Alpecin Hair Energizer Liquid 200 ml recenze

2

Vlasová kosmetika Alpecin přináší účinné řešení pro všechny muže, ale dnes i ženy, které trápí vypadávání vlasů. Tato německá společnost se vlasy a vlasovou pokožkou zabývá už od roku 1905. Vědci, kteří vyvíjejí přípravky značky Alpecin zjistili, že vysoká koncentrace kofeinu v produktech pro péči o vlasy je dokáže velmi účinně ochránit zejména před účinky mužského pohlavního hormonu, který způsobuje jejich dědičně vrozené vypadávání.

Alpecin a kofein

Nabídka značky Alpecin je složena právě z kofeinových šamponů a tonik, které se kromě vypadávání vlasů zaměřují i na řešení dalších velmi častých vlasových problémů, zahrnujících šedivění, zvýšenou citlivost vlasové pokožky, pomalý růst, řídnutí vlasů i potíže s lupy.

Alpecin Hair Energizer Caffeine Liquid

Alpecin Hair Energizer Caffeine Liquid je kofeinové tonikum proti padání vlasů určené pro muže. Je zárukou vlasů silných a hustých i navzdory genetice. Speciální vlasová péče vysoce účinně bojuje proti dědičné ztrátě vlasů. S pomocí obsaženého kofeinového komplexu povzbuzuje růst zdravých vlasů, zejména odolnost vlasového vlákna, kterému poskytuje živiny a dostatek energie. Toto kofeinové tonikum proti padání vlasů pro muže zároveň urychluje i růst vlasů. Po pravidelném používání se navrací jejich hustota, vitalita a odolnost. Tonikum je vhodné pro vypadávající i řídnoucí vlasy a všechny typy vlasů i pokožky.

alpecin

Účinky tonika

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • zvyšuje odolnost vlasů
  • podporuje růst zdravých vlasů
  • stimuluje růst vlasů
  • posiluje vlasové kořínky
  • kofeinový komplex stimuluje a urychluje růst vlasového vlákna
  • prodlužuje růstovou fázi vlasů a zrychluje jejich růst
  • kvalitnější strukturu vlasů pocítíte už po prvním umytí
  • výsledkem jsou pevné a odolné vlasy

Zabraňuje dědičně podmíněnému vypadávání vlasů

Kombinace obsažených účinných látek s kofeinem udržuje vlasové kořínky neustále aktivní a přispívá k prodloužení růstových fází vlasů na dobu delší, než byla vlasům geneticky předurčena. Působí proti předčasnému vypadávání vlasů, zvyšuje produktivitu vlasových kořínků i rychlost růstu vlasů. Účinné látky se dostávají podél vlasu až do kořínku a vytváří tam pevnou zásobu až na 24 hodin. Při dědičném vypadávání vlasů a masáži pokožky hlavy tonikem Alpecin Liquid velmi efektivní a pomáhá normalizovat růstové fáze kořínků vlasů.

Jak aplikovat vlasové tonikum

Vlasové tonikum jemně vmasírujte do pokožky hlavy a produkt neoplachujte. Nechte chvíli proschnout, pak vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Aplikujte 1x denně, ideálně ráno a pak i po každém umytí vlasů, které vysušíte ručníkem. Vmasírujte jej do pokožky hlavy a nechte krátce proschnout. Lze jej nanést jak na suchou, tak i mokrou pokožku. Přípravek je navíc charakteristický svou prokázanou dobrou kožní snášenlivostí.

Nepřehlédněte:  Boty nejen pro zdraví

Účinky

Po aplikaci tonika Alpecin Liquid ucítíte na pokožce hlavy velmi příjemné, chladivé brnění, jak se účinné látky dostávají podél vlasu do kořínku a vytváří tam jedinečnou zásobu blahodárně působících látek až na 24 hodin.

Obsah látek

Výrobek obsahuje kofein, zinek a niacin, díky kterým jsou vlasové kořínky stále zdravé. Ve složení najdete i panthenol, ricinový olej, menthol, vitamín B3, E i A. Zinek a niacin jsou důležitými faktory pro růst vlasů a pro zdravé vlasové kořínky. Kofein aktivuje vlasové kořínky, prodlužuje růstovou fázi a navíc zlepšuje růst vlasů. Tyto účinky osvědčují i mnohé studie Alpecinu. Každodenním použitím se aktivní složka dostává přímo do vlasových kořínků. Už za 2 minuty kofein proniká přes vlas přímo do vlasového folikulu. Pokud jej necháte působit na vlasové pokožce déle, kofein proniká i do pokožky kolem vlasových kořínků.

alpecin

Proč právě kofein

Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje zejména nervovou soustavu a srdeční činnost. Jde o nejrozšířenější stimulant na světě. Kofein patří do skupiny purinových, methyl derivátů xanthinu, která zahrnuje třeba theobromin neboli kakao a theofylin, což je bronchodilatační, látka uvolňující průduškové svalstvo. Kofein je hořká, překvapivě bílá krystalická látka. Tento xantinový alkaloid je současně psychoaktivní stimulační drogou. Ta velmi dobře zabírá i na vlasy a kořínky. Kofein objevil německý chemik Ferdinand Runge v roce 1819. Dal jí název kofein. U americké Zprávy potravin a léčiv FDA, americké obdoby Státního ústavu pro kontrolu léčiv, je kofein registrován jako bezpečná látka.

Proč zinek

Zinek má důležitou roli v aktivitách více než 100 enzymů. Je nezbytný pro tvorbu bílkovin, nukleových kyselin i inzulínu. Je důležitý pro normální růst a vývoj reprodukčních orgánů, správnou funkci prostaty, hojení ran i popálenin. Optimální hladina zinku v těle je nezbytná pro zdravou pleť, vlasy a nehty. Sloučenina zinku, oxid zinečnatý, má místní utišující účinky, proto se používá v pastách a krémech k léčbě kožních defektů nebo hemoroidů. Síran zinečnatý, je obsažen v očních kapkách pro snížení sekrece slz. Zinek najdete v potravinách bohatých na bílkoviny, jako je libové maso, játra, mléko, mořské ryby a vaječné žloutky.

Proč niacin

Niacin je jedním z vitaminů skupiny B, tedy B3. Je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů. Mimo jiné zmírňuje také stavy nespavosti, úzkosti a deprese. Podílí se na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé pokožky, a to i vlasové, správnou funkci nervového systému i zažívacího traktu, pomáhá udržovat mozek v kondici.

Alpecin Hair Energizer Liquid 200 ml recenze
4.3 (86.67%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo