Alpecin Hair Energizer Liquid 200 ml recenze

2

Vlasová kosmetika Alpecin přináší účinné řešení pro všechny muže, ale dnes i ženy, které trápí vypadávání vlasů. Tato německá společnost se vlasy a vlasovou pokožkou zabývá už od roku 1905. Vědci, kteří vyvíjejí přípravky značky Alpecin zjistili, že vysoká koncentrace kofeinu v produktech pro péči o vlasy je dokáže velmi účinně ochránit zejména před účinky mužského pohlavního hormonu, který způsobuje jejich dědičně vrozené vypadávání.

Alpecin a kofein

Nabídka značky Alpecin je složena právě z kofeinových šamponů a tonik, které se kromě vypadávání vlasů zaměřují i na řešení dalších velmi častých vlasových problémů, zahrnujících šedivění, zvýšenou citlivost vlasové pokožky, pomalý růst, řídnutí vlasů i potíže s lupy.

Alpecin Hair Energizer Caffeine Liquid

Alpecin Hair Energizer Caffeine Liquid je kofeinové tonikum proti padání vlasů určené pro muže. Je zárukou vlasů silných a hustých i navzdory genetice. Speciální vlasová péče vysoce účinně bojuje proti dědičné ztrátě vlasů. S pomocí obsaženého kofeinového komplexu povzbuzuje růst zdravých vlasů, zejména odolnost vlasového vlákna, kterému poskytuje živiny a dostatek energie. Toto kofeinové tonikum proti padání vlasů pro muže zároveň urychluje i růst vlasů. Po pravidelném používání se navrací jejich hustota, vitalita a odolnost. Tonikum je vhodné pro vypadávající i řídnoucí vlasy a všechny typy vlasů i pokožky.

alpecin

Účinky tonika

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • zvyšuje odolnost vlasů
  • podporuje růst zdravých vlasů
  • stimuluje růst vlasů
  • posiluje vlasové kořínky
  • kofeinový komplex stimuluje a urychluje růst vlasového vlákna
  • prodlužuje růstovou fázi vlasů a zrychluje jejich růst
  • kvalitnější strukturu vlasů pocítíte už po prvním umytí
  • výsledkem jsou pevné a odolné vlasy

Zabraňuje dědičně podmíněnému vypadávání vlasů

Kombinace obsažených účinných látek s kofeinem udržuje vlasové kořínky neustále aktivní a přispívá k prodloužení růstových fází vlasů na dobu delší, než byla vlasům geneticky předurčena. Působí proti předčasnému vypadávání vlasů, zvyšuje produktivitu vlasových kořínků i rychlost růstu vlasů. Účinné látky se dostávají podél vlasu až do kořínku a vytváří tam pevnou zásobu až na 24 hodin. Při dědičném vypadávání vlasů a masáži pokožky hlavy tonikem Alpecin Liquid velmi efektivní a pomáhá normalizovat růstové fáze kořínků vlasů.

Jak aplikovat vlasové tonikum

Vlasové tonikum jemně vmasírujte do pokožky hlavy a produkt neoplachujte. Nechte chvíli proschnout, pak vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Aplikujte 1x denně, ideálně ráno a pak i po každém umytí vlasů, které vysušíte ručníkem. Vmasírujte jej do pokožky hlavy a nechte krátce proschnout. Lze jej nanést jak na suchou, tak i mokrou pokožku. Přípravek je navíc charakteristický svou prokázanou dobrou kožní snášenlivostí.

Účinky

Po aplikaci tonika Alpecin Liquid ucítíte na pokožce hlavy velmi příjemné, chladivé brnění, jak se účinné látky dostávají podél vlasu do kořínku a vytváří tam jedinečnou zásobu blahodárně působících látek až na 24 hodin.

Nepřehlédněte:  Motion free - mast na klouby [recenze]

Obsah látek

Výrobek obsahuje kofein, zinek a niacin, díky kterým jsou vlasové kořínky stále zdravé. Ve složení najdete i panthenol, ricinový olej, menthol, vitamín B3, E i A. Zinek a niacin jsou důležitými faktory pro růst vlasů a pro zdravé vlasové kořínky. Kofein aktivuje vlasové kořínky, prodlužuje růstovou fázi a navíc zlepšuje růst vlasů. Tyto účinky osvědčují i mnohé studie Alpecinu. Každodenním použitím se aktivní složka dostává přímo do vlasových kořínků. Už za 2 minuty kofein proniká přes vlas přímo do vlasového folikulu. Pokud jej necháte působit na vlasové pokožce déle, kofein proniká i do pokožky kolem vlasových kořínků.

alpecin

Proč právě kofein

Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje zejména nervovou soustavu a srdeční činnost. Jde o nejrozšířenější stimulant na světě. Kofein patří do skupiny purinových, methyl derivátů xanthinu, která zahrnuje třeba theobromin neboli kakao a theofylin, což je bronchodilatační, látka uvolňující průduškové svalstvo. Kofein je hořká, překvapivě bílá krystalická látka. Tento xantinový alkaloid je současně psychoaktivní stimulační drogou. Ta velmi dobře zabírá i na vlasy a kořínky. Kofein objevil německý chemik Ferdinand Runge v roce 1819. Dal jí název kofein. U americké Zprávy potravin a léčiv FDA, americké obdoby Státního ústavu pro kontrolu léčiv, je kofein registrován jako bezpečná látka.

Proč zinek

Zinek má důležitou roli v aktivitách více než 100 enzymů. Je nezbytný pro tvorbu bílkovin, nukleových kyselin i inzulínu. Je důležitý pro normální růst a vývoj reprodukčních orgánů, správnou funkci prostaty, hojení ran i popálenin. Optimální hladina zinku v těle je nezbytná pro zdravou pleť, vlasy a nehty. Sloučenina zinku, oxid zinečnatý, má místní utišující účinky, proto se používá v pastách a krémech k léčbě kožních defektů nebo hemoroidů. Síran zinečnatý, je obsažen v očních kapkách pro snížení sekrece slz. Zinek najdete v potravinách bohatých na bílkoviny, jako je libové maso, játra, mléko, mořské ryby a vaječné žloutky.

Proč niacin

Niacin je jedním z vitaminů skupiny B, tedy B3. Je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů. Mimo jiné zmírňuje také stavy nespavosti, úzkosti a deprese. Podílí se na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé pokožky, a to i vlasové, správnou funkci nervového systému i zažívacího traktu, pomáhá udržovat mozek v kondici.

Alpecin Hair Energizer Liquid 200 ml recenze
3.8 (75%) 4 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo