Andělská půjčka [recenze]

0
Aktualizováno

Nebankovních půjček a úvěrů, které vám zajistí peníze před výplatou je opravdu hodně a můžete si vybírat z nejrůznějších služeb.

Ať už potřebujete půjčit 3000, 5000, 8000 nebo 10000 Kč, můžete se obrátit právě na poskytovatele rychlých sms půjček před výplatou.

V dnešním článku se podíváme na 2 takové úvěry, oba s názvem Andělská půjčka. Jestli tedy potřebujete někoho, kdo vás zachrání a vyřeší vaše finanční potíže, můžete zkusit oslovit tyhle společnosti.

Obě služby nabízí půjčky pro občanky České republiky – jedna na webové stránce www.andelskapujcka.cz a druhá potom na adrese www.andelskapujcka.eu. Nejprve se podíváme na půjčku s delší tradicí a tou je Andělskápůjčka.cz

Andělská půjčka pro každého

andelska-pujcka-recenze

Ať už patříte mezi zaměstnance, studenty, důchodce anebo třeba maminky samoživitelky na mateřské dovolené, potom si můžete díky Andělské půjčce vypůjčit částku od 1 000 – 10 000 Kč. Tato společnost patří mezi jedny z mála těch, které mají i vlastní pobočku.

Nepřehlédněte:  Aero půjčka recenze

Díky tomu si můžete podat žádost o půjčku nejen přes internet, ale úvěr si můžete vyřídit přímo na jejich pobočce v Praze.

Za půjčkou totiž stojí firma MONEY SERVICE GROUP, s.r.o., která působí jak v Praze tak v Brně. Zde jsou adresy poboček:

  • Prokopova 572/14 Praha 3 – Žižkov (Po – Pá 09:00 – 18:00)
  • Komárovská 10, 60200 Brno (Po – Pá 09:00 – 17:00)

V době psaní recenze ovšem tato nebankovní společnost nefunguje, protože dochází ke sloučení s Půjčkou.tv, což je další služba podobného typu.

AndělskáPůjčka.eu i bez registrů

Druhou službou, která vám může zajistit peníze rychle je AndělskáPůjčka.eu. Zde to funguje trochu jiným způsobem, než u předchozí služby. Rozdíl je už v tom, že si zde můžete půjčit jen 4 500 Kč.

Mají ovšem mnohem mírnější podmínky a je zde opravdu vysoká schvalovatelnost úvěrů, takže je velká šance, že peníze dostanete právě zde.

Doba splatnosti u této služby je 30 dnů. Funguje to tedy tak, že si podáte žádost o půjčku, vyberete dobu splatnosti a výši půjčky a počkáte na informace o schválení.

Ty by měli dorazit do několika hodin a po dokončení všech kroků můžete dojít k odeslání finančních prostředků na váš účet. Vy tak můžete mít peníze díky Andělské půjčce třeba už na druhý den.

Výhodou je to, že zde půjčují peníze také lidem registrech, takže se nemusíte obávat toho, že by vaše bonita byla problémem při získání Andělské půjčky.

Vyzkoušeli jste už některou z Andělských půjček? Pokud máte s těmito službami zkušenosti, prosím přidejte vaši recenzi do diskuze pod článkem, děkujeme.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Dobrý den, no, nedokáži posoudit zda tato firma je opodvodník či nikoli, nicméně po té, co jsem požádal o půjčku a byla mi zamítnuta, moje e-mailová schránka začala praskat ve švech nabídkami „výhodných“ půjček. Takže – poskytovatelé těchto půjček se velmi rádi „dělí“ o osobní data žadatelů a nějak to neřeší. V každém případě si dnes dávám pozor na to, komu své osobní údaje poskytnu.

  2. Dobrý den tato firma je podvodník nic z toho není pravda!!!!!!dala jsem 7000 Kč a nikdy nic jsem od nich nedostala!!!dejte si pozor nejlépe kdyby je někdo udal nebo nás bylo víc aby jsme je zlikvidovali!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo