Ammado půjčky

0

Nebankovních půjček je v Česku i na Slovensku obrovské množství a pro někoho, kdo nepatří mezi finanční poradce anebo nepracuje jako specialista v oboru je půjček může být často těžké vybrat si vhodnou nebankovní půjčku, která bude výhodná a zároveň bezpečná.

Jednou z půjček, o kterou je v poslední době zájem je Ammado půjčka. Název Ammado zní alespoň pro mě docela neznámý a rozhodně nečekám, že by to patřilo k některému ze známých poskytovatelů úvěrů, ať už jde o Home Credit, Provident či Ferratum.

Podíval jsem se tedy na stránku www.ammadopujcka.cz, ale bohužel tato adresa nefungovala. Prezentaci Ammado půjčky jsem našel až na stránce www.ammadopujcky.cz, ovšem ani zde mě to příliš nepřesvědčilo.

Půjčuje Ammado půjčka opravdu peníze?

Když jsem viděl jejich webovou stránku, nebyl jsem si jistý, zda tento web ještě vůbec funguje a přestával jsem si dělat naděje, že by mohlo jít o nějakou nebankovní společnost.

Zadal jsem si tedy do vyhledávání dotaz „ammado půjčka recenze“ abych si prověřil zkušenosti klientů a prošel různé diskuze ohledně Ammado půjčky.

Moc toho ovšem na internetu o této nebankovní půjčce není. Našel jsem určité informace na stránce forcash.cz, kde o Ammado půjčce něco píšou. Ovšem ani informace z tohoto webu mi nedodaly to, co jsem potřeboval a tak jsem začal procházet web detailně.

Co Ammado půjčka nabízí?

Když se podíváme na hlavní stranku tohoto webu (je to jedna ze dvou jediných stránek na webu), uvidíme tabulku, která nám říká, že si zde můžeme půjčit částku od 5000 až do 250 000 Kč.

Nepřehlédněte:  Zaimo půjčka recenze

Je zde i základní náčrt splátek a úrokových sazeb, ale náčrt je velmi hrubý a rozhodně neobsahuje potřebné informace.

V další části webu můžeme najít formulář, kterým si pravděpodobně o Ammado půjčku můžete požádat. Zajímali mě ovšem podmínky půjčky, protože zde často odhalíte, kdo je skutečným poskytovatelem půjčky a zda nejde pouze o zprostředkovatele, který dělá prostředníka mezi věřitelem a dlužníkem a získává za svou práci provize.

Podmínky půjčky se mi stáhli v .pdf souboru do počítače a tam jsem si mohl přečíst krátké vyjádření o tom, že souhlasím se sdílením osobních údajů a je možné, že mě budou kontaktovat zástupci firmy Home Credit, kteří mi nabídnou svoje úvěrové produkty.

Vypadá to tedy tak, že stránka ammadopujcky.cz slouží pouze jako sběrač informací o klientech, kteří si chtějí vzít půjčku a nakonec vám produkt stejně schvaluje firma Home Credit, u které si může vzít půjčku každý z nás napřímo.

A jaké jsou vaše zkušenosti s Ammado půjčkou?

Anonymní

„Dobry vecer rada bych se podelila s vami o zkusenost s ammado pujckou nevim co si mam o tom vlasne myslet 4 dni sem si vyplnila online zadost o pujcku jenom ze sem jenom obdrzela systemem zpravu ze dekuji ze me budou v nejblizsi dobe kontaktovat skusila sem to po druhe to sami uz je to teda 4 den dneska a jeste me vubec nekontaktovali uz prestavam verit kdyby bili solidni tak alespon me kontaktujou i kdyby mi zadost zamitli pak clovek zbytecne ceka a nevi na cem je“

2 komentáře
  1. Rovněž jsem si požádala a pátý den jen čekám… Nic se neděje… Podle mě jsou to zprostředkovatele pro bankovní a nebankovní půjčky typu Home credit, Cetelem, Monetu Money Bank, apod. Tam si ale můžete zadat i Vy… A nebo to vyzkoušejte… A uvidíte sami… Aby se neřeklo, že jim někdo závidí….

  2. No já bych to tak tragicky neviděl nevím co si všichni stěžujete já osobně jsem si podal žádost a půjčku jsem měl schválenou během hodinky. Přijde mi jako kdyby tohle všechno psala jenom konkurence tady v Česku si lidi moc závidí.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password