Antónia Mačingová rozvoz: Recenze

2

Chcete zhubnout, ale nevíte, kde začít? Případně nemáte dostatek času na to, abyste si denně připravovali několik porcí nutričně a dietně vyváženého jídla? V tom případě možná zauvažujete o krabičkové dietě, která vše vyřeší za vás. Podobné služby nabízí i Rozvoz stravování podle Antónie Mačingové. Co od něj můžete čekat? To se dozvíte v následujících řádcích. 

Nejspíš to dobře znáte. Chcete zhubnout, ale nemáte dostatek času na to, abyste si každý den pečlivě nachystali několik porcí správně zvoleného jídla. Pokud se tohoto úkolu nezaleknete, dost možná vás o vaše nadšení obere naprostá ztráta inspirace. Málokdo je totiž schopen si sám sestavit zdravý a chutný jídelníček na první dobrou.

Může to být jeden z důvodů, proč k dietě nakonec vůbec nedojde. Ti, kteří se nechtějí vzdát se nejspíš objednají k nutričnímu poradci. Ten jim sice poradí, ale veškeré nezbytné přípravy jídla zůstanou na nich. A nakonec je tu skupina lidí, kteří se rozhodnou ušetřit svůj čas a vsadí na některý z hubnoucích/detoxikačních programů. Ty vám zdravé a již hotové jídlo přivezou až pod nos. Krom placení tedy nemusíte (téměř) hnout prstem.

Jedním z nástrojů, který vám pomůže zhubnout je i Rozvoz stravování podle Antónie Mačingové. Proto se blíže podíváme na to, jak to celé vlastně funguje. 

Dieta podle Antónie Mačingové

Abyste pochopili důvod, proč je Rozvoz podle Antónie Mačingové tak žádaný, je potřeba se trochu seznámit s tím, co dieta podle Antónie Mačingové vlastně je.

Dieta paní Antónie Mačingové je v posledních letech velmi oblíbená. Jde o speciální program, který má za cíl naučit své příznivce zdravějšímu způsobu života. Díky této dietě si lidé osvojí správné kombinace potravin (i jejich úpravy), které jim pomohou zhubnout. V neposlední řadě se o této dietě mluví i v souvislosti s prevencí některých civilizačních onemocnění.

Mezi hlavní cíle diety patří: 

 • Odstranění tuku
 • Doplnění alkalických zásob v těle
 • Osvojení zdravějších návyků
 • Zlepšení zdravotního stavu

Paní Mačingová uvádí, že všech těchto benefitů lze dosáhnout v případě, že budete dodržovat zásady harmonického stravování. To znamená, že budete dbát na pravidelný příjem (vhodných) tekutin, budete vařit z lokálních potravin (ideálně v bio kvalitě) a budete cvičit.

Mezi lidmi je tento typ stravování oblíbený především proto, že při něm nedochází ke hladovění. Paní Mačingová také napsala několik kuchařek, které fungují jako dobrý návod a inspirace pro to, co si uvařit pro následující den. A nakonec, lidé tuto dietu vyhledávají proto, že jim z velké části opravdu funguje.

Rozvoz stravování podle Antónie Mačingové

Nyní se opět vracíme k samotnému rozvozu.

Když jste se našli v kuchařských knihách a nevadí vám trávit kus vašeho volna v kuchyni, rozvoz jídel vás nejspíš úplně mine. Pokud ale pracujete hodně hodin přesčas, nebo vedete opravdu hektický a stresující život, své volno budete chtít trávit úplně jiným způsobem.

Proto vznikl Rozvoz stravování podle Antónie Mačingové, který vyřeší všechny body zdravého stravování za vás. Jediným oříškem bude výběr toho správného jídelníčku.

Jak to funguje?

Je to vlastně docela jednoduché. Jakmile se zapojíte, rozvoz vám bude dovážet (až) pět porcí jídla denně po dobu jednoho měsíce.

Pokaždé se k vám dostane informace o doručení. To by mělo probíhat každý druhý den. Samozřejmě, mimo víkend. Protože na to tvůrci rozvozu mysleli, balíčky s jídly na tyto dny by u vás měly být nejpozději ve čtvrtek. (Spolu s jídlem na pátek.)

Nepřehlédněte:  WOW Tea: recenze

Všechna jídla jsou zabalená v jednorázových obalech. Jejich trvanlivost je garantována tím, že byla před expedicí šokově zchlazena.

Na stránkách rozvozu je i informace o tom, že jeden den péče vyjde na 269,-.

Nabídka jídelníčku

Každý má trochu jiné představy o tom, jakého cíle by chtěl během hubnutí dosáhnout. Někdo sní o efektivním úbytku váhy. Pro jiného je zase motivací pozvolná změna životního stylu. Právě z těchto důvodů si můžete vybrat ze dvou jídelníčků na 28 dní.

Těmi jsou: 

 • Schůdková metoda
 • Harmonizační program

Jídelníček podle Schůdkové metody by měl vycházet z knihy Schůdková metoda. Ta je věnována především odkyselení organismu. Nevyvážené pH v těle je totiž mnohdy příčinou vzniku nepříjemných civilizačních chorob a dalších nemocí. Dalším cílem programu je hubnutí nežádoucích kil a udržování optimální hmotnosti.

I u Harmonizačního programu jde o úbytek váhy. Ale osobně ho vnímáme spíš jako dlouhodobý detox.

Když se podíváme na složení těchto dvou typů stravy, zjistíme, že ve Schůdkové metodě je velký podíl luštěnin, libového masa, salátů a dalších “složitějších jídel”, která vám dodají dostatek bílkovin a dalších živin.

Oproti tomu, harmonizační program je na samém začátku převážně o ovoci a zelenině, jen s velmi malým podílem masa. To je sice nahrazeno bílkovinami ve formě sóji, vajec a mléčných výrobků, ale i tak se nám zdá Harmonizační program trochu chudší.

Objednávka rozvozu

Když už víte, co můžete od rozvozu podle Antónie Mačingové očekávat, přichází otázka s ohledem na to, jak tento rozvoz objednat.

Úplně nejjednodušší bude, když se vydáte přímo na stránky Mačingová rozvoz a tam si vyberete jednu z následujících variant:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Schůdkovou metodu 365, celoroční udržující stravování
 • Stravování podle Antónie Mačingové
 • Dárkový poukaz

Podle pokynů na stránkách byste si měli nejprve objednat Harmonizační program a poté na něj navázat se Schůdkovou metodou, jejímž prostřednictvím si udržíte váhu a dodáte tělu dostatek živin.

U každého programu si vyberete začátek rozvozu a množství denních jídel. Pokud lze, můžete si stanovit i poslední datum rozvážky. V neposlední řadě si můžete vybrat dovážku jídla bez lepku. Počítejte však s tím, že pokud si variantu bez lepku vyberete, stravování vás bude stát o 40,- na den více.

Hodnocení zákazníků

Nakonec se podíváme na samotné hodnocení zákazníků, kteří mají s Rozvozem podle Antónie Mačingové zkušenost.

Ti, kteří byli s rozvozem spokojení nejčastěji hodnotili: 

 • Chutnost pokrmů
 • Dovážku, která přijede téměř kamkoliv
 • Citelný úbytek váhy
 • Nedochází ke zhoršení zdravotního stavu
 • Absenci hladu
 • Možnost úpravy jídelníčku podle potřeby

Ti, kteří s rozvozem až tak spokojení nebyli hodnotili: 

 • Ne vždy bylo jídlo úplně stejné, jako po uvaření z kuchařky
 • Občasný výpadek rozvozu
 • Může se stát, že dostanete jídlo s něčím, o čem jste společnost informovali, že nemůžete jíst (proto není od věci si jídlo sporadicky kontrolovat)

V konečném důsledku je však drtivá většina zákazníků Rozvozu stravování podle Antónie Mačingové spokojená. Jsou rádi, že nemusí nic složitě připravovat a také oceňují to, že jim hubnoucí program opravdu pomáhá.

Pokud si myslíte, že by vám mohla dieta podle paní Mačingové vyhovovat, zvažte, zda si nekoupíte knihu a nebudete se stravovat prostřednictvím vlastní kuchyně. Pokud tuto možnost nemáte, nebo se nechcete zbytečně stresovat (a raději čas věnujete něčemu jinému), Rozvoz stravování podle Antónie Mačingové vám můžeme doporučit.

Máte s Rozvozem stravování podle Antónie Mačingové vlastní zkušenost? Napište nám komentář. 

 

Antónia Mačingová rozvoz: Recenze
5 (100%) 1 hlasů
2 Comments
 1. Odpovědět
  Krisyína Danková před 2021/03/31

  Rozvoz byl 100%v pořádku, jídla chutně, kvalitně připravena! Na mně toho jídla bylo moc, najdnou se to nedalo sníst. Hladovení nebyli, naopak pořád pocit nasýtěnosti.
  Byla jsem.maximálně spokojena. K. DAManková

 2. Rozvoz je stopercentne v poriadku, jedlo taktiež, len ja by som namiesto veľkého množstva brokolice preferovala miešaný šalát, ale to je môj názor.Ďakujem Dostálková

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo