávku průmyslových a občanských staveb na klíč. Konzultace klientům poskytuje zdarma.

ALKSTAV

Systém řízení a zajištění jakosti

Společnost ALKSTAV s.r.o. byla v letech 2005 – 2008 držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a tento systém uplatňuje i nadále ve svých stavbách, výrobě, instalaci a servisu. Zaručuje dodržování všech závazných norem při provádění každého díla. Buduje si svoji pověst na základě kvality odváděné práce a seriózním jednání. Důkazem je opakované získávání zakázek od stejných klientů. Společnost ALKSTAV neustále zlepšuje své technologie i efektivní systém řízení společnosti a zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Klade důraz na rychlé a kvalitní provedení stavby.

Nepřehlédněte:  Recenze autoškoly Nobe.cz

ALKSTAV a provedené stavby

Společnost ALKSTAV působila na první, druhé a třetí etapě stavby SAAR GUMMI CZECH, na pokračování rekonstrukce rekreačního areálu POUSTEVNÍK v Peci pod Sněžkou, prováděla stavební práce pro Obecní úřad na Novém Hrádku a v Jasenné, opakované práce při rekonstrukci sokolovny v Novém Hrádku i stavební práce pro firmu Elektro Drapač z Velkého Poříčí. V letech 2004 – 2005 firma realizovala stavbu rodinného domu v Novém Městě nad Metují. Dvoupodlažní obytný dům s garáží ve svažitém terénu má přízemí uspořádané ve dvou výškových úrovních. V hospodářské přístavbě jsou doplňkové prostory a zahradní kuchyň s venkovním posezením. Mezi budovami je vodní přírodní biotop s vodopádem, kde lze vodní plochu využít k chovu ryb i ke koupání.

ALKSTAV

ALKASTAV a Nová zelená úsporám

Společnost ALKSTAV získala také Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. Splnila tak všechny požadavky pro zápis do Seznamu odborných dodavatelů vedeného Státním fondem životního prostředí ČR v rámci programů Nová zelená úsporám 2013 a Nová zelená úsporám. Můžete tedy společnost využít i během získávání dotací a využití této akce.

A jak jste se společností ALKSTAV spokojeni vy?

Napište nám.

ALKSTAV recenze
5 (100%) 2 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo